Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nawet nie napisali tego na podstawie dotykania telefonu na konfie Sony wiec sorry, ale rownie dobrze mozmy linkowac do kaprysek.pl

To tu masz ze zdjeciami jak go dotyka pasuje:?

The device's body is crafted in premium metallics with a back panel made from smooth glass.

http://reviews.cnet....7-35567069.html

jak wyzej.

Tył to tez szkło.

Tworzywo jest tylko na obwodzie telefonu jako zderzak ;)

 

xperiaz-6_small.jpg

Odnośnik do komentarza

Wujaszku, IMO to wina ROM-ka. Ja już dwa tygodnie na stocku siedzę i wszystko ładnie śmiga, jak kiedyś wytrzymywałem po miesiąc-dwa na CM7 (jeszcze za czasów HD2) to też w sumie ładnie śmigał po upływie czasu. Podejrzewam, że autor przekombinował z tymi wszystkimi skryptami i optymalizacjami pamięci, stąd te efekty.

 

To już nie jedziesz na Omedze? Ja jadę i lekkie zwieszki czasem są ale traktuje to jak Windows vs. Mac - Mac jest z myślą o jednym sprzęcie i jest płynny. Co mi działa na nerwy to ostatnio galeria :-) - ostatnio zawsze mi się zamyka przy otwarciu i muszę klikać jeszcze raz.

 

Mozesz mi na pw podeslac faq jak wrocic na stocka z normalnym themem no i linki ewentualnie? Bo ja tu przez recovery cos dogrywalem i mam inne ikony itp,hehe. I jak zatrzymac liste kontaktow?

 

A slychac cos o nowej omce (omega) na s3? Moze wtedy rozwiaza problemy z plynnoscia...

 

Omka jest nawet nowa w miarę. Natomiast jest sobie pikny skrypt SuperchargerV6 który właśnie "optymalizuje" zużycie Ramu - ale możesz go WYŁĄCZYĆ zupełnie i wtedy masz w zasadzie stocka plus kilka optymalizacji - może to sprawdź sobie? Z tego co pamiętam w Omega Files jest to do ściagnięcia jako ZIP do instalacji spod recovery.

 

A dobre softy do backupu to profesjonalny wręcz Titanium Backup - no i kilka prostszych - do prostego backupu kalendarza, kontaktów, smsów i historii telefonów używam Super Backup - potrafi wysyłać maila z backupami więc jest naprawdę prosty i fajnie działa :-)

 

No i moim zdaniem - zawsze zrób backup a potem FullWipe + format partycji /system - wtedy będzie mniej problemów, nie będzie zduplikowanych plików. Najlepiej po prostu system wrzucać na czystą partycję.

 

Oni nawet nie napisali tego na podstawie dotykania telefonu na konfie Sony wiec sorry, ale rownie dobrze mozmy linkowac do kaprysek.pl

To tu masz ze zdjeciami jak go dotyka pasuje:?

The device's body is crafted in premium metallics with a back panel made from smooth glass.

http://reviews.cnet....7-35567069.html

jak wyzej.

Tył to tez szkło.

Tworzywo jest tylko na obwodzie telefonu jako zderzak ;)

 

xperiaz-6_small.jpg

 

One chyba muszą być - są tam oznaczenia CE a to są jakieś tam certyfikaty które urządzenie musi posiadać aby być dopuszczone (legalnie) do sprzedaży. Chociażby po to, abyś wiedział że nie ugotuje ci mózgu czy nie poparzy ucha ;-)

 

Mnie ze szkła z tyłu wyleczył iPhone do którego bez bumpera - nie podchodź. No i to podnosi wagę.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Xperia ZL

http://youtu.be/xSVVZceDUIg

Xperia Z

 

Ale kolesiowi z sony lapy sie trzesly.

 

Specs of the Sony Xperia Z and Sony Xperia ZL are identical. Both devices are powered by quad-core a 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4 processor with 2GB of RAM, a 5-inch 1080×1920 pixels display, 13 MP camera sensor, 2,400 mAh battery, NFC and LTE connectivity. While the spec sheets are identical, the build of the two devices is significantly different.

The Xperia Z features a carbon fiber skeletal frame (their words, not ours), a tempered glass back panel and it is water and dust resistant.

The Xperia ZL on the other hand is covered in a rubbery plastic and has a dedicated camera button. Sony is also claiming that the Xperia ZL has the highest screen to size ration than any other phone on the market.

http://androidandme....-and-xperia-zl/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jeśli Sony się postara i ten telefon nie będzie robiony pod kompromisy (tj. damy wam lepszy ekran ale gorszą baterię albo poskąpimy na sensorach) to może to być prawdziwy iP killer i nie, nie chodzi tutaj o jakieś animozje i międzysystemowe wojenki tylko o to, że obecny "iP killer" to plastik-fantastik SGS3 a samymi bebechami nie da się podbić rynku zwłaszcza wśród ludzi, którzy szukają high endu, który nie objawia się tylko w 5cyfrowym wyniku w AnTuTu.

 

i pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu planowałem zakup Oppo Find 5, bo na rynku nie było nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Zamróź proces Uninstallerem Pro (wymagany root). Jeżeli wszystko będzie ok, to najwyżej skasujesz całkowicie. Ja tak pokasowałem pełno śmieci z playowego softu, łącznie z przeglądarką internetową i SamsungApps. Lepiej wcześniej zamrozić bo nie wiesz co dokładnie kasujesz. Tak samo kasując zegar, kasujesz budzik. :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mam dosyć banalne pytanie. Zawsze do tej pory kupowałem aplikacje od razu na komórce. Ale coś mi z wi fi nie łączy to ściągnąłbym sobie na kompie. Tylko nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak to wygląda. Ściąga mi na peceta jakiś plik, potem przegrywam sobie go po usb na komórkę w dowolne miejsce i z automatu mi się instaluje czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Real APK Leecher - program działa na zasadzie bramki, potrzebuje ID telefonu, mail i hasło do konta. Pozwala na pobieranie aplikacji i aktualizacji w wersji darmowej. Jeśli chcesz zakupić aplikację i ją pobrać to transakcję finalizujesz na stronie Google Play a następnie już zakupiony program ściągasz za pośrednictwem programu.

 

pytanie tylko czy chcesz zaufać aplikacji, która chce Twoje hasło i mail powiązany z Twoim portfelem

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka od ZTE:

Nubia Z7 ma posiadać ekran o przekątnej 6.3 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli! Producent chwali się też, że telefon będzie posiadał 8 rdzeniowy procesor z układem graficznym Mali-T658. Nie zabraknie również 128 GB wbudowanej pamięci, 16 Mpix aparatu oraz akumulatora o pojemności 4000 mAh. Smartfon ma zadebiutować z Androidem 5.0.

Odnośnik do komentarza

Kurde mój SGS3 jest wielki do noszenia w kieszeni, myślę że 4.5 byłoby najlepszym kompromisem. Ale 6.3 to tablet kurde. Może dla murzyna z NBA z łapą jak 2 moje i 2.10m wzrostu będzie ok. Człowiek 1.80m wzrostu a już nie daj że Azjata 1.60m to nie wiem jak będzie dzwonić z takiego "cuda" :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...