Skocz do zawartości

Buzz!: Świat Quizów


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze to powiedzmy, że kwestia buzzerów to nie jest wydate. Ale sama gra też kosztuje bagatela coś koło 300... na ile taka jedna gra wystarczy? Tzn. dużo jest tam pytań? Jest tam jakiś edytor pytań? Można dokupić coś we formie dlc? oczywiście pl

 

witam da się dokupić pytania oczywiście po polsku ( różne kategorie pytań ) zdobyłem platyne i może dwa trzy pytania się powtórzyły (gra ma 5000 pytań)

Edytowane przez Kapcior
Odnośnik do komentarza

Pytań jest 5 tyś, są dordatkowe pakiety. Powiem tak jak nie będziesz grał na platynę (sam?), to powtórzenie pytań jest praktyczniee nie możliwe. Ja gram w Buzza od 3 lat co jakiś czas na imprezach, a w początkowym okresie kupna to praktycznie co weekend męczyłek ze znajomymi i jeszcze nigdy nie powtórzyło się pytanie...

Odnośnik do komentarza

Znajomi i tak będą twierdzić, że znasz pytania - gdy będą przegrywać :)

 

+ 1

 

Heheh dokładnie :) to ja im wtedy mówię, że pytanie zadane się kasuje, a w jego miejsce pobiera się nowe z neta (czasami jest dobrze jak żaden z przyjaciół i znajomych nie gra / nie ma konsoli).

 

Edit: ale nie powiem umnie szczególnie znajome kochają te grę.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Co wy na to zeby niebawem sie ustawic na wspolna gre ? Z tego co widze w sieci nielatwo teraz znalezc kogos do wspolnego grania.

Ja akurat mam Quiz TV i Swiat Quizow, wiec moge grac w te czesci, dawno nie gralem, ale gdyby uzbieralo sie kilka osob to mogloby byc calkiem zabawnie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

U mnie to też nr 1 party game ( w sumie jedyna). Często na zgona odpalamy aby trochę nabrać energii ale on-line nigdy nie gramy tylko między sobą. Ten co przegrywa zawsze robi coś dla reszty (np driny, żarcie), a wygrany też ma jakiś profit. W ten sposób nawet na końcu stawki zawsze jest ogień.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak mozna !?, przeciez w sieci sa tysiace quizow graczy, wiec juz nie chodzi o sam multiplayer.
Przyznam, ze przez siec w multi az tak duzo nie pogralem, ale teraz na pewno bede gral, trzebia korzystac poki dziala.

 

Mysle, ze trzeba bedzie sie umowic na jakas forumowa rozgrywke za jakis czas. 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...