Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gadaj głupot. Każdy odpowiada niezależnie i dopiero po odpowiedzi są porównywane czasy. Konsola sprawdza w jakim czasie odpowiedziałeś i porównuje twój czas z innymi graczami online. Raz złapałem takie opóźnienie, że jeden gracz zdążył zjechać u mnie na sam dół i stał tam dobrą minutę. Po przesłaniu danych okazało się, że odpowiedział pierwszy i nie został wyeliminowany tylko skoczył ponownie do samej góry. Gdyby było tak jak mówisz to nikt by nie grał online bo ostatnia runda jest decydująca. Twój post oznacza, że wcale nie odpowiadasz pierwszy.

 

Przykro mi, że to ci się wydaje głupotą, ale rzeczywiście miewam takie wpadki. A jako pierwszy odpowiadam, bo często Buzz się mnie właśnie pyta, czy w ogóle przeczytałem pytanie <_<

 

TyskiPL, pewnie gra była założona na twojej konsoli. Wyniki przeciwnika dochodziły z małym poślizgiem.

 

Właściwie, to na konsoli kumpla, bo to jego gra ;) Ja ino wyrażam tutaj swoje zdanie o tej grze.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś może gdzie można teraz najtaniej kupić Buzz! Świat Quizów ? Może jakiś MM, Saturn...

I po ile mniej więcej teraz kosztuje zestaw z buzzerami ? :)

W toruńskim MM przed swietami byl po 229, teraz jest po 239.

W gdanskim MM wymiecione przed swietami i ma byc za ok. tydzien. ale nie wiem po ile byl/bedzie.

na allegro doliczajac przesylke wychodzi minimalnie drozej.

 

wczoraj rozegralem kilka partyjek solo online i gra jest swietna - lepsza duzo od poprzednich. polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

niejaki Jerry-NEO i ja (kat_robert) szukamy 2 chetnych do zdobycia trofeum

Socialite

Play an online game that involves at least three of your PlayStation?Network friends and others

 

jesli ktos bylby chetny to niech wysle nam zaproszenia

 

samo zdobywanie pucharku wygladaloby nastepujaco

jedna osoba zaprasza pozostale trzy, gdy te dolączają (kazdy gra na 2 buzzery) wpada trofeum dla osoby zapraszajacej, wychodzimy do menu i nastepna osoba zaprasza

wszystko powinno zajac ok 15 minut, ale w normalnych warunkach, bez ustawki trofeum jest praktycznie niemozliwe do zdobycia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Pytanko: Jak odpalić tryb sofa vs sofa? Bo rozumiem, że jest to drużynowa rozgrywka. A może potrzebnych jest 4 graczy? Jeżeli tak, to nie ma jakiegoś trybu drużynowego dla mniejszej ilości osób w teamie? Bo póki co udało mi się zagrać wszyscy kontra wszyscy w sieci z dwoma lokalnymi graczami.

 

PS: Jeżeli ktoś chętny na wieczorne granie ze mną i z moją mamą (czasem i tatą) pisać: StopaPL (w wiadomości Buzz)

Edytowane przez Stopat
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...