Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 Online


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Proponuję zrobić jakiś cykliczny, cotygodniowy event np. w czwartki o 21 ;)

Ustalić jedną osobę, która ma szybkie łączę, zagra na 100% i doda wszystkie chętne osoby do "przyjaciół" ;)

 

Ponadto wszystkie osoby mające czas w sobotę o 21 zapraszam na podobny event :)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/32935-ustawki/page__st__200

 

Narazie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

1. zaqair12356

2. brikp

3. ohayoJP

4. baniol

5. schab0795PL

6.Humanno

7. blackmamba707

8. xMAFIA_PLxMICHAL

9. KarolStrasburger

10. maximusdak

11. Vril

 

Coś mało tu ludzi jest do rozgrywek.

 

Może by jeszcze dziś coś rozegrał? Takie nocne czułe granie;) hehe. Będe dostępny dziś po 23 bo oglądam narazie Pacyfik na HBO.

Ciekawe czy statystyki będą? Dziś znowu pojawiły mi się zerowe przed godziną 22.

 

Kto się pisze na dziś o 23.00?

Odnośnik do komentarza

Drużynowy turniej



Battlefield Bad Company 2

 

Battlefield-Bad-Company-2.png

 

Moi drodzy!

Padł pomysł zorganizowania mini turnieju drużynowego/klanowego Battlefield Bad Company 2.





Nie mam na myśli tutaj nic na kształt ligii. Ot, chcemy zebrać trochę graczy, zebrać w jakąś zorganizowaną kupę (przynajmniej zawsze będzie z kim grać) i trochę się powyżywać. Zrobimy prosty regulamin, które opisywać będzie tylko podstawowe kwestie związane z trybami i punktami i...GRAMY :thumbsup: Szukam zarówno klanów/drużyn jak i pojedynczych graczy, którzy chcą wziąć udział w turnieju - kilku pojedycznych graczy to już formalnie prawie drużyna. Liczymy na to, że uda się zebrać kilka drużyn od 6 do 12 graczy i pograć zarówna w RUSH jak i CONQEST. Narazie zbieramy info czy jesteście czymś takim zainteresowani, czy też lepiej olać sprawę :unsure: Wymagamy tylko chęci do dobrej zabawy i dobrego humoru :whistling:

 

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, to proszę uderzcie do mnie na PSN: kozbinio lub napiszcie do mnie poprzez forum PSX EXTREME. Pomysłem opiekuje się również fiszi a patronuje mu PS3LIGA.PL; Możecie też wpisywać się tutaj: Turniej BF:BC2

 

Damy sobie tydzień czasu na zebranie ekipy i jak będzie nas więcej niż 1 drużyna to jedziemy

Odnośnik do komentarza

battlefield-bad-company-2-logo.jpg?w=300&h=168

 

Witam!

Gadki szmatki widzę ;) a może byśmy tak coś zagrali? :P

W środe Liga Mistrzów, w czwartek co prawda Liga Europejska (o 21:05), ale sam tylko skróty po 23:00 na Polsacie Futbol oglądam, więc może chętni się znajdą :)

Wielki czwartek godz. 20:00, zapisy w systemie "kopiuj, wklej i dopisz się". Gramy w trybie Rush, wszystkie mapki pokolei (o ile nie wymiękniecie wcześniej) :)

 

Podobny temat założyłem też na innych forach, więc nawet jak tutaj będzie garstka to myślę, że spokojnie zagramy w "większym gronie" ;)

 

1. arcadiush (HS mam, ale coś mi szwankuje)

2.

3.

...

12.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie ;)

 

Widzę, że strasznie nieśmiali jesteście :sweat:

 

Założyłem więc podobny temat na innych forach i są już pierwsi chętni, więc nie wstydz się zapisz się i Ty :dance:

 

Team1: :good:

 

1. arcadiush (HS mam, ale coś mi szwankuje)

2. ultimatume2 (HS jest)

3. Ron_PL (HS jest)

4. genail (HS jest)

5.

...

12.

 

Team2: :D

1.strzygocki (HS jest)

2.luke_mik (HS - jest)

3.

...

12.

 

Ławka rezerwowych :flag_of_truce::drinks: (dla tych co chcą, ale nie wiedzą czy będą mogli)

1. Z_Y_W_Y (HS jest)

2. HaKaU (słuchawka co siem do niej muwi i wsyscy mnie słyszom i ja ich też- JEST)

3. buggarek (HS jest)

...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj się dowidziałem że jest coś takiego jak liga BFBC2. Jako że nie skleiłem żadnego teamu (czyt. nie załapałem się na ligę) to jeśli ktoś ma tam team to chętnie sie zgłosze do gry. Jeśli ktos jest zainteresowany moją pomocą to niech piszę na PSN.

 

Headset jak cos jest.

 

staty można zobaczyć na moim profilu.

Odnośnik do komentarza

Witam trwa nabór do klanu Polish Destroyers możecie go pamiętać z Killzona 2 wszystkich chętnych którzy chcą startować w turniejach, sparingach oraz w zbliżajcej się lidze polskiej i światowej zapraszam na forum... http://polish-destroyers.pl oraz dodania mnie do frend listy moje id AdiKillerPL szczegóły na czacie pozdrawiam i zapraszam

Edytowane przez AdiKillerPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...