Skocz do zawartości

Medal of Honor


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Na gunclub`ie, do bety MoH`a widnieją dwa wymagania:

1) Status Vip w BC2;

2) Klucz z preorder`a;

 

I teraz mam pytanie. Po zalogowaniu się na stronie gunclub`u, nie mam spełnionego warunku o status Vip. Z tego co czytałem trzeba zarejestrować ten kod na odpowiedniej stronie.

 

To qualify for Battlefield Bad Company 2 rewards, you must have played Battlefield: Bad Company? 2. In addition, for console versions, you must have entered your Battlefield: Bad Company? 2 VIP code under the same EA Account that you use to register on the EA Gun Club website.

 

 

Czy ktoś z Was zarejestrował już ten kod i ma spełnione wymaganie na gunclub`ie ? jeśli tak, proszę o pomoc jak tego dokonać.

Odnośnik do komentarza

Na gunclub`ie, do bety MoH`a widnieją dwa wymagania:

1) Status Vip w BC2;

2) Klucz z preorder`a;

 

I teraz mam pytanie. Po zalogowaniu się na stronie gunclub`u, nie mam spełnionego warunku o status Vip. Z tego co czytałem trzeba zarejestrować ten kod na odpowiedniej stronie.

 

To qualify for Battlefield Bad Company 2 rewards, you must have played Battlefield: Bad Company? 2. In addition, for console versions, you must have entered your Battlefield: Bad Company? 2 VIP code under the same EA Account that you use to register on the EA Gun Club website.

 

 

Czy ktoś z Was zarejestrował już ten kod i ma spełnione wymaganie na gunclub`ie ? jeśli tak, proszę o pomoc jak tego dokonać.

Nigdzie nie musisz go rejestrować, wystarczy, że go wykorzystałeś na konsoli. Trzeba się po prostu zalogować na gunclub na maila (konto EA), który jest połączony z Gamertagiem/PSN ID z wpisanym VIPem. U mnie wykryło bez problemów.

Odnośnik do komentarza

j/w, już ja widzę jakie to oni mogą mieć problemy :/

 

EA wydaje betę na którą jest ciśnienie która ma być JUŻ TERAZ --> Sony sypnęło --> beta opóźniona na X360 --> więcej pre-orderów na wersję PS3.

 

ehh a myślałem ze już jutro pogram :|

Odnośnik do komentarza

Zastanowiłem się trochę nad tym podejrzanym przesunięciem bety x360 (nie chcę na nikogo wskazywać, ale czy sony nie maczało przy tym palców :P). Uważam, że przyzwoitym ruchem ze strony EA, byłoby przesunięcie bety o tydzień, żeby wszyscy gracze równo mogli zacząć zmagania. Biorąc pod uwagę, to że beta AC: Brotherhood będzie na wyłączność tylko PS3, a (pożal się Boże;p) map packi do MW2 wychodzą miesiąc wcześniej na X360, to może Sony naciskało EA (mam na myśli $$$), żeby delikatnie opóźniła betę na tą platformę, co pokazałoby, że faktycznie ps3 jest wiodącą platformą dla MoH.

 

Nie mówcie tylko o optymalizacji, bo jest już grywalna wersja na xbox'a, o czym świadczy gameplay wypuszczony podczas e3 na ign, na ktorym wyraźnie widać przyciski xboksowe -

.
Odnośnik do komentarza

 

Nie mówcie tylko o optymalizacji, bo jest już grywalna wersja na xbox'a, o czym świadczy gameplay wypuszczony podczas e3 na ign, na ktorym wyraźnie widać przyciski xboksowe -

.

widać ze nóż tak samo powolny /zamulony jak w BC2 .Samo multi także wygląda jak kalka z BC2 tylko nieco dynamiczniej ..na szczęście :)

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dokładnie , jak mówisz canuks. Dla mnie to nieco przyspieszona kalka BC2 , identyczne animacje postaci, melee , rzutu granatem , biegu , a także zaczerwienienia ekranu po otrzymaniu obrażeń mówią same za siebie. Nadal na oko wygląda mi to na 30klatek, co dla dynamiki rozgrywki nie napawa optymizmem. Po zobaczeniu krótkiego gameplayu już wiem że na multi najbliższą jesień spędze z COD ;)

Odnośnik do komentarza

I dobrze. Dla mnie BC2 był zdeka wolny w infantry, a CoD za szybki. Tutaj widać że jest to coś pomiędzy.

 

Mnie się sporo bardziej podoba, przynajmniej jest pewność że nie będzie popierdolonych killstreaków, jakiś nierealnych akcji (typu struś pędziwiatr z nożem). + większe mapy i 24 graczy jednocześnie - mnie się to podoba. No i sporo lepsza grafika :)

 

 

No ale właśnie zapowiedzieli, że przez opóźnienie dla X360 beta będzie trwała dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie , jak mówisz canuks. Dla mnie to nieco przyspieszona kalka BC2 , identyczne animacje postaci, melee , rzutu granatem , biegu , a także zaczerwienienia ekranu po otrzymaniu obrażeń mówią same za siebie. Nadal na oko wygląda mi to na 30klatek, co dla dynamiki rozgrywki nie napawa optymizmem. Po zobaczeniu krótkiego gameplayu już wiem że na multi najbliższą jesień spędze z COD ;)

Licze na MoHa i przekonamy się w poniedziałek.

 

Na CoDa już nie dam się nabrać. Kampania (w MW2) przy pierwszym podejściu - zajebista. Mnóstwo akcji. Przy drugim przejściu - :blink: . Jak ja się tym mogłem zachwycić. Identycznie było przy multi. Na początku idzie za(pipi)iście, chociaż w sumie dopiero zaczynam. Potem, z czasem wyszło szydło z worka. Arcade pełną gębą. Nie liczy się skill.

Odnośnik do komentarza
Tak wlasnie uwazam, zgadzam sie z toba w 100%. Nie bedzie kill streakow, cudow typu akimbo i inne takie popirdolki lub mixy w stylu maraton/lekka/commando i do tego noz taktyczny... =]

 

Mam tylko nadzieje ze poprawia respawny bo po filmikach z gameplaya to takie troche lipne byly one...

 

Będą, na jakimś filmiki widziałem że w prawym dolnym rogu jest licznik punktów który nabijamy kozaczeniem, a po zapełnieniu go gracz sterował JDAM-em.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...