Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No to kiepsko - ja robiłem to inaczej i z nieoficjalnym romem. Możesz spróbować odtworzyć go w Kies, chyba jest taka opcja. Niestety ja go nie używam od dość dawna więc nie wiem czy na pewno tak można :-( U mnie na JB jest super ale wrzucałem soft CZYSZCZĄC absolutnie wszystko i odtwarzając później z backupu.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, że ktoś tutaj odpowie, ale co mi tam. Mam problem z wgraniem CM10 dla Galaxy S1. Otóż uruchamiam recovery mode (ClockworkMod) i po wybraniu odpowiedniego pliku instalacja przerywa się i wyświetla się komunikat "assert failed: getprop ("ro.product.device") == "galaxys" ||getprop("ro.build.product")=="galaxys" || getprop("ro.product.device") == "galaxysmtd" || getprop ("ro.build.product") == "galaxysmtd"|| getprop("ro.product.device") == "GT-I9000"|| getprop("ro.build.product") == "GT-I9000" || getprop ("ro.product.device") == "GT- I9000M" || getprop("ro.build.product") == "GT-I9000M" || getprop("ro.product.device") == "GT-I9000T" || getprop ("ro.build.product") == "GT- I9000T"

E:Error in mnt/sdcard/cm-10.0.0-galaxysmtd.zip(Status 7). Installation aborted. Nie mam pojęcia o co może chodzić. Plik powinien być w porządku bo ściągałem go 2 razy. Próbowałem z wersjami stable i nightly, ale bez różnicy. Na forum cyanogenmod i xda nikt takiego problemu nie ma.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
E:Error in mnt/sdcard/cm-9.1.0-galaxysmtd.zip

na pewno instalujesz cm10? Osobiście polecam najnowsze nightly buildy stąd.

Na jakim romie jesteś podczas instalacji? Ja wgrywałem odinem JVZ, potem cf-roota, a na to cyganmoda przez revovery i wszystko śmiga. Wcześniejszy wipe wszystkiego co się da też nie zaszkodzi. Korzystałem z tego poradnika.

Odnośnik do komentarza

Tor ci spowolni napewno wszystko. A Dropbox po prostu i wrzucenie muzy tam? Nie da rady?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doublecore.musicdropnplaylite

 

http://www.digitalgeekery.com/473/stream-music-to-your-android-phone-easily-with-dropbox/

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

tak po prawdzie to sie nie dziwie, ze rezygnują z kart sd w telefonach niech policze mam na fonie:

16gb wbudowanej pamieci

32gb na karcie

25gb na sky drive

27gb na dropbox

10gb na google drive

suma: 110gb na co ja mam to zapelnic xD

zapomnialem o 50gb od samsunga

 

wiec 160gb i kto potrzebuje karte? ;)

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

@szeni pomyśl nad innych zastosowaniem/pomysłem czyli streamingiem treści video/audio z Twojego komputera, na żywo, w locie na telefon. Ja z tego korzystam już długo, swego czasu opisywałem tę metodę na iPada tutaj na forum. Idea jest prosta: instalujesz niewielką aplikację na swoim kompie, zaznczasz gdzie masz video/audio pliki które mają być dostępne dla telefonu i zostawiasz kompa włączonego do sieci (wifi czy lan obojętne byleby nie zasypiał). W telefonie odpalasz klienta i już masz dostęp do wszystkich treści multimedialnych (czy filmy czy audio) ze swojego kompa, co więcej jakość jest skalowana w zależności od łącza.

 

Na iPada/iPhone?iPod używa się do tego StreamToMe. Niestety Android to najbardziej szitowy system ever (poza Symbianem), więc prawdziwy Twórcy nie piszą na to softu ( ;)), stąd StreamToMe jest niedostępny.

 

ALE, jest parę alternatyw, szczególnie rzuć okiem na te dwie:

 

PLEX:

http://www.plexapp.c...droid/index.php

Wygląda ciekawie a kosztje 16zł. To nie majątek a może Ci się przydać. Nie wiem jak tutaj, ale z nudów oglądałem filmy w korkach po 3G i wszystko śmigało na iOS

01androidslidepngpagesp.png

 

ORB:

http://www.orb.com/e...stfeatures.html

https://play.google....d.orblive&hl=pl

tutaj cena wyższa, a wydaje się że funkcjonalności podobne.

 

Oczywiście wcześniej sprawdź czy jest to kompatybilne z Twoim telefonem, wersją systemu, kernelem, biblioteka, ROMem, wersją wyświetlacza, kolorem obudowy telefonu, ładowarką, słuchawkami oraz firmwarem kernela podbilbioteki macierzy serwera.

 

tak po prawdzie to sie nie dziwie, ze rezygnują z kart sd w telefonach niech policze mam na fonie:

16gb wbudowanej pamieci

32gb na karcie

25gb na sky drive

27gb na dropbox

10gb na google drive

suma: 110gb na co ja mam to zapelnic xD

zapomnialem o 50gb od samsunga

 

wiec 160gb i kto potrzebuje karte? ;)

 

no niekoniecznie - wyobraź sobie ostatnio robiłem porządek w iTunes i okazało się, że zebrałem ponad 40GB samych aplikacji na iPhone/iPad. A poza telefonem appek na dyskach zdalnych nie zainstalujesz.

