Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 Online


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

no i Ukarzyciel bo ewidentnie czai się zawsze przed innymi i czeka na kosy. Dlatego następnym (tu apel do drużyny z którą będzie) razem jeśli nie chcecie być wykorzystani jako mięso armatnie, nie pomagajcie mu, bądźcie od niego z dala, a najlepiej strzelajcie do niego z tracer dartów byśmy mogli w spokoju, każdy po kolei zasadzić mu kosę i w ten sposób świat zostanie ocalony. Z góry dziękuję :)

 

Hahaha, który to Ty byłeś? Ja właśnie sie nie czaje tylko biegam ciągle i praktycznie nie przestaje biegać - a i nie wykorzystuje innych tylko właśnie duzo pomagam, lul ;D Pograj z nami więcej na codzień ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak grałem z Ukarzycielem nie zauważyłem kampienia,do tego obelgi szpica że sępie :P Wpadam na waszego respa a tam szpic strzela w ścianę,no proszę nie dziw się ze kosa wpadła :P Myślałem że się nauczy za pierwszym razem,ale on tak jeszcze 3 razy robił :P Farciłem,pewnie dlatego straciłem 2 blachy na rzecz Roziego,bo biegłem z nim na gołe klaty :P

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jak grałem z Ukarzycielem nie zauważyłem kampienia,do tego obelgi szpica że sępie :P Wpadam na waszego respa a tam szpic strzela w ścianę,no proszę nie dziw się ze kosa wpadła :P Myślałem że się nauczy za pierwszym razem,ale on tak jeszcze 3 razy robił :P Farciłem,pewnie dlatego straciłem 2 blachy na rzecz Roziego,bo biegłem z nim na gołe klaty :P

wiedzialem ze wrocisz do naszej bazy. Ale, ze juz mam (pipi)e te kosy to nie przestawalem sie bawic.

Zreszta nie tylko ty tam sie kreciles, bo bylo was tam jeszcze 2 ;) Jeden za betonowym murem oraz Aki ktory bezczelnia stal skampiony w krzaku plecami do naszej bazy :teehee:

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Jak grałem z Ukarzycielem nie zauważyłem kampienia,do tego obelgi szpica że sępie :P Wpadam na waszego respa a tam szpic strzela w ścianę,no proszę nie dziw się ze kosa wpadła :P Myślałem że się nauczy za pierwszym razem,ale on tak jeszcze 3 razy robił :P Farciłem,pewnie dlatego straciłem 2 blachy na rzecz Roziego,bo biegłem z nim na gołe klaty :P
wiedzialem ze wrocisz do naszej bazy. Ale, ze juz mam (pipi)e te kosy to nie przestawalem sie bawic.Zreszta nie tylko ty tam sie kreciles, bo bylo was tam jeszcze 2 ;) Jeden za betonowym murem oraz Aki ktory bezczelnia stal skampiony w krzaku plecami do naszej bazy :teehee:

 

Najbardziej to mnie wkurzał kapaun,zawsze wpadałem na niego,aż go później dopadłem 2 razy,jak siedział w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jak grałem z Ukarzycielem nie zauważyłem kampienia,do tego obelgi szpica że sępie :P Wpadam na waszego respa a tam szpic strzela w ścianę,no proszę nie dziw się ze kosa wpadła :P Myślałem że się nauczy za pierwszym razem,ale on tak jeszcze 3 razy robił :P Farciłem,pewnie dlatego straciłem 2 blachy na rzecz Roziego,bo biegłem z nim na gołe klaty :P

wiedzialem ze wrocisz do naszej bazy. Ale, ze juz mam (pipi)e te kosy to nie przestawalem sie bawic.

Zreszta nie tylko ty tam sie kreciles, bo bylo was tam jeszcze 2 ;) Jeden za betonowym murem oraz Aki ktory bezczelnia stal skampiony w krzaku plecami do naszej bazy :teehee:

 

Ja sie tam raz schowalem bo musialem isc do kuchni po cos do picia :) Wracam a tu... ladna animacja smierci :) Raz polecialem do bazy i zastrzelilem kogos krecacego sie w kolko... troche perfidnie bo Litwin juz z kosa lecial i byl z 1 m od niego.

