Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, większego to już bym nie brał, ale nie powiem - te 5, 5 cala to idealny rozmiar dla mnie. Komfort przeglądania stron jest fantastyczny. Trochę się bałem o jakość ekranu ze względu na niższe ppi niż w moich ostatnich 3 telefonach, ale jest naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza

Zupelnie bez sensu jest to, ze nie mozna odpalic niektorych gier takich jak np. Asphalt 7 offline pomimo tego, ze sa to pelne, kupione w sklepie Google Play wersje.

 

Real Racing 3 czy Lets Golf 3 dzialaja offline tylko do czasu, pozniej za ktoryms odpaleniem wymagaja juz polaczenia jesli jakis czas takiego nie bylo.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Porąbane - jak ktoś zna sposób na to to chętnie się dowiem jaki. Najwyżej jakiś crack. Mam grę, jadę za granicę, odpalam na lotnisku i błąd, nie mogę grać mimo, że grę kupiłem :/

 

SPOSÓB NA LAGI TOUCHWIZA - zmuszenie aplikacji do siedzenia w Ramie przez odpalają się bez laga.

 

Ma ktoś Nexusa 4? Mogę wziąć, chciałem dać dziewczynie i nie wiem czy warto (sam zostanę chyba przy SGS3).

Odnośnik do komentarza

A kupić gry nie można? Często są promocje, więc 3 zł chyba nie problem wydać?

 

@saptis

nikogo nie podejrzewam o piractwo, bo to mi wcale nie przeszkadza, zwracam jednak honor i przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem (faktycznie nie doczytałem tematu do końca).

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

To naturalna kolej rzeczy - niebawem brak polaczenia z netem bedzie dyskwalifikowal. Ze nie wspomne juz o mikroplatnosciach, brakuje tylko reklam na billboardach, ktore bedzie mozna ogladac w czasie gry np. w wyscigi. ;[

 

@Nemo - zostaw sobie na sd dane tej swojej gry, zmien nazwe tego folderu (dopisz 1 litere), odinstaluj apke, ktora masz i szukaj czegos pokroju "nova 3 offline", nie wierze, ze nic nie znajdziesz. Jak juz gre zainstalujesz zmieniasz nazwe folderu na wlasciwy i sprawdzasz czy ruszy. No nie dam sobie reki uciac czy to dziala ale smart4you czy apkmania zawsze ma offline wersje.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Kurde, żeby człowiek musiał szukać pirata żeby grać w grę którą kupił! Ja pindole, co za czasy. Teraz jestem w PL to mi to wisi, mogę grać bo mam net non-stop ale wtedy poczułem się oszukany. I najlepsze, że gameloftu gra z Play tego wymaga, a ściagnąłem jak gratis inna grę z Samsung Apps i ona RAZ zainstalowana działa offline. Ostro.

 

Z innej beczki - czy można zmusić Touchwiz i wyszukiwarkę kontaktów aby szukał np nazwisk jak wpiszę np Manczyk to żeby znalazł też Mańczyk? - na iOS 5 działało to tak a teraz nie działa :/ Ale np jak wpiszę Przemek to pokazuje mi Przemysławów ;-) Czyli umi ;-) Brakuje mi tego bardzo.

 

I drugie pytanie - teraz Search to Google Now które nie działa dobrze w PL. Czy jest sposób, żeby na andku 4.1.2 wyszukiwać teraz informacje w telefonie nie przez Goolge Now? Bo szlag mnie trafia że to nie działa ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...