Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. U mnie rowniez po dlugim uzytkowaniu telefonu badz dluzszej bezczynnosci. A juz myslalem, ze sie udalo. :( Szukam dalej panaceum w takim razie.

 

@Lucek - jak ci sie na tej v41 sprawuje telefon? U mnie wchodzenie w menu szybsze, w aplikacje to samo, bateria zyskala na zywotnosci ale rewolucji nie ma.

Odnośnik do komentarza

oglądałem i dotykałem Xperie Z w Sony Centre na przedsprzedaży i iphone'a zamieniam na Sony. Całośc tego telefonu i jakość wykonania i jednak z obu stron szkło powoduje, że IP5 aktuyalnie klęczy przed nim. Jest to w końcu pierwszy telefon naprawdę premium feel z androidem jaki wyszedł. Plastikowe samsungi mogą walczyć co najwyżej w klasie nokii 3310. Sony pozamiatało moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem sobie JB CM10 na Desire i całkiem fajnie to wygląda i wydaje mi się, że wszystko śmiga jeszcze szybciej niż na ICS CM9. I dotychczas nie znalazłem jakichś błędów, a to dopiero beta, wiec jest ok. Bateria wydaje mi się, że trzyma tyle co wcześniej, ale o tym przekonam się dopiero jutro, bo dziś soft mam od kilku godzin. Później dodam linka do tematu z ROMem na xda.

Odnośnik do komentarza

XBMC - każde napisy niemal chodzą ale obsługa nie jest przystosowana w 100% do dotykowego ekranu.

Ja jeszcze pamietam jak na xboxa pierwszego mialem standardowy player i odpalilem xboxmediacenter. Wow. Pozniej kolejne aktualki zasysalem jak zly. Piekne wspomnienia i lacze 0,5 mbps i obrazy plyt po 4 gb, rozpakowywanie pod xboxem, emulatory i... Sorras. Generalnie pod androidem tez takie manewry mozna odstawiac i fajnie, ze mam w sumie taki kombajn multimedialny. W ogole nie zauwazam, ze pamietam moje commodore 64 i pierwszy magnetowid na ktorym dzialal co 3 vhs i nie mial long playa. Gdzie ja wtedy myslalem o telefonie komorkowym? Nie mialem w domu nawet stacjonarnego i kablowki. Normalnie jakby mi ktod wtedy powiedzial, ze bede na telefonie gral w gry i ogladal filmy to bym wzial to za element filmu science fiction.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak :-) XBMC jest fajny bo dzieli wspólny kod i jest stabilny bardzo, masz od startu dobrą wydajność. Jedyne to obsługa nie dostosowana do dotyku ale to się zmienia, jest kilka fajnych skórek na palucha. No i jest to z automatu klient SMB (sieć windowsów) więc można sobie z współdzielonego dysku oglądać np w domu na tablecie, ze swojego laptopa czy stacjonarki bez jakiegoś kodowania programami typu Media Server jakiś. Działa to super stabilnie z SMB, także mi to wystarcza. Można nawet nie wypakowywać filmów jeśli ktoś sobie "ripuje i pakuje" ;-) Mi to odpowiada bardzo :-)

 

Moc to juz jest niesamowita, myślę, że przyszłość należy do architektury ARM. Są tego minusy jak kodowane bootromy (czego nie ma raczej na x86, jedynie Apple w Macach się w to bawi) ale co zrobić, świat idzie do przodu :-)

Odnośnik do komentarza

No Xperia jakością też mi odpowiada. A i SUPER AMOLED jest g*wno wart. Może i czarny jest ładny ale inne kolory są przekłamane jak dla mnie. Jedyne co martwi bo brak wymiennej baterii w sony. Szkoda ale nie można mieć wszystkiego ;-)

 

Trzeba wyłączyć Bravia Engine 2 w opcjach aby były inne, normalne kolory.

Odnośnik do komentarza

Ale ja piszę o samsungu. Mam tu wyłączyć Bravia Engine? Mam na myśli jakość kolorów w Samsungu. Jedno na co nie można narzekać to KĄTY na samsungu (tak samo iPhone od 4ki). No rewelacja. Ponoć ta Xperia Z ma dużo słabsze, rozmywa się obraz, tak większość recenzentów z targów podawała, może w produkcyjnej wersji to porawią/poprawili.

 

Zna ktoś magika wymieniającego SAMĄ szybkę w Galaxy S3? Już słyszałem ze 100x że to niemożliwe ale na YT robią to magicy, może ktoś zna kogoś kto umie to zrobić?

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy bez sensu, zwłaszcza ze w service manualu nie ma osobnej częsci czyli tylko szybki więc każda taka szybka jesli nawet jest do kupienia to nie jest ori szybka.Trzeba miec niezle nasra ne we lbie zeby bawic sie w polactwo i kleic szybe. Kupiles drogi telefon to teraz plac. A jak duzo to trzeba bylo kupic jakies badziewie w kwiatki jak aisza za 300zl.

Odnośnik do komentarza

Ty weź mi nie mów to mam robić stary, będę chciał to sobie zmienię. Pęknięcie jest lekkie i da się z tym żyć. A POLACTWO to co? Bo nie znam takiego terminu. I piszę tobie wyraźnie że polacy tego nie robią więc gdzie tu polactwo? Klejone to jest jak dla mnie po to, żeby właśnie nie dało się wymienić i żeby Samsung na tym zarabiał bo innego sensowego wytłumaczenia nie znam. W ip3 i ip4 czyli też drogich telefonach można to zrobić za połowę tej kwoty. U mnie dotyk działa, LCD działa i pękła szybka a przyklejanie do siebie elementów jak i wlutowywanie ich na płytę abyś nie mógł nic wymienić/dokupić (w laptopach) to zabieg który ma na celu zmuszenie cię do wymiany na nowy.

 

Może ty lubisz wyskakiwać z 600 zł na naprawę telefonu, ja nie lubię bo szkoda mi. Lepiej go sprzedać wtedy i wziąć nówkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...