Edytowane przez waldusthecyc
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tak po prawdzie to sie nie dziwie, ze rezygnują z kart sd w telefonach niech policze mam na fonie:

16gb wbudowanej pamieci

32gb na karcie

25gb na sky drive

27gb na dropbox

10gb na google drive

suma: 110gb na co ja mam to zapelnic xD

zapomnialem o 50gb od samsunga

 

wiec 160gb i kto potrzebuje karte? ;)

 

No nie każdy ma zarąbisty abonament i 20 gb transferu. Przy moim przeglądaniu sieci itd mam 1gb i ledwo się mieszcze - więc wolę karte - baterie oszczędze bo non-stop streaming nieco zżera. Dodatkowo nie wszędzie jest zasięg albo nie ma 3g. Dla mnie stream musi być podparty infrastrukturą i brakiem limitów na transfer.

Odnośnik do komentarza

 

 

No nie każdy ma zarąbisty abonament i 20 gb transferu. Przy moim przeglądaniu sieci itd mam 1gb i ledwo się mieszcze - więc wolę karte - baterie oszczędze bo non-stop streaming nieco zżera. Dodatkowo nie wszędzie jest zasięg albo nie ma 3g. Dla mnie stream musi być podparty infrastrukturą i brakiem limitów na transfer.

no ja akurat tego problemu nie mam.

dom -> wifi

pociag na uczelnie -> wifi

uczelnia -> wifi

Odnośnik do komentarza

Skorzystalem z rady Waldka bo rzeczywiscie stream z komputera jest jednak lepsza opcja niz trzymanie muzyki na chmurze (mam jedna biblioteke na kompie i chuj). Znalazlem darmowe (nie ma nawet reklam) rozwiazanie - Audiogalaxy - dokladnie o to chodzilo, podalem mu ktore foldery z komputera ma udostepnic, on indeksuje wszystko, siedzi w trayu i mam pelen dostep z telefonu. Do pelni szczescia brakuje mu tylko opcji skipowania tracku na przycisku w sluchawkach i jest niesamowicie brzydki, no ale wszystkiego miec nie moge. Poza tym po prostu kosmos, polecam, www.audiogalaxy.com

Odnośnik do komentarza

Dobra stronka i forum androidowe w pl to?

 

niestety, ale forum.android.com.pl

 

Niegdyś niesamowita społeczność, gdzie siedziały chyba wszystkie mózgi polskiej sceny Androidowej. Obok ogromnego warezu to właśnie ich obecność sprawiła, że to forum jest takie popularne. Teraz to już działa na zasadzie kuli śniegowej, jest tak ogromne (i zawiera mnóstwo przydatnej wiedzy napisanej przez zwykłych użytkowników), że nie ma jak stworzyć konkurencji ani też nie ma sensu szukać alternatyw. Dlaczego niestety? Bo moderacja jest beznadziejna. Jeśli myślicie, że Mendrek jest chu,jowym moderatorem, to polecam wizytę na tymże forum. Karol wyda Wam się bardzo rozsądnym i spokojnym człowiekiem.

Kasowanie postów bo tak, gimberiada u "władzy", żadnych dyskusji z decyzją moderatora, no wszystko co można powiedzieć złego o moderacji. Admini są jeszcze lepsi - forum działa gorzej od poprzedniego wcielenia FPE, czyli błędy są codziennością, wszystko działa wolno jak ślimak (wyraźnie brakuje mocy na tak dużą ilość użytkowników), ale to jest nic :D. Popularne były akcje w stylu "pomóżcie nam zdobyć jakiś przedmiot", przez nakłanianie użytkowników do rejestrowania się w jakichś konkursach typu "która strona zbierze najwięcej lajków", by potem niby ten przedmiot do wygrania był na stronie. Nie muszę mówić, że zawsze wygrywały jakieś dziwne osoby, które przypadkiem okazywały się adminem :>?

 

Ale... to wszystko nic przy wiedzy tam zgromadzonej. Użytkownicy odwalają fantastyczną robotę i wszystko, co chciałoby się wiedzieć nt. telefonu i jego modowania tam się znajduje. Niby można powiedzieć, że na xda jest to samo. OK, ale tutaj mamy to wszystko po polsku, do tego dochodzi całkiem pomocna polska społeczność i naprawdę ciężko tam nie wchodzić. Ja jednak przestałem się udzielać (a jestem super memberem z dużym stażem i jakimś tam szacunkiem), bo moderatorów-gimbusków z problemami społecznymi naprawdę ciężko zdzierżyć.

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze btw - jeśli nie macie pomysłu na swój lockscreen, chcielibyście jakoś to upiększyć albo popatrzeć na dzieła innych użytkowników, a przede wszystkim zobaczyć do czego zdolony jest Android, to polecam -> http://www.mycolorscreen.com

 

EDIT: A, jeszcze kilka rzeczy do popatrzenia :).

How to theme your Android like a

,
,
- seria filmików o upiększaniu homescreenów, każdy kolejny pokazuje coraz to bardziej wykręcone rzeczy

Lista motywów do CM10

Pozbycie się pozostałości z Androida 2.3 w Androidzie 4.0+

Ładny motywo-mod do CM10 (robi trochę więcej zmian niż zwykły motyw)

Odwrócone GApps, jeśli ktoś lubi czarny kolor lub korzysta z telefonu z AMOLED-em

 

Ogarnijcie co można wyczarować ze swoim telefonem i pokażcie mi drugi tak modyfikowalny system :).

(zwróćcie uwagę ilu Polaków w tym siedzi)

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...