Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 Online


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ID: Maztika

Klasa: zalezy od sytuacji na polu walki

HS: mam

Uwagi: blackhawki stracam z opaska na oczach, sadze 4 marksmany na ponad 400m pod rzad, jak trzeba to wysadze nawet i 6 skrzyn, do tej pory nie odblokowalem jeszcze defibrylatora dla medyka

 

autentyk:

squad member- "hit him with defibrilator you moron"

ja- "i can't"

squad member- "why?"

ja- "he deserved to die"

 

 

jak ktos ma ochote pograc i ma hs to niech smialo dodaje, na pewno przyjme zapro. na razie gram przewaznie z mysza i zaqairem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cześć!

 

 

Poszukuję ludzi, z którymi można pograć w BF: BC2. Nie gram zbyt często i nie jestem najlepszy (zazwyczaj w pierwszej dziesiątce stawki, czasem lepiej, czasem gorzej), ale gram drużynowo (nierzadko jako jedyny biegnę ratować COM-y) i mam headseata. Jeśli ktoś chce kogoś takiego w drużynie, to dodawajcie mnie do listy. Mój PSN ID to kojot_m

 

:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja chętnie też pogram z kimś by ponabijać sobie trochę odznak.

Brakuje mi szczególnie rozkazów obrony, które szczególnie ciężko mi idą, oraz przypinki związanej z wysadzeniem czterech stacji komunikacyjnych.

Wszelka pomoc mile widziana. Moje dane w sygnaturze - mam też świeżo kupiony zestaw słuchawkowy, który chętnie wypróbuję.

Odnośnik do komentarza

Witam zmieniłem hdd w konsoli i teraz nie moge sie połaczyć w Battlefield Bad Company 2 do multi dostaje komunikat NO GAMES AVAILABLE AT THIS MOMENT FAILED TO CONNECT TO EA ONLINE, PLEASE TRY AGAIN i tak za kazdym razem co moze byc przyczyną ? Przy zmianie hdd zrobiłem becup wszystkich danych zrobiłem aktualizacje trofeów nie wiem moze problem tkiw w dodatku do gry który kiedyś sciagłem dzieki uprzejmości innego gracza udostępnił slot. Szukałem info o przerwie w działaniu serwerów EA ale .... nie ma

 

 

 

Edit dzisiaj natomiast dostaje komunikat przy próbie gry multi... FAILED TO CONNECT TO PLAYSTATION@NETWORK o co tu chodzi przeciez powinno multi dzialac a mi jakies dziwne info wyskakuje

Edytowane przez Sajgon
Odnośnik do komentarza

musisz na nowo ustawic połączenie internetowe : ) to wszystko.

 

 

 

No własnie robiłem ustawienia sieci od nowa mam polączenie z siecią łacze sie z modern wafer czy Mag do gry multiplayer natomias z BBC2 to jedyna pozycja na której nie moge pograć online nie mam pojecia co jest nie tak jakis dziwny bład musi być. Przed wymianą hdd robiłem beckap dysku w trakcie którego płyta z grą BBC2 była w napedzie nie wiem czy to mogło mieć jakis wpływ na obecna sytuacje, zmieniłem hdd wrzuciłem beckup wszystko poszło bez problemu odpalam bbc2 i nic z tego nie moge pograc online odpalam cod mw2 multi działa, MAG działa inne gry również dzwonie do centrum pomocy playstation niby wszystko ok odsyłają mnie do wydawcy gry EA wiec dzwonie: twierdza ze cos z moja siecia sprawdzam jest ok nic nie zmieniałem w ustawieniach routera ale dla pewności dodaje ip konsoli w routerze do DMZ (wszystkie porty otwarte dla niej) dzwonie do dostawcy internetu wszystkio działa, żadnych napraw, remontów nie blokują jakiegokolwiek portu bardzo dziwna sytuacja, konsola nie wypluwa jakichkolwiek błędów. Już sam nie wiem co jest. Może to ze robiłem beckap konsoli z płytą w napędzie lub też miałem do BBc2 sciagniete dodatki które po zmianie hdd nie ściagłem bo nie mam hasla do tego konta z dodatkami. Usunolem także wszystkie dane dotyczace gry, i dalej ten efekt. co to może być w EA twierdzą ze wszystkie serwy działają. :(

Edytowane przez Sajgon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...