Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa, 4 listopada 2009 - Wymyślona i stworzona przez Sony Computer Entertainment Europe's World Wide Studios seria Buzz! zapewniła milionom fanów łamigłówek i gier na świecie nowe doznania, dostarczone za pomocą PlayStation.

 

Po Buzz: Polskie Łamigłówki nadchodzi trzecia na PS3 wersja Buzz!: Świat Quizów, która w najwyższym stopniu - spełnia wymagania miłośników serii Buzz!

 

Buzz!: Świat Quizów oferuje nie tylko ponad 5 tysięcy pytań z zakresu wiedzy ogólnej, tysiące zdjęć i filmów, ale także 16 wyjątkowych osobowości, w tym 9 zupełnie nowych: Monster, Ballerina, Razor, Knight, Nurse, Gran, General, Villain and Yogi.

 

Do gry Buzz!: Świat Quizów dodana została pełna gama nowych rozwiązań i materiałów, które sprawią, iż nie będziesz się mógł doczekać kolejnej gry. Jedną z ciekawostek jest możliwość przygotowania swojego unikalnego profilu, jeszcze przed rozpoczęciem gry. Spośród setek nazw graczy (włącznie ze zdrobnieniami i tytułami) możesz wybrać coś specjalnie dla siebie. Dzięki temu prowadzący - Buzz, zwracać się będzie do Ciebie bezpośrednio podczas gry, komentując Twoje zwycięstwa i wpadki, a także informując o postępach Twoich przyjaciół i rodziny.

 

Tworzy to wspaniały, osobisty klimat rozgrywek, którego siły nie należy lekceważyć - czysta zabawa płynąca z faktu, iż Twoje imię wymawia Buzz, niezależnie od tego czy są to gratulacje, czy też strofowanie - wprowadzi uśmiech na twarz każdego gracza i rozrusza atmosferę współzawodnictwa.

 

Obok sprawdzonych już ulubionych elementów, jest także odświeżony interfejs, ułatwiający tworzenie gier wieloosobowych - od ośmioosobowych turniejów po internetowy tryb Sofa Vs Sofa - jeszcze łatwiej niż dotychczas.

 

Buzz!: Świat Quizów umożliwia wyzwanie na pojedynek swoich najbliższych w otoczeniu czarującego, własnoręcznie stworzonego wnętrza studia telewizyjnego. Nie zapomnij więc solidnie przygotować się do gry Buzz! i zaglądaj często na oficjalną stronę, gdzie już wkrótce pojawi się więcej informacji na temat nowej gry z serii Buzz!. Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena Buzz!: Świat Quizów na PS3 to 239zł.

 

Odwiedź stronę gry Buzz! http://www.buzzthegame.com/pl-pl//What-is-Buzz/

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do kogoś w temacie Buzza.

 

Przymierzam się do kupna tego szpila w celach imprezowych i mam następujące pytanie. Czy ta wersja , która wychodzi na dniach, ma więcej pytań niż ta, którą widzałem 2 tyg temu w Media Markt " Buzz Quiz TV special edition"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To może inaczej, którego byście polecali. 1 część, łamigówki, czy tą co zapowiadają (ale jedynie zawartość znamy z zapowiedzi) ?

jak nie grałeś w żadną to bierz najtańszą :)

 

Pytań w każdej prawie tyle samo,różnice kosmetyczne.W sumie kupowanie innych części mając już buzza jest wskazane tylko w przypadku gdy zna się te 5tyś pytań na pamięć.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jedno pytanko w takim razie:) Zakładając ze średnio będzie się robiło jedną z 2-3 h sesję w tygodniu to jaka jest szans , że pytanie zaczną sie powtarzać (jak to było u was) i na ile przy tak nie wielkim natężeniu powinno mi starczyć te 5 tys pytań?

Odnośnik do komentarza

To jeszcze jedno pytanko w takim razie:) Zakładając ze średnio będzie się robiło jedną z 2-3 h sesję w tygodniu to jaka jest szans , że pytanie zaczną sie powtarzać (jak to było u was) i na ile przy tak nie wielkim natężeniu powinno mi starczyć te 5 tys pytań?

 

Pytań wystarczy Ci na około pół roku. Z drugiej strony nie za bardzo da się zapamiętać poprawne odpowiedzi na pytania z dziedzin w których nie jest się dobrze zorientowanym.

 

Ja biorę się za najnowszą wersję bo pewnie na niej najłatwiej będzie znaleźć kogoś do rozgrywki online.

Odnośnik do komentarza

Gralem dosyc duzo w Buzz: Quiz TV i zaledwie kilka razy powtorzylo mi sie pytanie, a gre mam juz ponad rok. :)

 

W Buzz: Quiz TV pytan jest na prawde bardzo duzo, do tego dochodza te z My Buzz czyli quizy robione przez samych graczy, wiec niesposob sie nudzic. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam dokupione pakiety: Safari, Gry, Komedie. Nie polecam. Pytania często są bardzo głupie lub cholernie trudne.

