Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Na Google Play, jest pewna aplikacja która służy do zasysania gier/programów/tapet.

Dziwne, że jeszcze jest. Wpiszcie apkmania na markecie.

Tak, to mobilna wersja tejże stronki.

Z legalnych programików, kiedyś był dość dobry - Getjar. Co tydzień wrzucali za free wersje z Google Play. Było to legalne, a deweloper dostawał kasę z reklam jakie były w aplikacji. Niestety, obecnie zrobiła się kupa, jakiś system zbierania punktów itp :confused:

Odnośnik do komentarza

Android to jednak bieda. Po co mi ekran 2k w smartfonie? Żeby mi szybciej baterię wpierdulał? Samsung nie ma o niczym pojęcia, i tak telefon będzie pewnie plastikowy, pewnie jeszcze większy, a system w hiper ilością RAMu i procesorem NASA będzie lagował przy dialerze i "niespodziewanie" aparat się wykrzaczał.

Odnośnik do komentarza

Samsung robi potężne bebechy, bo Android nie jest zoptymalizowany. To przecież nowy Windows Mobile. Ma działać na wszystkim i przez to mimo, że telefon ma lepsze podzespoły, niż mój komouter to działa gorzej i laguje przy wejściu w telefon. Nigga please. Na tym telefonie ja powinienem kierować rakietami ziemia powietrze. Samsung, Sony, HTC powinni się wys.rać na Google i robić własny system operacyjny oparty na Androidzie, ale zoptymalizowany pod hardware. Mają na to środki, a to ich największy mankament przecież.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No ale Android nie laguje na HTC One, a strzelam, że na innych telefonach oprócz Samsungów też nie ma lipy. Samsung jak to samsung, robi obrzydliwy interfejs i nie jest wolny od cyrków w stylu tego nieszczęsnego dialera, ale osądzać całego Androida przez przymat Samsungów? Daj spokój.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Samsung robi potężne bebechy, bo Android nie jest zoptymalizowany. To przecież nowy Windows Mobile. Ma działać na wszystkim i przez to mimo, że telefon ma lepsze podzespoły, niż mój komouter to działa gorzej i laguje przy wejściu w telefon. Nigga please. Na tym telefonie ja powinienem kierować rakietami ziemia powietrze. Samsung, Sony, HTC powinni się wys.rać na Google i robić własny system operacyjny oparty na Androidzie, ale zoptymalizowany pod hardware. Mają na to środki, a to ich największy mankament przecież.

samsung robi wlasny system Tizen.

Rozwija go razem z Linux Fundation i Intelem. Plotki mówią, że bedzie mógl odpalac aplikacje androidowe w jakis sposób. Pewnie skonczy jak bada jako ciekawostka.

Odnośnik do komentarza

Android to jednak bieda. Po co mi ekran 2k w smartfonie? Żeby mi szybciej baterię wpierdulał? Samsung nie ma o niczym pojęcia, i tak telefon będzie pewnie plastikowy, pewnie jeszcze większy, a system w hiper ilością RAMu i procesorem NASA będzie lagował przy dialerze i "niespodziewanie" aparat się wykrzaczał.

 

Ja bym chciał wiedzieć jak ludzie sobie te Force Close'y robią. Miałem S2, mam S3 i ostatnie, co mogę zarzucić softowi Samsunga to fakt, że jest niestabilny. Fakt, ma swoje lagi, szczególnie w launcherze i dialerze, a na dodatek ludzie nie wyłączają czekania na dwuklik w S-Voice i w ten sposób biorą delay po wciśnięciu HOME też za laga. Ale żeby mi się coś krzaczyło? Bywa, że po dwa-trzy miesiące nie zmieniam ROM-u z TouchWizem i wszystko śmiga bez żadnego problemu. Na dodatek bateria też bardzo ładnie trzyma, po powrocie z CM10.1 jest od razu poprawa :). SGS2 mi trzymał tydzień używając go jak starą Nokię, SGS3 wczoraj miał 50% na koniec drugiego dnia, kilka połączeń i Twitter w tramwaju x4, a więc ekran z godzinę w użyciu albo trochę więcej. Byłoby 60% jakby nie zapomniał 3G w mieszkaniu wyłączyć gdzie mam słaby zasięg.

 

Spraw sobie N4 czy coś takiego, tam czysty Android śmiga bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza

Samsung robi potężne bebechy, bo Android nie jest zoptymalizowany. To przecież nowy Windows Mobile. Ma działać na wszystkim i przez to mimo, że telefon ma lepsze podzespoły, niż mój komouter to działa gorzej i laguje przy wejściu w telefon. Nigga please. Na tym telefonie ja powinienem kierować rakietami ziemia powietrze. Samsung, Sony, HTC powinni się wys.rać na Google i robić własny system operacyjny oparty na Androidzie, ale zoptymalizowany pod hardware. Mają na to środki, a to ich największy mankament przecież.

