Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciekła pierwsza beta 4.2.1 dla SGS3 :)))))))

 

http://www.sammobile.com/2013/02/22/i9300xxufmb3-galaxy-s-iii-android-4-2-1-jelly-bean-leaked-firmware/


Samsung daje radę w ch,uj jeśli o aktualizacje (oczywiście patrząc przez pryzmat innych producentów i tego, że to jest Android), przynajmniej na razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wylozone mam. 4.1.2 mi starcza + siyah kernel. Stabilnie i wszystkie gry smigaja az milo.

 

No właśnie też teraz jadę na takiej kombinacji. Miałem długo ICS, potem Omega ale ICS, potem Jelly Bean Omega ale jakiś stary, 31 albo 32 i... zauważylem że coś się dzieje z kartą sd i z grami na stockowym kernelu. NOVA3 haczyła bardzo. Zmieniłem kernel na SpeedMod które używałem na ICS i gry zaczęły śmigać ale... dalej coś z kartą było nie tak, poczytałem i zrobiłem aktualizację do 4.1.2 omega v43 (z wczoraj). Test NOVY na kernelu stockowym wypadł słabo więc zapodałem spróbowałem właśnie Siyah jako że pół XDA na tym jedzie ;-) i jest na razie odpukać bardzo fajnie :-) A i Omega na plus się zmieniła. Nie miałem wcześniej tego MultiView i to fajna sprawa choć do tego lepszy będzię Note2 a już NAJLEPSZY tablet jakiś. Ale może się przydać czasem. I zmienił twórca też ekran blokady na ciemniejszy, w v32 był MEGA JASNY przez co jak rano odpalałem telefon to dostawałem po oczach :-)

Odnośnik do komentarza

Mam problem. :(

 

Moj os to windows7. Nie wiem co sie stalo i jaka moze byc przyczyna tego, ze w folderze android w telefonie mam 30 folderow a gdy przegladam na kompie wyswietla 13. Jeszcze przedwczoraj wszystko bylo ok.

 

Kolejna dziwna rzecza jest fakt, ze pod totall commanderem na S3 date folderu ostatnich zmian android/data mam 24.02.2013 a pod PC widze... 04.12.2012 i brakuje polowy folderow przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

A czym przeglądasz? Spod windy po prostu? Zobacz sobie pliki w jakiś inny sposób, np. użyj Airdroid (ale chyba musisz mieć roota żeby wszystko widzieć a nie tylko folder SDCard).

 

Ja jakoś nie zauważylem problemów ostatnio żadnych. Tylko zmieniłem DOPIERO CO soft na Omege 4.1.2 v43 a wczoraj ukazała się wersja v44 oparta o soft 4.2.1. Ale... nie wszystko jest jeszcze przeportowane i rom jest FullWipe więc nie zmieniam go na razie (nie chce mi się reinstalować wszystkiego).

 

Za to z ciekawostek - jak ktoś ma LG Swift Black (Optimus Black) p970 to ukazały się softy OFICJALNE oparte o ICS. Fakt, nie jest to Jelly Bean ale... telefon dostał ewidentnego kopa. Niestety, soft dostępy na Polskę (V30B) ma coś z baterią (lepsza jest wersja V30C dostępna w Azji) ale jest już mieszany sofcik na ten telefon oparty o kombinację tych 2 softów + zmodowany właśnie dla baterii Kernel i od wczoraj telefon mojej dziewczyny hula na nim. Wygląda dobrze, telefon działa naprawdę przyzwoicie, jest parę niedociągnięć ale nie jest źle :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...