Skocz do zawartości

Medal of Honor


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba grasz w jakąś inną betę :D Spawny na przeciwnikach? Ani razu nie zrespiłem się na przeciwnej drużynie, wręcz przeciwnie, respawn zawsze po drugiej stronie mapy niż przeciwnicy. Zdarzało się że ściągałem przeciwników z dystansu wprost z ich respawna, ale gdy tylko podszedłem odrobinę bliżej respawn się zmieniał a obok mnie pojawiali sie kolesie z mojej drużyny. Zresztą da się to wyczuć podczas gry i można z powodzeniem lokalizować respawny przeciwnika przy pomocy radaru - respawn wroga znajduje się zawsze tam gdzie nie ma niebieskich trójkątów :D

 

Co do niskiego FPS też się nie zgodzę. Mam bardzo wysoko ustawioną czułość i problemów z FPSem nieuświadczyłem (w przeciwieństwie do np. bety BF:BC2 gdzie przez niski FPS nie dało się grać).

 

Zobacz na drzewko unlocków, z odpowiednią rangą można używać broni przeciwników.

 

Rzeczywiście, gdzieś mi to umknęło. I całą ideę diabli wzięli. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Mazzeo to taki forumowy bajkopisarz , ja bym stawiał na Roofiego .

 

Bajkopisarz? Niby czemu? Jak doczołgałem się po 2h gry do M24 to próbowałem wstrzymać oddech naciskając lewą gałkę - bez efektu. Może to przez lagi. Teraz tego nie mogę sprawdzić ponownie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie chce byc chamski ale rozumiesz roznice miedzy beta a full ? multi zmienili z tego co mozna bylo wyczytac, a pozatym wydaje mi sie zbedne porownywac to do bf ;)

 

osobiscie wydaje mi sie ze jak multi rzeczywiscie tak pozmieniali to moze byc duze zaskoczenie. czysty fun bez bzdurnych malowanek ;)

Dokładnie liczę ze może być tak samo jak z CoD4 . Piewsze wypusty sa zawsze najlepsze bo później to poprawianie dobrego i kolorowanie .

Cały czas zastanawiam się nad pre-orderem .

 

CoD:MW2 przejadł się ,straciłem nerwy i cierpliwość .

 

Do BC2 nie wiem czy jest sens wracać bo coraz mniej ludzi na serverach

 

A jakiegoś FPS'a mieć muszę do ciorania :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...