 

Ziom, masz 1000 producentów a 95% aplikacji chodzi na nich wszystkich, to źle? To źle że żeby korzystać z Facebooka jak chcę czy dzwonić to nie muszę wydawać 3000 zł na telefon? Dla mnie to nie jest złe. Ściągam inny dialer i mam w doopie ich i działa, pod spodem jest TO SAMO (Android). Jak chcesz pooglądać laga to odpal sobie IP4 na iOS7, czy iPada 2. Nie przesadzajmy. Optymalizacji brakuje ale idzie wszystko w dobrym kierunku. A że animacje tną? To je wyłączasz, przecież to UPIĘKSZACZ. Jak szkoda ci na nie zasobów - saynara i po sprawie. Mam inny dialer, inny launcher i mi telefon śmiga jak IP4 na iOS5 czyli tak jak lubię, bez bajerów, szybko.

 

Mam rzeczy które chce mieć, mam kulawą już ale mimo wszystko obsługę flasha, mam przeglądarkę która uda PC i pozwoli mi wejść na PRAWDZIWĄ stronę np banku i pozwoli mi zrobić to, czego na mobilnej nie pozwala. Czego chcieć więcej? Google zrobił coś, aby każdy producent miał telefon kompatybilny z aplikacjami pisanymi w większości w Javie i HTMLu i to im się udało. Optymalizacja kuleje - zgadza się ale przynajmniej nie jesteśmy skazani na ładowarki za 150 zł czy brak możliwości podpinania akcesoriów i na owaloną do granic absurdu obsługę Bluetooth po to, żeby nie można było używać np padów bo to się Apple nie podoba itd.

 

Android nie diament, nie świeci jak złoto, jest darmowy i jest kupa śmieci i goownianych rzeczy na nim, tanich i kiepskich urządzeń. Ale są fajne urządzenia które dają dużo możliwości za 1000 zł NOWE a nie wyszukiwane nie wiadomo gdzie na allegro itp. To jakbyś chciał ocenić stan motoryzacji wsiadając tylko do malucha.

 

To tak samo jakbyś kupił komputer za 999 zł i narzekał że Crisis nie chodzi, albo twierdził że nie podoba ci się aplikacja Toshiby do zarządzania sieciami wifi. Się nie podoba? Wywal ją, zastąp czymś. TU MOŻESZ to zrobić bo to OTWARTE środowisko. I niech tak zostanie.

 

Prosta rzecz - czy możesz zrobić 2 blokady na iPhonie? Np, pierwsze 15 minut blokada bez kodu, po 15 minutach - blokada z kodem? I NIE BRAK BLOKADY PRZEZ 15 MINUT, tylko blokada typu przeciągnij ale jeszcze bez kodu? No chyba nie możesz a ja za tą możliwość dzięki narzędziu w Andku dałbym sobie małego palca obciąć. I bez oddawania znalazłem. Pobaw się DOBRYM telefonem z Andkiem i się wypowiadaj wtedy. Jak twoja wiedza ogranicza się do czytania jakichś dziwnych forum to nie jest pełna. Miałem i to (iOS) i to (Android), wtedy można się wypowiadać rzeczowo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zamroź przez Titanium Backup jeśli masz roota albo zainstaluj EX Launcher, on pozwala na najnormalniejsze w świecie wywalenie tej aplikacji z telefonu (podobno).

 

Jak dobrze, że na S3 po prostu w opcjach dali możliwość wyłączenia S-Voice po dwukliku Home.

Odnośnik do komentarza

Angry Birds nie mają wbudowanej chmury pozwalającej na synchro?

Jeśli nie, to w Markecie jest program Angry Birds Backup - potestuj go. Jeśli dobrze też czytałem to program Helium jest w stanie bez roota odczytać i później nadpisać dane aplikacji bez roota.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie tak myślę o tym JXD, niby tablet na androidzie i jeszcze ma fizyczne klawisze. Miał ktoś styczność? Jaki jest najlepszy model, czy można na nim instalować gry na karcie SD? Wiadomo, że wodotrysków nie będe oczekiwał, ale za tą cenęto może byćrozsądna opcja. Da się w każdej grze (wiadomo w miarę możliwości) konfigurować klawisze? Czy sobie darować tą podróbę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...