Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Baterie w Buzzerach wystarczają na bardzo długo, ja na pierwszym komplecie ogrywam już drugą grę.

 

Witam

 

Sorry, że 2 pod rząd ale chcę odświeżyć temat.

 

Mam pytanie, które dodatki na PSS, są na 100 % PL i pasują do naszej wersji?

 

W recenzji gry jest napisane, że pasują na 100%.

 

 

Czyli wszystkie dodatki na PL (EU) PSS pasują do wersji PL ?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za oświecenie. Człowiek jednak uczy się całe życie..., rozumiem, ze ty zapewne nie popełniłeś w życiu przez przypadek żadnej literówki, nie zjadłeś żadnej litery albo znaku interpunkcyjnego?

 

 

 

p.s. post już edytowałem aby tak nie kuł w oczy.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Tez mam pytanie z serii tych glupich. Czy jak pojde osbie do takiego empiku,carrefura czy czegos inngo to kazda wersja Buzz'a w sklepie jest po polsku?Niekiedy widzialem ze okladka byla po angielsku a sprzedawca zarzekal sie ze gra jest po Polsku,jak to jest wkoncu?

 

I rozumiem ze ten "Quiz TV" to wlasnie swiat quizow,czy to jakis sequel?

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

Świat Quiów to najnowsza część.

 

Co do pudełka to ja kupowałem w Media Markt i było PL, więc kupuj Buzza: Świat Quizów koniecznie z pudełkiem PL i napisem Buzz: Świat Quizów, a nie Quiz TV.

 

Quiz TV to pierwsza część tej serii, a z opowieści ludzi i recenzji to najnowsza część pod wieloma względami jest o wiele lepsza (m. in. nowy , lepszy głos prowadzącego - Boberek, zamiast kiczowatego Gąsowskiego, Buzz mówi operuje naszymi imionami itp itd.)

Odnośnik do komentarza

balon

do buzz tv kupilem dodatki

gry wideo

filmy komediowe

filmy sci-fi

rok 2008

i ostatnio gwiazdy rocka

 

wszystkie po za ostatnim dzialaja

wczoraj kupilem swiat quizow i ponownie wszystko oprocz gwiazd rocka dziala z ta wersja

 

po jednym dniu grania stwierdzam, ze o ile calosc wydaje sie lepsza niz quiz tv, tak niektore kategorie pytan wydaja sie strasznie glupie (david beckham, potegi i pierwiastki liczb) do tego w niektorych normalnych kategoriach wystepuja pytania dla gora drugoklasistow (narysowany uklad sloneczny i pytanie co sie tam żarzy?) zrozumialbym, gdyby trafialo sie to w rundach na czas, ale gdy nie trzeba sie spieszyc to takie pytania psuja zabawe

 

druga sprawa

gram online, konczy sie mecz, wybieram rewanz, zgaduje, ze przeciwnicy wybieraja menu glowne, bo zostaje sam w lobby, i co teraz? da sie jakos z tego wyjsc? bo zostaje mi siegniecie po pada i wyjscie z gry

 

trzecia sprawa

jak ktos chetny na multi to zapraszac mnie do przyjaciol

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie co do dodatkowych quizów ? one są wplecione jakoś zgrabnie w całóść jako kolejne kategorie pytań, czy są to osobne gry / wyzwania tylko z tymi pytaniami?

jak chcesz

w swiecie quizow mozesz sobie ustawic, ze grasz tylko w sciagniete pytania, albo mozesz wlaczyc czesc z nich (lub wszystkie) do normalnej gry

zakupione quizy poznasz po tym, ze sa wielkimi literami pisane, tj:

Pojazdy

Muzyka klasyczna

FILMY KOMEDIOWE

Kto jest autorem

 

 

to samo dotyczy tresci pytan (potym je poznasz w rundach gdzie sa losowane pytania z calej puli a nie jednej kategorii)

 

tak na koniec to jesli ktos dopiero rozpoczyna przygode to nie polecam zakupu dodatkowych pytan, bo podstawowe naprawde na dlugo starcza

