Skocz do zawartości

Monster Hunter Portable 3 !


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Switch Axe badz Morph Axe nie "Slash". Infra nie bedzie, no i bow bedzie. Yano skad masz te info odnosnie uka i akantora ?

 

Pozdrawiam.

 

edit. jest juz filmik w dobrej jakosc z tym nowym ziomalem, pogrzebalem na sieci troche i dowiedzialem sie rowniez ze alatreon,uka, akantor i subspieces pozostalych to narazie nieoficjalne info.

Edytowane przez Repp
Odnośnik do komentarza

dobra te nowe gatunki i starzy bossowie sa juz praktycznie potwierdzeni, ludzie już zaczeli tłumaczyć gre i w przetlumaczonym spisie przedmiotów widac rzeczy typu akantor claw, albo gold rathian scale, wiec muszą byc te potwory

 

będzie gold rath, silver los, black diablos

 

nowy uraggan bedzie "steel" czyli pewnie bedzie srebrno metalowy

 

ale nowy agnaktor bedzie... lodowy!! probuje to sobie jakoś wyobrazic ;p mam nadzieje że te czesci cieała ktore ma normalnie ze swiecącej lawy bedzie miał z troszke rpzezroczystego lodu

 

 

EDIT

 

w ogole to wygląda na to że zmienili wzory na obliczanie dmg i olali mnozniki broni typu 1.4, 2.4, 4.8, 5.2 ... tzn juz nie ma tak ze młot ma 1500dmg a sns 300, tyle że jest inny mnożnik, teraz wszystkie typy broni mają podany dmg jakby już po podzieleniu.. czyli wszystkie mają taki sam, np wszystkie bronie początkowe ktore dostajemy w skrzyni mają 50dmg, nie ma tak jak kiedys ze sns mial 81 a młot okolo 350, to samo potem - przez to że młoty nie muszą dochodzic do 1600 tylko ich maksymalny dmg bedzie pewnie w okolicach 400 to poszczegolne ulepszenia mają o wiele mniejsze roznice (tzn niby podobne co kiedyś ale przez odpuszczenie kilku liczb z wzoru na liscie ekwipunku wygląda to inaczej)

 

niby to spore ułatwienie dla noobów, i teraz latwiej ebdzie mozna porownac jaka bron jest silniejsza, tyle ze MH to nie gra dla noobow i porzadny łowca juz wczesniej umial to sobie porównać , teraz bedzie mial mniej kombinowania, ale za to bedziemy musieli sie rpzyzwyczaić do tego ze wszystkie bronie mają mało DMG napisanego (bo już są po mnożniku) i bedziemy musieli sie na nowo uczyć keidy bron jest pakerna (bo kiedyś była jak miala 1600dmg a teraz pewnie ze 400 bedzie max)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

tak tak, to jest dzilnik ale ja zawsze nazywam go mnożnikiem XD chyba dlatego ze gdzies kiedys na gamefaqs bylo napisane "multiplier" czy cos i sie juz przyzwyczailem, zreszta jak zoabczysz jakies porady tego typu ktore pisalem w temacie o unite to zawsze jest "mnoznik (ktory sie w sumie dzieli)" :P

 

bardzo mnie ciekawi nowy wygląd podgatunków z 3tri , zwlaszcza lodowego agnaktora

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja tez juz (pipi)icy dostaje, czuje sie jak narkoman na głodzie, caly czas mam odpalone streamy , wczoraj kilka godizn oglądalem (z przerwami ale mialem odpalone caly czas) dziś od rana też...

 

 

btw potwiedzily sie wymieniane wyżej podgatunki, są serio w plikach które ludzie tlumaczą

 

 

btw jesli przypadkiem nie jest jeszcze jakiś ukryty potwor to w sumie daje 40 duzych potworow!! :D to całkiem spoko wynik! :D (3tri mial tylko 18)

moje wczesniejsze szacunki dawaly ze 33-35 wiec jest lepiej :D

 

jedyne co mnie martwi to brak krabów, ale i tak fajnie że jest masa przeicnikow :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja podobnie, chociaz jestem w nieco lepszej sytulacji bo mam Tri. Na dodatek pojawil sie dzis nowy event quest - rathalos i barioth na arence. Wiec przez jakis czas mam co robic ^^

 

Pozdrawiam.

 

Niby Tri ma tylko 18, ale powiem Tobie ze juz 700 godzinek pękło ^^

Btw.Mam nadzieje ze zostanie poprawiony temat ze statusami. W Tri jak wbiles KO np Alatreonowi, i pozniej go sparalizowales to para wchodzilo dopiero w momencie kiedy konczylo sie KO. I na odwrot kiedy mial para i wbiles mu KO to kladl sie na glebe dopiero po 10 sec kiedy para mijalo. Troche zostalo to zepsote moim zdaniem :/

 

http://il.youtube.com/user/mimusu1634 - kanal kolesia ktory juz szczesliwie gra w 3rd :<

Edytowane przez Repp
Odnośnik do komentarza

o jejku, od wczoraj mozna grac, nie wpadlem tu z ogromną podnietą wczesniej bo pracowalem do 3 w nocy (a mimo to pogralem ejszcze godiznke do 4 ;p)

 

narazie nie ma co sie rozpisywac, jest sporo zmian a wszystkie po japonsku wiec ciezko sie polapac w detalach (zwlaszcza trudno jest ogarnac skille i koty - poprostu nie wiadomo co jest co)

 

potem zdam jakas wieksza relacje

 

 

niektore elementy graficzne sa tak piekne ze dziwie sie ze psp to ciągnie (tak jak kiedys bronie mialy rozmyte textury i uproszczenia to teraz niektore bronie wyglada tak pieknie, konkretnie, prawie jak z wii)

 

gra jest łatwa jak narazie i bardziej noob friendly (chociaz nie tak jak 3tri)

 

pogralem 2h w nocy a jak widaomo dla MH to tyle co 5min w innej grze, wiec duzo nie moge powiedziec

Odnośnik do komentarza

nie ma. Jeśli o mnie chodzi- normalnie czad! Biję już Aoshire(tego miśka) i jest on najsłabszym bossem(nie licząc tych mini-dinozaurów)! Najgorsze jest to- że jeszcze wcale nie zginąłem! Co to za uproszczenia?? Switch axe jest zarąbisty, GS jakby trochę mniej, ale największe zaskoczenie to... Hunting Horn! W początkowych treningach wyszedł mi chyba najlepszy czas!! Fajnie też że koty można uzbroić wg własnego widzimisię. Problemem są oczywiście skille i mój słaby japoński, ale pół Unite'a przeszedłem nie wiedząc gdzie się je obiady, ani co to są skille, więc i tu nie będzie problemu. Będzie się dało grać w ISO przez AH Party?

Odnośnik do komentarza

(pipi) panowie ile czasu zazwyczaj mija do wydania angielskiego patcha? Bo japońskiego niby sie uczę, ale nie ma szans bym to ogarnął :P. Ale dobrze, MHP3, chętnie spróbuję. Ostatnio w ogóle mało gram, może teraz powrócę i ubiję coś więcej niż Kut-ku, chciałbym się wciągnąć jak Wy :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...