Jump to content

PS3Team.pl - Pierwszy Polski Nieoficjalny Gamecard oraz Trophy Ranking


froniu

Ocena Gamecardów i Trophy Rankingu  

57 members have voted

 1. 1. Co myślicie o naszych Gamecardach oraz Trophy Rankingu ?

  • Jest super !!
  • Nic specjalnego, mogło być lepiej...
  • Do kitu !!


Recommended Posts

http://www.ps3team.pl/trophies/

 

Od dziś (15.12.2009 w rocznicę powstania forum ps3team) rusza na naszej stronie/forum Pierwszy Polski Nieoficjalny Gamecard oraz Trophy Ranking (automatycznie aktualizowane). Dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco z ilością zdobytych trofeów czy choćby levelem jaki posiadacie. Gamercardy jakie przygotowaliśmy dla Was możecie wstawić w sygnatury w Waszych profilach na forach w których się udzielacie, aby pochwalić się wynikami w grach, czy mieć choćby szybki dostęp do Waszego Profilu Gracza w Trophy Rankingu który uruchomiliśmy. Mamy cichą nadzieję, że wybór 26 wzorów Gamercardów jakie przygotowaliśmy oraz cały silnik rankingu, spełni Wasze oczekiwania.

 

Przykładowy Gamecard

4kwmyo.jpg

 

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

 

Pozdrawiamy

http://www.ps3team.pl

Edited by froniu
Link to comment
 • Replies 75
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trzeba się zarejestrować albo przez główną stronę albo przez forum. Jak by komuś nie chciało się szukać podaje LINK

Ken Marinaris na tą chwilę jest 26 wzorów Gamercardów , dopiero pierwszy dzień także z czasem będą pojawiać się nowe wzory. A czemu 3 z DMC ? Tak wybraliśmy w gronie redakcji ps3team, spodobały nam się :)

Jeśli macie uwagi , propozycje zmian , zastrzeżenia , piszcie tutaj w wątku albo na PW do mnie (tutaj lub na forum ps3team.pl)

 

Pozdrawiam

Link to comment

Macie mnie, jak tylko dojdzie mail aktywacyjny wypróbuje Waszą kartę. Ciekawe czy japońskie gry będą poprawnie wyświetlane bo eu.playstation.com wyświetla mi yakuzę 3 a us.playstation.com już nie.

 

Edit:

zarejestrowałem się na forum, wpisałem psn id. przy próbie generowania karty gracza wyskakuje komunikat że takiego użytkownika nie ma (loguje się danymi z konta do forum), wnioskuję że potrzeba czasu abyście zaktualizowali moje dane czy jakoś tak?

Link to comment

Tak , ściągamy z amerykańskich serwerów , God of War: Collection (na EU jest a jeszcze nie wiadomo kiedy premiera będzie u nas) też niema.. Jednak Europa jest w czymś pierwsza przed US :D

 

edit.

 

Kodowanie poprawione , krzaczki już są :)

Co do niewidzialności Yakuzy na razie nic nie poradzimy.

Edited by froniu
Link to comment

Nie mogę się zalogować, dosaje info, że mam aktywne konto, zawsze po wpisaniu hasła dosteje info, że jest złe więc korzystam z opcji przypomnienia hasła -> dostaje e-mail z linkiem do zmiany hasła, zmieniałem już na 3 różne. Po zmianie hasła chcę się zalogować już ze zmienionym hasłem ale dalej dostaje info, że mam błędne hasło :( Trzy razy już zmieniałem hasło i dalej to samo.

 

EDIT: Zaskoczyło za 4 razem :)

Edited by elvis004
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.