Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam ostatniej wersji Paranoid Android,chyba najbardziej popularny ROM na nexusa 4, tutaj temat na xda : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2020336. Mozna poczytać jakie funkcje ma itp. Plus jakis kernel w miarę dobry, ja mam ten:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2008222. Wszystko ładnie śmiga, ja jestem zadowlony.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, to zmienia się w pluginach.

 

Tu masz Video jak koleś ustawia, będzie szybciej niż opisywać :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=W6nX4Kw2Cf0

 

Pzdr

Ok, ja mam polską wersję więc tłumaczenie jest do pupy i nie wiedziałem co znaczy "otwarty skrzywienie GL", czy coś takiego.

Gra chodzi niby 30-60 fpsów, chociaż nie wydaje mi się. Ze 20 klatek jest na pewno, grać się da. W epsxe nie wykrywa mi open gl'a, ale odpala się lepiej, chodzi jakby szybciej, no i menu tytułowe wyświetlane jest bez błędów. Muszę skonfigurować jakoś ten epsxe i na nim sprawdzić open gl. A w ogólę to przydałby się jakiś tekst z testami emulatorów na androida.

----------------

Ach, te amulatory: PSP

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.ppsspp.ppsspp

Ludzie się jarają, bo podobno miesiąc temu była bieda, a dziś... Tekken Dark Revolution chodzi płynnie! <mokro>

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam pytanie. Mam HTC desire Z z andkiem 2.3.3. Jakiś czas temu zrobiłem zapewne jakąś synchronizacje i mam w systemowym kalendarzu daty urodzin wszystkich znajomych z fejsa, co mi po prostu zaspamowało cały kalendarz i nie zwracam uwagi na ważne notatki. Da się to jakoś cofnąć, czy zostaje mi tylko wywalenie znajomych z fb albo pobranie jakiegoś innego kalendarza?

Odnośnik do komentarza

Hmm, aplikacja zapewne pobiera te informacje z konta FB który udostępnia te informacje w formie która twoja aplikacja czyta. Spróbuj wejść w ustawinia APLIKACJI KALENDARZA (nie wiem jaka jest na HTC) i zobacz czy możesz ODZNACZYĆ kalendarz FB, powinno pomóc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pytanie do ludzi obeznanych :-)

 

Chciałbym coś takiego (ale nie umiem tego znaleźć):

 

Chciałbym mieć kod albo jakiś kształt do odblokowywania telefonu ALE... chciałbym żeby nie włączał się od razu ;-) Nie wiem jak to opisać więc stworzę taki case study:

 

kiedy używam telefony często, chciałbym żeby telefon nie pytał o kod, chciałbym, żeby miał zwykły unlock typu slide czy coś tam prostego. 

 

Ale... jak np telefon poleży 10 minut to żeby wtedy pytał o unlock PIN czy kształt. 

 

Czyli takie 2 w jednym. CZY KTOŚ zna rozwiązanie, program, ustawienia dla tego typu zabezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Ale co mam ustawić :-) Nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Po prostu to na wypadek zgubienia się przyda ale posiadanie non-stop kodu - wiadomo, jest zabezpieczeniem ale niekiedy też przed samym sobą. Mam uchwyt do auta ale czasem odblokowanie daje popalić :confused: A dużo słucham muzyki przez telefon właśnie i audiobooków w czasie jazdy przez kabelek jack-jack.

 

EDIT: Poczytam w wolnej chwili i spróbuję coś ogarnąć :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Pytanie do ludzi obeznanych :-)

 

Chciałbym coś takiego (ale nie umiem tego znaleźć):

 

Chciałbym mieć kod albo jakiś kształt do odblokowywania telefonu ALE... chciałbym żeby nie włączał się od razu ;-) Nie wiem jak to opisać więc stworzę taki case study:

 

kiedy używam telefony często, chciałbym żeby telefon nie pytał o kod, chciałbym, żeby miał zwykły unlock typu slide czy coś tam prostego. 

 

Ale... jak np telefon poleży 10 minut to żeby wtedy pytał o unlock PIN czy kształt. 

 

Czyli takie 2 w jednym. CZY KTOŚ zna rozwiązanie, program, ustawienia dla tego typu zabezpieczenia?

 

Masz Samsunga? Wejdź w Ustawienia, tam sobie zmień "Zablokuj automatycznie" na jakąś dużą wartość np. 5 minut i odznacz "Zablokuj szybko klawieszem", a następnie mi powiedz czy właśnie o to Ci chodziło.

 

Kurde, ostatnio odpuściłem sobie ten dział ^_^'.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Normalny launcher. Uzywałeś kiedyś Nova albo innego Apexa? Zwykła nakładka która zastąpi środkowego launchera. W każdej chwili możesz go wyłączyć i używać zwykłego samsungowego. Nic się nie zepsuje, nic się nie skazuje więc.śmiało można testować.

 

Odinstalowanie=powrót do stanu przed instalacją.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Normalny launcher. Uzywałeś kiedyś Nova albo innego Apexa? Zwykła nakładka która zastąpi środkowego launchera. W każdej chwili możesz go wyłączyć i używać zwykłego samsungowego. Nic się nie zepsuje, nic się nie skazuje więc.śmiało można testować.

 

Odinstalowanie=powrót do stanu przed instalacją.

nic nie zmienialem.

mam 2 lata ten telefon 0 roota

0 zmian launcherów

jedyna zmiana softu to oficjalny update ;)

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie do ludzi obeznanych :-)

 

Chciałbym coś takiego (ale nie umiem tego znaleźć):

 

Chciałbym mieć kod albo jakiś kształt do odblokowywania telefonu ALE... chciałbym żeby nie włączał się od razu ;-) Nie wiem jak to opisać więc stworzę taki case study:

 

kiedy używam telefony często, chciałbym żeby telefon nie pytał o kod, chciałbym, żeby miał zwykły unlock typu slide czy coś tam prostego. 

 

Ale... jak np telefon poleży 10 minut to żeby wtedy pytał o unlock PIN czy kształt. 

 

Czyli takie 2 w jednym. CZY KTOŚ zna rozwiązanie, program, ustawienia dla tego typu zabezpieczenia?

 

Masz Samsunga? Wejdź w Ustawienia, tam sobie zmień "Zablokuj automatycznie" na jakąś dużą wartość np. 5 minut i odznacz "Zablokuj szybko klawieszem", a następnie mi powiedz czy właśnie o to Ci chodziło.

 

Kurde, ostatnio odpuściłem sobie ten dział ^_^'.

 

Nie o to, teraz "zablokowanie" to tylko WYGASZENIE ekranu a nie blokada. SGS4 jest czuły i łapie dotyk w spodniach, także właśnie to odpada :/

Odnośnik do komentarza

settings >>> display >>> sleep >>> ustawiasz po jakim czasie telefon wygasza ekran i idzie w stan uśpienia (np. 15 sekund)

settings >>> security >>> automatically lock >>> domyślnie jest, że natychmiastowo więc zmieniasz na np. 5 minut

 

i teraz masz telefon, który wygasza ekran po 15 sekundach ale przez następne 5 minut możesz go obudzić przyciskiem Home/Power.

Odnośnik do komentarza

Ach Ty chcesz mieć prostą blokadę przez kilka minut, a trudną po minięciu tych kilku minut. Trochę zbyt bardzo kombinujesz :P. I nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tym łapaniem dotyku na zgaszonym ekranie.

 

rinzen: a czymś to się różni od tego co ja podałem?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...