Odnośnik do komentarza

Jedyne kto mnie drażnił to Carolek, nie dlatego że ma imię jak ja, ale że ten jego USAS 12 był irytujący (w ogóle te szybkie sg są przepaczone), no i Ukarzyciel bo ewidentnie czai się zawsze przed innymi i czeka na kosy. Dlatego następnym (tu apel do drużyny z którą będzie) razem jeśli nie chcecie być wykorzystani jako mięso armatnie, nie pomagajcie mu, bądźcie od niego z dala, a najlepiej strzelajcie do niego z tracer dartów byśmy mogli w spokoju, każdy po kolei zasadzić mu kosę i w ten sposób świat zostanie ocalony. Z góry dziękuję :)

 

Oj co za pech, właśnie skojarzyłem, że ja z USASem biegałem, a nim mi sie gorzej gra niż Saigą, ale następnym razem będę pamiętał żeby już wziąć Saigę i Cię tak nie irytować ;p

 

 

Hahaha, który to Ty byłeś? Ja właśnie sie nie czaje tylko biegam ciągle i praktycznie nie przestaje biegać - a i nie wykorzystuje innych tylko właśnie duzo pomagam, lul ;D Pograj z nami więcej na codzień ;)

 

Też nie wiem o co mu loto i który to był Mendrek.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

to nie ja kitralem sie w konarach drzew z bazooka :P. Mi tam sie podobalo, fakt polazlem po 21 bo ilez mozna grac na tej samej mapie. Szkoda, ze nie dotrwalem do rusha hc :(

rush hc juz nie byl na ustawce.

jakbys tam dolaczyl to bys zobaczyl co to znaczy kitranie sie w konarach.

cala gra albo na koronach drzew albo na jakis slupach, antenach + snajperka :D

 

 

Ja sie tam raz schowalem bo musialem isc do kuchni po cos do picia :) Wracam a tu... ladna animacja smierci :) Raz polecialem do bazy i zastrzelilem kogos krecacego sie w kolko... troche perfidnie bo Litwin juz z kosa lecial i byl z 1 m od niego.

to byl merson, ktory wybyl do biedronki :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Wróciła mi frajda z grania w Vietnam,tam medyk miał odpowiednią siłę ognia by zestrzelić heli :P Wczoraj zdałem sobie sprawę jakie RPK jest potężne,jak biegła na mnie 4 osobowa grupa wrogów i wszystkich wystrzelałem a zostało jeszcze 30 naboi :P AK47 mimo iż genialne dało by rade góra 2-3.

Jako naczelny medyk musze potwierdzic Twoje słowa - te rpk jest przemilusie, pierwsza platyna w Vietnamie własnie z tego wpadła, bron wspaniała. A co ciekawe, w podstawce tez jest bardzo dobra, mimo, że to pierwsza dostępna broń. Na tyle na ile ograłem bronie medyka - każdą mam platyne - to chyba najlepiej mi się gralo właśnie RPK, XM8 i kiedys m60(z x4 jako snajper robiłem ;p).

 

BTW - to nie jest temat do gadania o grze, tylko do ustawek online. przeniesie jakis mod posty, pls ?

Odnośnik do komentarza

Wrzućcie mnie do friendlisty jak będziecie robić kolejną ustawkę, ostatnio musiałem jakąś okrężną drogą dołączać (dwie osoby z mojej listy przestały grać po pierwszej porażce na Arice i nie miałem od kogo dostać inv do rusha).

I następnym razem naładuję headseta, może nie trafię do jednosobowego squadu.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Wrzućcie mnie do friendlisty jak będziecie robić kolejną ustawkę, ostatnio musiałem jakąś okrężną drogą dołączać (dwie osoby z mojej listy przestały grać po pierwszej porażce na Arice i nie miałem od kogo dostać inv do rusha).I następnym razem naładuję headseta, może nie trafię do jednosobowego squadu.

 

O przepraszam ja nie uciekłem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...