Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmusić aplikację np Spotify by zapisala dane na karcie pamięci? Ogólnie żeby domyślnie się na karcie zainstalowywaly apki.Bo po wejsciu do ustawien jest karta widoczna, jest opcja zeby przeniesc niektore elementy, ale to nie wystarczajaco.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Jeśli mają być z danymi to masz kilka opcji - HELIUM który TEORETYCZNIE nie wymaga Roota, Titanium - sprawdzony i polecany program z mnóstwem opcji. Jeśli masz apki które i tak trzymają rzeczy w chmurze (FB, jakieś aplikacje do obsłgu serwisów) które nie trzymają danych lokalnie albo są one mało istotną kopią to po prostu zainstaluje je jeszcze raz (masz listę wszystkiego co miałeś KIEDYKOLWIEK) więc możesz sobie powrzucać.

 

Jaki zmienisz rom na jaki? Czasami przy przywracaniu dziwne rzeczy się dzieją przy DOWNGRADE'ach, przy upgrade'ach jest mniej kwiatków :-)

 

TWOJA aplikacja (którą tu podałęś) ma taki opis: *** Uwaga! Aplikacja archiwizuje wyłącznie pliki .apk. Nie są archiwizowane żadne dane ani ustawienia aplikacji użytkownika.

Chyba lepiej po prostu je zainstalować jeszcze raz.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

zepsuła mi się ładowarka do s3, kupić oryginalną samsunga czy jakaś taniochę ? :P

 

i co powiecie o tym ? http://www.amazon.co.uk/Genuine-Samsung-Ceramic-Battery-Replacement/dp/B008U9N672/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1391010303&sr=8-2&keywords=samsung+s3+back+cover  mój tył jest już trochę sfatygowany. Wiem że temat nie ten ale może nikt nie bedzie bił .

 

 

edit : teraz zauważyłem że to oferta Samsunga ,czyli to oryginalny cover, biere :D

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Bierz taką, która ma PRAWDZIWE 2amp a nie jakieś inne goovna. Oryginalne się też psuły,

 

Polecam taki programik: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manor.currentwidget&hl=pl

 

Bardzo zajefajny program który pokazuje ile ampów i innego syfu daje ładowarka/komp. Powiedz w sklepie, że chcesz sprawdzić. Dobra łądowarka do SGS3 MUSI pokazać tyle, ile masz z tyłu. SGS3 ma LIMITER więc nie pójdzie za dużo. Weź 2 ampy i powinien ten program (w trybie mini amp) pokaże ci 1200. Jak nie, to nie bierz takiej ładowarki. Zrypane albo do doopy pokazują np 500-400 - to za mało żeby ładować telefon jak jest włączony. 

 

SGS3 ma limit 1.2 ampera i tyle powinieneś mieć, żeby było tak jak Samsung przykazał :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu. Akurat znam sytuację DOKŁADNIE tych telefonów bo je miałem sporo czasu. Jeśli chodzi jeszcze o USB to z kompa jest praktycznie zawsze mniej niż 1 (zwykle tylko ok 0.5 amp) więc ładowanie jest wolniejsze. Czasem też "kosmiczna" jakość kabelków z Tesco potrafią nieźle przyhamować ładowanie. Warto sprawdzić ładowarkę z 2-3 przewodami, przy czym, jeśli wcześniej na danym przewodzie ładowało dobrze to w 99% problemem stała się ładowarka. Widziałem uszkodzoną która nagle zaczęła dawać 400 mA więc 0.4 i dziewczyna myślała, że padła bateria albo telefon. Także cuda się dzieją panowie :-)

 

Jeszcze jedną zmienną jest DŁUGOŚĆ przewody. Im dłużysz tym większa strata szczególnie na słabej jakości kabelkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

41xyZv0zURL._SX385_.jpg

 

juz ta zamowilem, moja oryginalna wlasnie padla w ten sam sposob jaki opisujesz ;) póki co jadę na pożyczonej ;)

 

 

 

BTW bede zamawiał też oryginalny tył do s trójki więc jak by ktoś chciał mieć znowu lśniący i pachnący to dać znać. W Polsce będę na początku marca, koszt to koperta i znaczek :)http://www.amazon.co.uk/Genuine-Samsung-Ceramic-Battery-Replacement/dp/B008U9N672/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1391030082&sr=8-2&keywords=samsung+galaxy+s3+back+cover

Odnośnik do komentarza

Spoko, muszę wypuścić na Alledrogo w takim razie. Ja powoli wychodzę z Samsunga. Najpierw dziewczynie kupiłem Moto G bo mam szansę odsprzedać jej SGS2 w dobrym stanie do znajomej firmy. A ja chyba będę eksperymentował. Szkoda mi siana więc na razie pozostanę przy SGS4 ale moim następnym telefonem pewnie będzie jakaś Motorola, o ile coś ciekawego wypuści. Albo może HTC jakiś, o ile nie padnie po drodze. Samsung za bardzo się ceni a teraz blokuje downgrade'y więc niech spadają. Za dużo grzebię w telefonie żeby sobie odcinać takie rzeczy. Nexus mi nie odpowiada niestety więc czekam na coś innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...