Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2 Online


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista zapisanych:

 

 

1. Carolek

2. SpacierShark123

3. RoZiPL

4. merson_

5. dApo_87 (jak termin dopisze

6. szpic ( jesli bedzie przed 20 )

7. Ukarzyciel

8. zaq123456(jak termin dopisze)

9. __bercik07 (psn: kapuan1)

10. Litwin_PL w dni powszednie po 20,w weekendy non toper

11. qrAq

12. Pryxfus (jak termin przypasuje)

13. fourtyforth

14. biskvp76

15. Maztika

16. septorith

17. MYSZa7_PL

18. Jeez_PS

19. QvstraPL

20.Szymon-1996

21.

22.

23.

24.

 

 

Jeszcze ja w miare możliwości chciałbym się zapisać

Edytowane przez Master4
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

W normalne dni miedzy 18 a 24. Weekendy czasem i od rana. Chetnie sie dolacze do listy. Podstawka i Vietnam (ze wskazaniem na V)

Z vietnamem moze byc roznie bo jednak nie kazdy musi go miec. a co wtedy? podziekujemy komus?

Odnośnik do komentarza

Przypominam dziś o 20 ustawka forumowa.

 

Ludziom z listy zapisanych pewnie Rozi powysyła zaproszenia , a jak ktoś się nie zapisał na liste, a chce z nami zagrać, niech doda mnie albo Roziego i da cynka to się wyśle zaproszenia.

Odnośnik do komentarza

Ej no nie bylo tak zle. Najpierw Afrika Harbor i dosc przyjemnie sie gralo. Chociaz troszke pusto bylo bo na HS nikt sie nie odzywal. W lobby slyszalem wiele glosow ale podczas rozgrywki juz nic... czyzby wszystkie HS byly w innej druzynie? :) Rozi oddaj moje 2 blachy :) Litwinowi skosilem pewna blache bo zabilem snajpera jak juz byl z metr od niego (Sorry litwin - odruchem wyszlo). Z czasem gralem coraz lepiej dobijajac do polowy stawki. Teraz wiem dlaczego tak bardzo potrzebny jest pancerz albo magnum ammo, ktorego jeszcze nie mam. No a potem nagle rozjechalo sie cale party i poszukujac po friendliscie dolaczylem do grupki ludzi z forum grajacych jeszcze rush'a na hardcore. Bylo milo. Wsumie z 2h zlecialy szybko. Jak cos to chetnie dolacze sie na kolejna ustawke.

Odnośnik do komentarza

Mnie odrzuca normal,nie po to biegam z Neostedem by zabijać 2 strzałami :P Szpic co ty robiłeś?Co wpadam ci na plecy to ty się bronią bawisz,albo C4 wysadzasz coś :P Rozi zdjął mi 2 blachy kutafon i zawsze wyczuł kiedy Mersona skosiłem,raz animacja się nie "zregenerowała" a drugi to już czysty pojedynek,o dziwo skosił mnie gdy skakałem na niego :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Trzeba się przyzwyczaić do szybkiego przemieszczania i obserwowania ruchu po bokach ekrany,a wczoraj byłem na malinach i czereśniach :P Ja maiłem hs ale nie chciałem włączać,bo nie byłem sam w domu,nie chciałem żebyście słyszeli ze dziewczyna mi pomaga grać :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Mnie odrzuca normal,nie po to biegam z Neostedem by zabijać 2 strzałami :P Szpic co ty robiłeś?Co wpadam ci na plecy to ty się bronią bawisz,albo C4 wysadzasz coś :P Rozi zdjął mi 2 blachy kutafon i zawsze wyczuł kiedy Mersona skosiłem,raz animacja się nie "zregenerowała" a drugi to już czysty pojedynek,o dziwo skosił mnie gdy skakałem na niego :P

napisalem druzynie ze mam to w(pipi)e i ide afk do czasu zmiany mapy bo ilez mozna arice grac.

I zawsze musiales mi zabawe psuc..

to w zemscie usunalem Cie z znajomych :P

 

Litwin jak zwykle farcil i gral jak sep :P

czail sie w krzakach do czasu kiedy spotkaly sie 2 sklady w 1 domy i zaczynala sie rzez jak bylo 8 osob na 4 metrach kwadratowych i wtedy noze wbijal w plecy :P

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Póki było po równo, to było ok, nawet się z Serdziem wymieniliśmy dogtagami, a potem jak merson zaczął kręcić się w kółko zamiast grać, i ludzie powychodzili to była trochę lipa, bo była nierówna drużyna. Przydała by się lepsza organizacja, żeby było jasne że są takie i takie składy, a jak się robi nierówno to wychodzimy do lobby i dzielimy tak żeby znowu było w porządku.

 

Ja ostatnio męczę assaulta, m416 to taka niedoceniona przeze mnie broń, która chyba jako jedyna ma tak mały odrzut - po prostu bez względu na odległość trafia tam gdzie celujesz ;) Zwłaszcza pierwszy strzał, ma celność niczym snajperka typu m14 czy T88 S . Ale na ten mecz przerzuciłem się na zapomnianego (bo oplatynionego na full) medyka i jego najlepszą giwerę czyli m249 SAW, które to jest szybsze, lub ma więcej amunicji od niemalże identycznych XM8 LMG i MG36. I świetnie nadaje się na mecze, gdzie się przegrywa. Wtedy da się tym kosić całe grupy i odbijać strefę w pojedynkę ;)

 

Jedyne kto mnie drażnił to Carolek, nie dlatego że ma imię jak ja, ale że ten jego USAS 12 był irytujący (w ogóle te szybkie sg są przepaczone), no i Ukarzyciel bo ewidentnie czai się zawsze przed innymi i czeka na kosy. Dlatego następnym (tu apel do drużyny z którą będzie) razem jeśli nie chcecie być wykorzystani jako mięso armatnie, nie pomagajcie mu, bądźcie od niego z dala, a najlepiej strzelajcie do niego z tracer dartów byśmy mogli w spokoju, każdy po kolei zasadzić mu kosę i w ten sposób świat zostanie ocalony. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...