Skocz do zawartości

PS3Team.pl - Pierwszy Polski Nieoficjalny Gamecard oraz Trophy Ranking


froniu

Ocena Gamecardów i Trophy Rankingu  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślicie o naszych Gamecardach oraz Trophy Rankingu ?

    • Jest super !!
    • Nic specjalnego, mogło być lepiej...
    • Do kitu !!


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3team.pl/trophies/

 

Od dziś (15.12.2009 w rocznicę powstania forum ps3team) rusza na naszej stronie/forum Pierwszy Polski Nieoficjalny Gamecard oraz Trophy Ranking (automatycznie aktualizowane). Dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco z ilością zdobytych trofeów czy choćby levelem jaki posiadacie. Gamercardy jakie przygotowaliśmy dla Was możecie wstawić w sygnatury w Waszych profilach na forach w których się udzielacie, aby pochwalić się wynikami w grach, czy mieć choćby szybki dostęp do Waszego Profilu Gracza w Trophy Rankingu który uruchomiliśmy. Mamy cichą nadzieję, że wybór 26 wzorów Gamercardów jakie przygotowaliśmy oraz cały silnik rankingu, spełni Wasze oczekiwania.

 

Przykładowy Gamecard

4kwmyo.jpg

 

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

 

Pozdrawiamy

http://www.ps3team.pl

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo fajne ,ale masz zastrzezenia co do posiadania 2.ZakOnIck-zrezygnuj z jednego bo "zajmujesz za duzo miejsca" :). W ogole powinna byc wielkosc sygnatury w regulaminie.Forum staje sie nieczytelne.

 

CZemu az 3 DMC do wyboru? Przydalaby sie wieksza ilosc obrazkow.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Trzeba się zarejestrować albo przez główną stronę albo przez forum. Jak by komuś nie chciało się szukać podaje LINK

Ken Marinaris na tą chwilę jest 26 wzorów Gamercardów , dopiero pierwszy dzień także z czasem będą pojawiać się nowe wzory. A czemu 3 z DMC ? Tak wybraliśmy w gronie redakcji ps3team, spodobały nam się :)

Jeśli macie uwagi , propozycje zmian , zastrzeżenia , piszcie tutaj w wątku albo na PW do mnie (tutaj lub na forum ps3team.pl)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Macie mnie, jak tylko dojdzie mail aktywacyjny wypróbuje Waszą kartę. Ciekawe czy japońskie gry będą poprawnie wyświetlane bo eu.playstation.com wyświetla mi yakuzę 3 a us.playstation.com już nie.

 

Edit:

zarejestrowałem się na forum, wpisałem psn id. przy próbie generowania karty gracza wyskakuje komunikat że takiego użytkownika nie ma (loguje się danymi z konta do forum), wnioskuję że potrzeba czasu abyście zaktualizowali moje dane czy jakoś tak?

Odnośnik do komentarza

Tak , ściągamy z amerykańskich serwerów , God of War: Collection (na EU jest a jeszcze nie wiadomo kiedy premiera będzie u nas) też niema.. Jednak Europa jest w czymś pierwsza przed US :D

 

edit.

 

Kodowanie poprawione , krzaczki już są :)

Co do niewidzialności Yakuzy na razie nic nie poradzimy.

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Nie mogę się zalogować, dosaje info, że mam aktywne konto, zawsze po wpisaniu hasła dosteje info, że jest złe więc korzystam z opcji przypomnienia hasła -> dostaje e-mail z linkiem do zmiany hasła, zmieniałem już na 3 różne. Po zmianie hasła chcę się zalogować już ze zmienionym hasłem ale dalej dostaje info, że mam błędne hasło :( Trzy razy już zmieniałem hasło i dalej to samo.

 

EDIT: Zaskoczyło za 4 razem :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...