Odnośnik do komentarza

po jednym dniu grania stwierdzam, ze o ile calosc wydaje sie lepsza niz quiz tv, tak niektore kategorie pytan wydaja sie strasznie glupie (david beckham, potegi i pierwiastki liczb) do tego w niektorych normalnych kategoriach wystepuja pytania dla gora drugoklasistow (narysowany uklad sloneczny i pytanie co sie tam żarzy?) zrozumialbym, gdyby trafialo sie to w rundach na czas, ale gdy nie trzeba sie spieszyc to takie pytania psuja zabawe

 

druga sprawa

gram online, konczy sie mecz, wybieram rewanz, zgaduje, ze przeciwnicy wybieraja menu glowne, bo zostaje sam w lobby, i co teraz? da sie jakos z tego wyjsc? bo zostaje mi siegniecie po pada i wyjscie z gry

 

trzecia sprawa

jak ktos chetny na multi to zapraszac mnie do przyjaciol

ad1

często zdjęcie jest wyświetlane do 2-3 pytań

ad2

w tym momencie raz się zacina, raz nie.

ad3

zaproszenie już leci

Odnośnik do komentarza

Niektóre pytania nie są śmiesznie proste ale po prostu głupie. Np. film z małpą jadącą na motorze z jakimś gościem i pytanie: "Co to za zwierze? a)wieloryb, b) stonoga, c)hipopotam, d) małpa". Nie pamiętam dokładnie odpowiedzi ale były tego typu co wyżej. Trzeba być niewidomym, żeby źle odpowiedzieć na to pytanie.

 

Runda "Ostateczne odliczanie" jest zbyt niesprawiedliwa bo czasu jest mało a liczy się zarówno szybkość jak poprawna odpowiedź. Jak się nie zna odpowiedzi to lepiej strzelić na pałę, żeby ubyło mniej cennego czasu.

 

Pytania z nauk ścisłych i komputerów też są strasznie głupie. "Jaki jest wynik równania 15 + 3=?" lub zdjęcie z odtwarzaczem MP3 i pytanie "Co to za urządzenie? a) gramofon, b)toster..." itp.

 

Najgorsze są pytania muzyczne bo trzeba po prostu wiedzieć i jak nie interesujesz się danym gatunkiem to siedzisz i kwiczysz. Przykładowo pytanie o tytuł jakiegoś albumu do, którego są podane takie odpowiedzi: "a)yellow, b)blue, c) white, d) black".

 

Na szczęście to są drobne wyjątki i nie psują zabawy. Kategoriach o piłce nożnej znajdują się pytania powiązane z innymi zainteresowaniami jak miejsca, filmy. Jak ktoś się nie zna to ma szansę coś tam uzbierać. A odpowiedź na pytanie: "Ile otrzymamy odejmując od 100 cztery tuziny?", kiedy czas biegnie nieubłaganie nie jest taka prosta.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

mam pytanie czy osobno idzie dokupic buzzery chodzi mi o te bezprzewodowe mam 4 ze starszego buzza i planuje zakup tego nowego ale szukałem w kilku sklepach i nigdzie nie ma w jednym znalazłem ale sama gre z buzzerami maja byc po nowym roku a zalezy mi by miec te gre na sylwestra przyjdzie paru znajomych a samemu nigdzie nie wyjdę bo nie ma z kim dzieci zostawic:)

Odnośnik do komentarza

mam pytanie czy osobno idzie dokupic buzzery chodzi mi o te bezprzewodowe mam 4 ze starszego buzza i planuje zakup tego nowego ale szukałem w kilku sklepach i nigdzie nie ma w jednym znalazłem ale sama gre z buzzerami maja byc po nowym roku a zalezy mi by miec te gre na sylwestra przyjdzie paru znajomych a samemu nigdzie nie wyjdę bo nie ma z kim dzieci zostawic:)

 

 

 

 

Same buzzery to chyba tylko na aukcjach dostaniesz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...