Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma artisana, tamtej jeszcze nie zrobilem , artisana ma ta jehna

 

ta ma

- attack up +1/+2

- adrenaline +1/+2

- heavy blow (łatwiej rozwalać częsci ciała)

- expert -1 (ale mozna jednym gemem zniwelować)

 

2 pierwsze skille maja 10/11 , a sloty pozwalają jeden z tych 2 skilli dopchać do 15 czyli +2

Odnośnik do komentarza

nie no nie gram;/ wkurza mnie w tych grach te zbieractwo na poczatku, pedalskie zbieranie grzybów i napletów ;/

 

sry, ale jak mam znowu pierwsze 5h biegac za sarnami i zbierac loot z ziemi to ja dziekuje... po angielsku to przynajmniej wiem co zbierac, po jap to juz porazka. wiem ze jest tlumaczenie tego na forumie mine, ale jak jestem w ruchu/sram/ czy nie chce mi sie do kompa zaglądać,to ja dziekuje.

 

byle do pacza, potem mozemy cisnać na adhoc party.

Odnośnik do komentarza

nie, wieksza ostrość może spowodować mniej odbijania od części ciała ktore odbijają sie przy słabej ostosci, ale to nie daje gwarancji, tylko ESP powoduje że broń nie odbija sie od nieczego

 

no i ciosy ktore są combosami, w stylu 1 guzik = powyżej 1 ciosu

kiedyś świetnym przykłądem był 2lvl naładowania młota z podwójnym wymachem, nigdy sie nie odbiajł (superpound też), teraz gdy ten wymach uzyskuje sie bez ładowania a drugi cios dodaje trójkątem to oba mogą sie odbić

Odnośnik do komentarza

Ile carvów jest z jhena ? Zdążyłem 7 ale da się więcej.Troche łatwy ale fajny, dużo ciekawszy od lao.

Dobra, sprawdziłem 8body i 2 z pyska nie da się wszystkich.Repp jakim cudem uzbierałeś 5 gemów z 8 jenuf, z body jest 2% a mouth 1% :mellow:

Da się w miarę szybko rozwalić mu wszystko? Dwukrotne spsucie spine znaczy wyrąbanie mu dziury(jak dobrze się w niej schowam to nie spadnę tak?).

Skąd są materiały które nie są z niego ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

w ogole wczoraj sie skapnalem ze shaprness+1 wymaga 15 punktow a nie 10 ...

 

i calyczas sie zastanawiam czy robić full jehna i gemować zeby blunt edge zniewlować czy połączyc z korpusem agnaktora co moim zdaniem wizaualnie srednio wygląda

 

też nie wiem z czego są pozostale skladniki, zabilem chyba z 5, zrobilem młot, i mam kilogramy jego składnikow ale gema (hevenly scala) nie dostalem :(

 

rozwalenie jest dosyc latwe , kręgosłup w 2 miejscach bronią gdy na nim stoisz, w kły strzelać troche z balisty, a potem postaw na każdym anti dragon bomb (żółta beczka ktora sie dostaje w skrzyni) (tylko jak postawisz to uciekaj z okolic głowy bo zacznie wymachwiać i mozna spaść , oraz zwykle niebieskie bomby jakie sie dostaje , postaw przy pysku kiedy płynie bokiem mając głowe skierowaną w strone statku (w sumie jak on może płynąć bokiem prostopadle do statku? XD) jesli to nie wystarczy mozesz jeszcze walić z armaty w tej samej prostopadłem fazie ktorą opisalem przed sekundą,

ręce rozwal troche z balisty (kiedy kły są za daleko albo sie ruszają to nie ryzykuj pudła tylko wal w ręce) , a potem dobij bronią kiedy już idzie w koncowej fazie

ogolnie rozwalenie wszystkiego jest dosyc latwe, mi tylko za pierwszym razem nie udalo sie rozwalić obu kłów, a potem to już bez problemu wszystko

 

a i nie wiem co to są te carvy z pyska, jak go tne to chyba mam z 4 z okolic glowy i 4 z okolic ciała (da sie zdążyć - selectem wyłączaj animacje smierci i odrazu biegnij do miejsca cięcia, kucaj na poczatku, z kucnięcia carvy sa chyba minimalnie szybsze, potem turlaj sie i biegnij do drugiego miejsca i znowu kucaj, wtedy 8 wchodzi), ale moze da sie w trakcie walki wejść do ryja i ciąć tak jak lao i yame z pleców?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Gemy to kwestia farta a poki co w 3rd posiadam go sporo ;d Grajac w tri szukalem kinga jho baaaardzo dlugo ( ponad 200 zabitych jho ), tutaj drugi jho i king ;d Jezeli chodzi o karwowanie jhena to jest miejsce miedzy pyskiem a korpusem ( w srodku gdy juz lezy ) ze kucamy i robimy odrazu 8 karwow bez zbednego latania. I jezeli sugerujac sie Tri to rozwalanie czesci nie wpływało na szanse zdobycia gema ( w przypadku jhena ). Dostawało sie w rewardach albo karwach.

 

Btw. Jeszcze 4 questy i HR6

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

hm jakies screeny bym chcial zobaczyc, bo nie wiem czy takie strzepy tlumaczenia nie utrudnią tylko sytuacji, juz sie wiekszosc nauczylem oblusgiwac po japonsku ;p

 

najbardziej bym chcial tlumaczenie tych mniej owczywistych menusów i skilli, bo itemy czy sprzęt to mozna wywnioskowac po ikonach i pochodzeniu , qyesty to juz w ogole są oczywiste i zreszta jest tlumaczenie w necie

ale grzebanie sie na oślep w skillach to przykra sprawa

Odnośnik do komentarza

Raczej je pogłębia Jhen ma -3ice i -3 dragon a agnaktor -4water -4dragon i -2ice więc :down:

Z full setem jest więcej zachodu bo do gemów potrzeba dodatkowych dwóch tusków i mieli byśmy 69% vatu :P:::potter:

Skąd wziąść to zielone i czerwone ???

Szkoda że nie da się zostawić w spokoju sharpness i dociągnąć jeszcze RA do +2, bo blunt edge nie wchodzi w gre.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

dobra przelecialem po japonskim i znalazlem co potrzba

 

korpus - żółte coś to tigrex fang

rekawice - chyba diablos

sukienka - doborubeko horn

buty - agnaktor claw

 

nie ma majestic horna wiec luzik :D

juz msze isc spac ale chyba wyfarmie brakującego doburobeko i tigrexa, zostanie mi tylko hevenly scale :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...