Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga, dobra wiem że to pytanie sie może nie spodobać ale

 

1 nie mam karty kredytowej

2 płacić za gre na komorke 55zł to jednak przesada

(pewnie pogram w nią z 15 min)

 

ale jak chce sciągnąć z netu gre na androida to jak to wygląda? przykładowo final fantasy 3?

ściagam z chomika plik 1.5mb i co dalej?

 

 

 

ps. serio płacić 55zł za gre sprzed 20 lat którą na każdym emulatorze moge mieć za free?

 

 

przepraszam jeśli ten post łamie regulamin, ja nie chce kraść, chce tylko zapytać jak działa android

 

dodam że jest kilka aplikacji które z wielką chęcią bym kupił za te 6zł (np android sleep - appka która kontroluje sen i wybudza odpowiednio, albo time loop , appka która pozwala nagrywać filmiki przez 10 godzin, z 1 klatką na 30 sec, i dzięki temu robić np filmik szybko ruszających sie chmur)

niestety nie mam karty kredytowej, a moja bankomatowa nie pozwala nic kópić - próbowałem :/

Edytowane przez Yano
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj wieczora nie moge nigdzie sie dodzwonic. Nawet sygnału nie mam podczas połączeń. Połączenia innych moge odbierać, ale i tak nic nie slysze.

 

Jestem na tym cyanogenie. Co to do ch.uja może być?

Ja tak miałem na stockowym jak ustawiłem limit aplikacji w tle na 1.

Odnośnik do komentarza

@yano - musisz miec zaznaczone instalowanie apek poza marketem. Najczesciej jest tak, ze ciagniesz z sieci .apk + sddata. Instalujesz .apk a dane wrzucasz do folderu w android/data badz android/obb z poziomu telefonu badz po kablu/wifi z kompa. Root nie wymagany. Jak masz szczegolowe pytania laduj na pw.

Odnośnik do komentarza

yano, wyrobienie sobie wirtualnej karty kredytowej to banał. Swego czasu bzwbk miał najlepszą ofertę, po prostu rejestrujesz kartę i tyle. Żadnych opłat. Jedyne co, to są jakieś obostrzenia, jakbyś chciał przelać sobie z karty z powrotem na konto, a nie płacić za produkt, ale to żaden problem, po prostu nie wrzucasz na kartę hajsu "na zaś", tylko wtedy gdy coś faktycznie chcesz kupić.

Odnośnik do komentarza

Hehe, od razu chłopak zaznaczył że nie chce płacić za FF3 55 zł. Akurat też uważam, że w dobie gier DOBRYCH czy nawet gier odgrzewanych typu GTA3 za 25-20 zł to te 55zł to aż w oczy kole :/

 

A płacenie dla POLAKA który domyślnie na start nie dostaje do konta karty która pozwoli płacić online (część banków takie daje, ale z 99% z tych kart VISA ELECTRON a nie MAESTRO) a jest przyzwyczajony do Alledrogo czy innych sklepów, które mają obsługę PayU czy innych rzeczy, i można płacić bezpośrednio z własnego konta to też rozumiem trochę narzekania na płatności.

 

Ja polecam w mBanku wirtualną kartę kredytową. Działa tylko online i ma swoje subkonto, które trzeba załadować żeby móc płacić (to jest oczywiście za free i robi się natychmiast, wymaga potwierdzenia kodem smsowym) co daje jakieś zabezpieczenie na wypadek utracenia danych karty. Jedyny ogólny minus to 25 zł rocznie, ale jak sobie to podzielimy na miesiące to wychodzi ok 2zł i 1 grosz za miesiąc czyli np dla mnie nie ma tragedii. Co ważne, miałem może raz problem z zapłaceniem gdziekolwiek a karty używam non-stop jakieś 5-6 lat czy nawet dłużej. Play-Asia, PayPal, Amazon, Google Play, Apple (miałem IP4) - dało się płacić wszędzie. Za hotele, za hostele, za campingi (ostatnio na Bornholmie) także mogę nią polecić.

 

Za to już samego konta i prowizji w mBanku polecić nie mogę :/ Ale to już inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza

To, że gra kosztuje 55 zł to też żadna wymówka. Jak się cena nie podoba to się tego nie kupuje, albo czeka na przecenę. 

 

Ja nie twierdzę że to wymówka, uważam jedynie że to jest źle dobrana cena względem gier na Androida ogólnie. Niższa cena powoduje, że ludzie często kupują coś pod wpływem impulsu, mogą nawet nie grać w te gry które kupią, ale twórcy zarabiają. To nie jest wymówka, to po prostu skazuje tą aplikację na starcie na słabszą sprzedaż w mojej opinii, bo nie jest to tytuł na tyle luksusowy, żeby szary użytkownik wchodząc na Google Play kupił go gdy jest jednym z droższych. Ja np. tej gry nie kupię ale też jej piracić nie będę. Dlatego napisałem, że można zrozumieć ten argument ale nie jest on usprawiedliwieniem, ktoś nad tą grą pracował więc jak dla kogoś jest tyle warta to niech ją kupi.

Odnośnik do komentarza

Też mnie wkurza cena gier od SE.
Fajnal 3, w promocji był za 8Euro, ale nie widziałem:/
Wydałem już dziesiątki euro na gierki za 0,89e, czy doładowania w grach (mikropłatności), które tak nie bolą, jak wydanie na raz 15e.
No to jednak 6 dyszek, porównując to do GTA III, czy Dead Space kupione za niecałe 4 złote wychodzi trochę drogo.
Czekam dalej na promocję, albo w końcu kiedyś się skuszę z sentymentu (oj na DSie grało się świetnie).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jak na DSie ci się swiętnie grało to polecam DrAsTiC - EMU DSa na adnka. Jest fpyte ;-) Działa rewelacyjnie. 

 

Niech cię screeny nie przestraszą - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dsemu.drastic po prostu nie dadzą screenów z czyjchś gier - wejdź na Youtube'a i poszukaj filmików - szczękę z podłogi będziesz zbierał.

Odnośnik do komentarza

 

To, że gra kosztuje 55 zł to też żadna wymówka. Jak się cena nie podoba to się tego nie kupuje, albo czeka na przecenę. 

 

Ja nie twierdzę że to wymówka, uważam jedynie że to jest źle dobrana cena względem gier na Androida ogólnie. Niższa cena powoduje, że ludzie często kupują coś pod wpływem impulsu, mogą nawet nie grać w te gry które kupią, ale twórcy zarabiają. To nie jest wymówka, to po prostu skazuje tą aplikację na starcie na słabszą sprzedaż w mojej opinii, bo nie jest to tytuł na tyle luksusowy, żeby szary użytkownik wchodząc na Google Play kupił go gdy jest jednym z droższych. Ja np. tej gry nie kupię ale też jej piracić nie będę. Dlatego napisałem, że można zrozumieć ten argument ale nie jest on usprawiedliwieniem, ktoś nad tą grą pracował więc jak dla kogoś jest tyle warta to niech ją kupi.

 

Ty weź może tę teorię przedstaw Rostowskiemu, zanim znowu podniesie VAT, bo jemu też coś się wpływy nie zgadzają.

Odnośnik do komentarza

Smartfony Google Nexus 4 teraz można nabyć w o wiele niższej niż do tej pory cenie, która została obniżona o 25%, a więc 100 dolarów. Obniżka prawdopodobnie ma na celu przyspieszenie opróżnienia magazynów z tego modelu, przed wprowadzeniem na rynek Nexusa 5, o którym szeroko dyskutuje się już od jakiegoś czasu.

 

Zrodlo - http://pclab.pl/news54634.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...