Skocz do zawartości

Medal of Honor


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przejdziesz grę to napisz jak z długością singla bo czytam jakieś śmieszne teorie (topic w dziale ps3) o 4 godzinach. :huh:

To samo pisali o MW2 ze na weteranie w 5h gre robili :rolleyes: .

Z tego co wiem to singiel nie jest zbyt długi ,standard na obecne czasy 8-9h na normalu .

 

Ktos mowil ze w medalu nie da sie polozyc, da sie. Gra jest naprawde bardzo dobra troszke odstaje grafa ale miod plynie jak cholera.

 

Gdzie ta grafika odstaje i od czego ? Prawie w każdej wypowiedzi jaką czytam to jest zmianka ze grafika powal na kolana niczym film .... zresztą zwiastuny także to pokazują .

Na pewno siłą gry jest grafika i niesamowity dzwięk który wszyscy zachwalają (podobno mistrzostwo świata )

Zobaczymy za parę dni ale na chwilą obecną to graficznie MoH (z lekką przeagą),BC2 .... MW2

Jeśli chodzi o dzwięk to MOH i BC2 .. MW2 nawet nie staruje do nich .

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o grafike to odnosze sie do mojego wyznacznika czyli MW2 i uwazam ze medal jest troche gorszy graficznie a dzwiek tak jak pisalem odglosy broni sa nieprawdopodobne zaryzykuje stwierdzenie ze filmowe.

Na chwile obecna po ograniu paru misji historia jest o niebo lepsza niz ta w MW2 afganistan wymiata.

Odnośnik do komentarza

Jacku a jak single sie prezentuje porownujac do MW i BC2 - jak dla mnie MW mimo swoich wad mial bardzo miodny single czego nie moge powiedziec o BC2 - oczekuje dosc oskryptowanego singla ktory zachwyci mi swoim rozmachem tak jak mialo to miejsce w CODach - nie bede ukrywal ze od multi mam BC2 i MOH biore tylko i wylacznie ze wzgledu na single

Odnośnik do komentarza

I dokladnie to dostaniesz, tak jak pisalem mnie BC2 zupelnie rozczarowalo w MOH jest nawet lepiej niz w Cod bo konflikt jest realny, a nie (pipi)y typu ochrona mc donalda przed rosjanami. Gra jest naprawde swietna w SINGLU!!! multi jeszcze nie sprawdzalem po za beta.

 

Mala korekta jestem fanem COD ale MOH ma najlepsza kampanie dla jednego gracza jak dla mnie. To co sie dzieje poprostu mistrzostwo swiata i spokojnie nadaje sie na jakis film. Niezdecydowanym polecam jezeli ktos lubi takie klimaty to caly czas bedzie siedzial na krawedzi fotela :)

Odnośnik do komentarza

Kampania na normalu pęka w 5h. Krótsza od MW2(sic!) Owszem singiel ma swoje momenty, jest szybko i z jajem. Jednak IMO brakuje jakiegoś konkretnego pier.dolnięcia. Grafika raz czaruje, raz odrzuca. Jest nierówna, no i zdarzają się konkretne dropy. Nowy MOH nie pobije CoDa, ale na pewno będzie miłą alternatywą dla kręcących nosem na MW i BC.

 

Fabularnie jest ok, wiadomo o o chodzi. Nie ma mind fucka jak w MW2 i ciągłego przeskakiwania z jednego kraju do drugiego. no i nie zabrakło znanego z UE3 doczytywania tekstur na początku misji :whistling:

 

Ogólnie jest fajnie i filmowo. Ale czy warto brać teraz, czy lepiej czekać na Black Ops?

Czekać....

 

Odnośnik do komentarza

a ja dziś jadę do mediamarkt zakupić Medal of Honor. W Call of Duty nie wierzę już bo do teraz nie skończyłem singla (CoD:MW2) a w multi wole ciurać w Bad Company :)

 

Liczę na porządny intensywny singiel z logiczną fabułą (nie ważne że krótki) oraz na multi tak fajne jak Bad Company 2

Odnośnik do komentarza

Online pass=to, żeby grać online muszę wklepać kod i potem jak odsprzedam już nie będzie mógł nabywca grać online?

 

btw.

http://www.gamerankings.com/xbox360/980769-medal-of-honor/index.html

 

powiedzcie, ze gra jest lepsza ;).

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

żal mi dupe ściska jak patrze na minusy MoHa, szczególnie o grafice i AI

 

nikt mi nie powie że wygląda on gorzej od CoDa, a narzekania o AI mogą brzmieć identycznie jak się weźmie na warsztat grę Activision.

 

No ale oczywiście Black Ops bedzie dostawał 9.5 ;/

Odnośnik do komentarza

żal mi dupe ściska jak patrze na minusy MoHa, szczególnie o grafice i AI

 

nikt mi nie powie że wygląda on gorzej od CoDa, a narzekania o AI mogą brzmieć identycznie jak się weźmie na warsztat grę Activision.

 

No ale oczywiście Black Ops bedzie dostawał 9.5 ;/

Dokładnie ,ale nie ma co płakać ,gracze jak narazie grę oceniają na solidne 8 ... i wyżej .A dla mnie ważniejsza jest ocena gracza niż recenzenta.

 

A co do BO to nie był bym taki pewien wysokich ocen , bo to co się daje zaobserwować na nowym trajlerze to istna kalka MW2 nawet w singlu .TREYARCH tylko potwierdza swoją ułomność ... nie potrafią nic zrobic samemu tylko kopia IW :D .

A sory CoD3 zrobili i wyszło (pipi) :P z masą bugów .

Odnośnik do komentarza

jak tam ? daje rade ?

 

ign wystawilo 6.0 :) ogolnie narzekaja ze kampania mega krotka i nudna a multi bez polotu,

 

jezeli przez tydzien nic sie nie wyklaruje to inwestuje w black ops :)

Powiem ci jedno spędziłem 2 godziny na multi i się wkręciłem początek kampani po prostu za(pipi)sty . A W multi jest jak bc2 może troszkę szybsza bo mniejsze mapy są .Jak się lubi grać w wolniejszą akcje nie jak w codzie to gra jest dobra tylko troszke grafika ale jest GIT jak sie nie spodoba to zawsze można sprzedać i kupić Black Opsa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...