Skocz do zawartości

Medal of Honor


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Z życia gracza :P

 

Gram sobie w PGR4 i dostaję telefon od kumpla: "(pipi)a 100zł za Medala dałem, a tu mi się gra po 5 h kończy. Co oni takie krótkie gry robią !!"

 

Identyczny telefon dostałem jak kupił Modern Warfare 2 :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak by cos było nie tak to kupie tego online passa za 800msp... dla bety BF3 warto.

 

Ciekawe tylko kiedy ona będzie.

 

 

Rozegrałem chyba już ze 2 godzinki w MoH (multi tylko) i nie rozumiem dlaczego ta gra dostała taki pojazd. Na pewno nie jest gorsza od Modern Warfare 2. Nie jest frustrująca przez killstreaki (żeby je nabić trzeba się naprawdę wysilić), broń może odrzutu prawie nie ma ale tak samo przecież jest w Codzie, dźwięk pierwsza klasa jak to w produkcji DICE (nie brzmią jak pierdziawki z CoDa). Minęły 2-3 miesiące od premiery i może przez to, ale lagów w ogóle nie ma, bugów nie zauważyłem, ludzi gra jeszcze sporo (parę tysięcy), a jak się połącze z serverem to przeważnie z takim co ma co najmniej 20 osób (w takim BC2 często lądowałem na servie z 10 osobami).

 

Graficznie CoD przewyższa MoHa w tym, że ma AA. I w niczym więcej.

Odnośnik do komentarza

Jezu jaka ta gra jesy f chój słaba!

 

Zacznę może wpierw od multi

 

tutaj jest dobrze, nawet bardzo. Bez większych bugów, lagów, support actions to świetny pomysł (w przeciwieństwie do killstreaków z CoDa), dźwięk jak zwykle od DICE majstersztyk, graficznie również zjada MW2 na śniadanie. Jesy dynamicznie, klimatycznie jak na wojnie, ogółem większość na plus.

 

Na minus? Nie wiem kto wymyślił żeby zrobić z tego 12v12, chyba jakiś debil. W BC2 tyle osób jest na wielką mapę z pojazdami, i jest ok, a tutaj? na mapach gdzie w CoD walczy się 6v6 tutaj się upycha 2 razy więcej graczy, po jaką cholerę ja się pytam? Chaos, 0 pomyślunku, może i czuć wojnę ale ja bym wolał żeby jakakolwiek część mapy była wolna od graczy i gdzie można sobie przystanąć i pomyśleć.

 

Inny minus to to, że map jest mało a i te nie są jakieś rewelacyjne (najlepszy imo Kandahar Marketplace).

 

Najgorsze jest jednak to odczucie... jakby to był niedorobiony klon Battlefielda. Animacje, tekstury, niektóre są żywcem wzięte z BC2. Ja jako że w tego drugiego gram już pare miesięcy, to MoH zrobił na mnie negatywne wrażenie jeśli o to chodzi.

 

Ogólnie to takie 8-/10

 

A singiel? No kur.wa dramatyczny!

 

Początek gry jest tak słaby że aż żal dupę ściska. Graficznie to ja byłem pewien że gram w tytuł z poprzedniej generacji. CoD4 sprzed 3 lat wygląda o niebo lepiej i ma 60fps! A tutaj niektóre tekstury są takie że aż rzygać się chcę na ich widok. Jeżeli już jakaś jest lepsza, to i tak przez pierwsze chwile jest rozmazana, bo wczytywanie się tekstur jest cały czas i to na gorszym poziomie niż gry na UE3 sprzed paru lat.

 

Mało tego, pod względem animacji ten tytuł to też jakaś porażka. Nie wymagam był on w tym względzie na poziomie CoD, ale wieczne bugi typu ręka przechodząca przez drzwi albo noga wtapiająca się w podłoże np. podczas wskakiwania twojego kumpla na jakąś skałkę ostro dają po sobie znać. Twoja postać porusza się jak wóz z węglem nawet podczas sprintu, tak samo niedorobione jest chociażby iron sight albo animacja broni podczas biegu gdzie ewidentnie widać, że ktoś zapomniał o paru(nastu) klatkach.

 

Na dodatek na hardzie ta gra nie rzuca ci jakiegokolwiek wyzwania, bo AI jest na poziomie niższym niż CoD i walka to takie typowe napier.dalanie rambo, ewentualnie sprzedawanie headshotów tym bezmózgom którzy wystawiają łeb pół metra nad przeszkodę o_O

 

Technicznie ta gra może rywalizować ze Sniperem Ghost Warrior i to nie wiem czy polska gra nie jest lepsza pod tym względem...

 

jedynie czym singiel się ratuje to klimat żołnierski, dialogi itd, ewidentnie widać że prawdziwi wojskowi nadzorowali nad tą grą. Fajne akcje, sporo żargonu wojskowego, misje które mają jakiś sens i są w miarę realistyczne w porównaniu do CoD.

 

Za singla 5/10

 

Najgorsze w tej grze jest ta niespójność, singiel i multi to zupełnie inne gry i to się cały czas niestety czuje. Ma się nieodparte wrażenie, ze gra nie została zrobiona po to, by na równi z równym rywalizować z CoD'em, tylko była stworzona przez speców od marketingu, którzy dostarczając mocnego przeciętniaka chcieli zarobić na znanej marce.

 

średnia wychodzi 6.5/10 czyli przeciętnie, jakby całą grę robiło Danger Close to by była porażka :/ jakby całą grę robiło DICE pod nadzorem tych samych wojskowych to by był godny konkurent CoD'a.

Odnośnik do komentarza

JacekW --> w Black Ops nie grałem, ale singiel w MoH jest lepszy niż w MW2.

 

Dzisiaj przeszedłem już całość i im dalej tym lepiej. Technicznie również. Świetny klimat, dobra misja ze snajpą i helikopterem, ogólnie jak się ta cała historia kończy zostało fajnie zrobione. Niestety szkoda że tak krótko.

 

6/10 podwyższam za singla, czyli ogół wychodzi 7/10. :turned:

Odnośnik do komentarza

Powinni zmienić nazwę gry na Medal for Kamperstwo i dodać podtytuł Snajper bo tak ta gra właśnie wygląda gdy 90% gry spędzasz ginąc tylko od snajperki.

Banda uber kamperów się rozkłada w różnych miejscach, zazwyczaj jak nawet giną to wracają do tej samej pozycji, niczym głupie boty.Zabawna sprawa jest taka - gdy Tobie już uda się przebić przez linie wroga to tam nie trzeba nawet kolesi rozstrzeliwać wystarczy jednego po drugim nożem w plecy ciachać.I to właśnie sprawiło mi największy fun!zachodząc przeciwnika i dziobając gamoni, którzy dosłownie jeden obok drugiego na kuckach ze snajperką.

Sama gra technicznie, taktycznie jak i dynamicznie odbiego mile od CoDa który również nie jest doskonały ale tam przynajmniej jest większy fun.

 

Oceniam tylko grę multi 5/10....

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Ofsajd

Wczoraj koło południa przyszedł do mnie Medal of Honor, o 20 mógłbym go już odesłać tylko nie mam do kogo. Trochę ponad 4h na średnim poziomie. Chyba najkrótsza gra w jaką dane mi było grać. Mocny koniec, mogli zrobić z niego jakiś moment zwrotny. Idiotyczne SI, kilka razy musiałem czekać aż szanowny towarzysz się "obudzi" i odpali kolejne skrypty. Może trochę pomęczę na multi, ale jak na razie 5/10.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...