Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

dzis pierwszy raz udało mi sie połączyć bo zawsze wyświetlał mi komunikat że serwery buzz są tymczasowo niedostępne miał ktoś kiedyś taki komunikat??? jak co to jestem chętny do rozgrywki online

Taki komunikat pojawia się co jakiś czas, przeważnie pomaga ponowne zalogowani sie do sieci buzz (wejście w Mybuzz lub online). Ja mam też problem z połączeniem gdy w międzyczasie sciągam jakiś serial na torrentach. Gdy wyłączam torrenty, wszystko gra i buczy.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, Buzz powoduje powoli zacofanie kontaktów towarzyskich moich i mojej połówki.

Każdy co przyjdzie do nas to albo chce grać w to co o czym tak opowiadamy lub opowiadali inni. Jestem z natury za(pipi)istym gadułą i powoli zaczyna mnie to męczyć, że nie ma z kim pogadać, no chyba , że jest nas min 6, to wtedy 2 osoby czekają na przegranego i jego buzza:) (mam 4 buzzery)

 

 

p.s martwi mnie to, że jeden z moich kolesi, kupuje teraz buzza to będziemy mieli już często 8 buzzerów, więc nie będzie rotacji i czasu na "ploteczki"

 

p.s.1 to mój 1 buzz ale wiem, że na bank nie będzie ostatni!

 

p.s.2 znowu nie wyszliśmy do lokalu a zostaliśmy u mnie, hehhe

 

p.s.3 pryxfus moja narzeczona właśnie próbowała Ciebie pobić i mało jej zabrakło :)

Odnośnik do komentarza

Ja również mam opisywany wyżej problem z połączeniem do gry on-line.

 

Buzza ogrywam od tygodnia, w tym czasie jedynie trzykrotnie udało się bez problemu połączyć. Najczęściej otrzymuję komunikat, że serwery są niedostępne, często też dostaję informację, że PS3 została odłączona od punktu dostępu. Wkurza mnie to niemiłosiernie, bo ani nic oprócz PS3 nie jest podczas gry podpięte do sieci ani też w żadnej innej grze nie miałem tego typu problemów... Wrr...

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Możecie mi powiedzieć czy ta gra ma osobne trofea czy może są one wspólne poprzednim Buzzem jak ma to miejsce np w Singstar, gdzie wszystkie części mają wspólne trofea? Z góry dzięki za odp. :)

buzz quiz tv i polskie lamiglowki maja takie same trofea, ale W PRZECIWIENSTWIE DO SINGSTAROW LICZA SIE ONO OSOBNO DLA KAZDEJ GRY - sprawdzalem to porownujac trofea z jakims znajomym, sam mam tylko quiz tv

 

świat quizow ma inne trofea i jak logika podpowiada licza sie one osobno

Odnośnik do komentarza
p.s.3 pryxfus moja narzeczona właśnie próbowała Ciebie pobić i mało jej zabrakło :)

Niech próbuje dalej. Musimy się w końcu spotkać na jakimś meczyku online :)

 

 

Co do online to może być ciężko;/ bo jak ma trochę czasu to męcz inne gry a mam dużą ilość zaległości. Natomiast buzza odpalam jedynie jak są znajomi na imprezach czyli średnio raz w tyg. :)

Odnośnik do komentarza

Gierka jest swietna, najlepszy Buzz wszechczasow :). Denerwuje mnie tylko ostatnia runda w multi, mianowicie w pierwszych czterech "zbieramy" energie na ostatnia potyczke, co jest kompletnym idiotyzmem, bo jesli komus nie podejdzie ostatnia runda, to przegra pomimo faktu, ze byl najlepszy we wczesniejszych. W Buzzie na PSP nawet przegrywajac ostatnia runde mozna bylo wygrac gre, bo liczyla sie sumaryczna liczba punktow. W Swiecie Quizow jest to moim zdaniem beznadziejnie rozwiazane :(.

Odnośnik do komentarza

Co do tego, że ta gra jest za...bista i w gronie kilku osób zabawa jest wysmienita, to sie zgadzam. Znajomi jak i rodzina, od młodego kuzynostwa po moich rodziców bawią sie przy niej swietnie.

 

Co do ostatniej rundy to na poczatku tez mnie to wkurzało lecz po czasie moje negatywne co do tego rozwiazania uczucia jakby zelżały. Buzz to luźna, wesoła zabawa a nie jakiaś powodujaca napinkę rozgrywka. Ostatnia runda daje szansę tym co na poczatku nie dali sobie rady i powoduje, że prowadzący w kwalifikacji osobnik musi pilnować się do samego końca. 

 

 

@balon1984 

 

Niestety chyba tylko po zakończeniu danej gry mozna ogólne statystyki oblukać: kto najszybszy, kto najwiecej dobrych odp. itp. W sumie to taka opcja by się przyadała. Podoba mi się, że Buzz poznaje danych graczy (profile) i przy nowej grze komentuje nasze wcześniejsze sukcesy lub porażki :)

 

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

No cóż, ostatnio grywam z kumplami na necie i są czasem takie niedociągnięcia, które potrafią wkurzyć.

 

Często jest tak w ostatniej rundzie, że ja odpowiem pierwszy poprawnie na pytanie, ale dodatkowy czas otrzymam nie ja, tylko osoba, co była za mną, choć i tak jest wysoko. Przez taki błąd raz przegrałem rozrywkę :/ Bo Buzz przeciwnika faworyzował.

 

Oprócz tego nie rozumiem, jak w grze może być możliwość zapraszania do gry przyjaciół z PSN, którzy gry nie maja <_<

Odnośnik do komentarza

No cóż, ostatnio grywam z kumplami na necie i są czasem takie niedociągnięcia, które potrafią wkurzyć.

 

Często jest tak w ostatniej rundzie, że ja odpowiem pierwszy poprawnie na pytanie, ale dodatkowy czas otrzymam nie ja, tylko osoba, co była za mną, choć i tak jest wysoko. Przez taki błąd raz przegrałem rozrywkę :/ Bo Buzz przeciwnika faworyzował.

 

Oprócz tego nie rozumiem, jak w grze może być możliwość zapraszania do gry przyjaciół z PSN, którzy gry nie maja <_<

Nie gadaj głupot. Każdy odpowiada niezależnie i dopiero po odpowiedzi są porównywane czasy. Konsola sprawdza w jakim czasie odpowiedziałeś i porównuje twój czas z innymi graczami online. Raz złapałem takie opóźnienie, że jeden gracz zdążył zjechać u mnie na sam dół i stał tam dobrą minutę. Po przesłaniu danych okazało się, że odpowiedział pierwszy i nie został wyeliminowany tylko skoczył ponownie do samej góry. Gdyby było tak jak mówisz to nikt by nie grał online bo ostatnia runda jest decydująca. Twój post oznacza, że wcale nie odpowiadasz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...