 

to zalezy jak kto lubi np moja zona zawsze bierze safari kazdy lubi co innego z ta trudnoscia to bym nie przesadzal ale z kazdej dziedziny mozesz dostac pytanie co cie zagnie

 

Specjalnie z myślą o dokopaniu rodzicom kupiłem dodatek z Grami. Sądziłem, że to moja brocha. Niestety mocno się przejechałem na tym.... Bardzo mało pytań jest o obecna lub poprzednia generacje. Głównie są pytania o gry z przed dziesięciu lat na PC lub nawet o zgrozo komodore i atarii :/

Odnośnik do komentarza

Pewnie z buzzerkami.

Ja zauważyłem, że jednak powtarzają się pytania w trybie Sofa vs Sofa. W trzeciej rundzie - "Na bogato" kiedy pytania są wielokrotnego wyboru. Pewnie dlatego, że mało tego rodzaju pytań zapisano w grze.

 

Sorki za post pod postem.

 

Nowy Buzz jest już do zamówienia na ultima.pl w cenie 149 bez buzzerków i 219 z buzzerami :]

Odnośnik do komentarza

kurde, gdzie można kupić same buzzery? wiem że nowa wersja będzie obsługiwać do 8 graczy :)

jak myślicie, pytania z "polskich łamigłówek" będą się powtarzać w świecie quizów? czy zrobią nówki ( i to by miało sens ) ma ktoś jakieś info??

lub odwrotnie z 1 części "tv quiz" + SE, są pytania inne jak w polskich łamigówkach??

Odnośnik do komentarza

Cena 239 zl to za zesdtaw z Buzzerami czy bez ?

Mam juz Buzz: Quiz TV i nie potrzebuje kolejnych czterech buzzerow, wystarczy mi sama gra. :)

 

Ja też miałem ten problem przy Polskich Łamigłówkach. Mimo to kupiłem z Buzzerami za 199 w MM. Buzerry sprzedałem na allegro za 90zł więc w sumie gra mnie wyszła 110zł :)

Buzzery są drogie bo nie idzie ich oddzielnie zakupić.

Odnośnik do komentarza

Gram od tygodnia, więc może napiszę co mi się w nowym Buzzie podoba, a co nie.

 

PLUSY:

- Ponad 5000 nowych pytań, w 10 kategoriach, każda ma kilka tematów do wyboru. Nie ma możliwości wybrania konkretnej kategorii i przećwiczenia jej.

- JAROSŁAW BOBEREK (pisownia z dużych liter zamierzona) pozamiatał, zjadł na śniadanie i wgniótł w ziemie poprzedniego prowadzącego, nawet zapomniałem jak się nazywał ;] Humor tej wersji rozbawi was nie raz.

- Każda gra kończy się rundą "Wszystko w temacie". Nie ma już tego co w poprzedniej części czyli przegrywania w przedostatniej rundzie, tak aby wybrać temat ostatniej rundy i kozaczyć w niej. Teraz będąc gdzieś w ogonie stawki w ostatniej rundzie możesz ją wygrać jak Ci się przyfarci z kilkoma pytaniami.

- Możliwość gry w 8 osób, zapewniam, że jak zobaczycie taki tłum ludzi w trybie sofa vs sofa to dacie z siebie wszystko by wygrać. jest w tym też i mały minus bo kanapy grają często drużynowo, no cóż w ten sposób można odpowiedzieć dobrze jak również i źle ;]

- Brak rund wielokrotnego wyboru i rundy w której wybierało się właściwe zdjęcie przyciskiem Buzz, powiedzmy sobie szczerze żegnamy je bez żalu.

- Jeśli robicie quizy na www.mybuzzquiz.com to aby zdobyć pucharek muszą być one ocenione przynajmniej na 2,5 gwiazdki na 4 możliwe. Powinno to podwyższyć poziom quizów robionych przez społeczność grających w Buzz. Nie ma teraz takiego bzdurnego złotego pucharka za zrobienie 20 quizów, ludzie robili takie szity, że grać się w nie nie dało.

 

MINUSY:

- Brak statystyk online które były w poprzedniej wersji.

- Brak listy osób które obecnie grają w polską wersję Buzza, tak aby można było je zaprosić do wspólnej gry. Zapraszać można tylko te osoby które masz na konsoli. Przydałaby się w grze lista osób z ilością rozegranych i wygranych meczyków które w tej chwili ma odpalona grę.

- Zaproszenia do gry przychodzą w trakcie grania. Przez przypadek możesz wyjść z gry. Albo odrzucasz zaproszenie mimo tego, że chcesz pograć tylko musisz dokończyć rundę.

 

To by było na razie na tyle. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam wieczorami na wspólne wgniatanie buzzera ;]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.