Skocz do zawartości

PS3Team.pl - Pierwszy Polski Nieoficjalny Gamecard oraz Trophy Ranking


froniu

Ocena Gamecardów i Trophy Rankingu  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślicie o naszych Gamecardach oraz Trophy Rankingu ?

    • Jest super !!
    • Nic specjalnego, mogło być lepiej...
    • Do kitu !!


Rekomendowane odpowiedzi

Daloby rade zrobic Gamecard z Demons Souls (chyba ze jest i jestem slepa dupa i przegapilem) albo jakiegos jrgp'a?(poza Finalami,za bardzo przereklamowane) Wiem ze ich malo na PS3 ale bardzo by mnie ucieszyl fakt Gamecard'a z Tales of Vesperia lub Eternal Sonata. Chociaz Demons Souls bylby chyba best,gra roku wkoncu;s

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe to Hades zajmuje się grafikami także mogę tracić czas na forach :D

 

ps. sam czekam na tło z Demons Souls :)

 

 

 

edit

 

W związku ze sporem dotyczącym zasad brania udziału w rankingu została postawiona ankieta z 4 opcjami do wyboru. Zapraszam do głosowania, bowiem od tej ankiety zależy to, w jaki sposób będzie rozwiązana sprawa brania udziału w Trophy Ranking. Sznurek do ankiety...

 

Hades

 

edit2

 

Po zastanowieniu doszliśmy do wniosku że będą dwa niezależne od siebie rankingi w których będzie można konkurować globalnie i lokalnie.

 

Local Ranking <-- ranking dla forumowiczów.

 

[Dla aktywnych uczestników forum! obowiązuje zasada jaka była wcześniej, czyli piszesz posta raz na 7 dni, jesteś w rankingu! nie piszesz, wylatujesz - napiszesz, wracasz z automatu].

 

Global Ranking <-- ranking globalny.

 

[brak restrykcji z pisaniem posta! rejestrujesz się na forum, podajesz PSNiD i wpadasz w ranking globalny].

 

Wybór rankingu macie w rozwijanym menu zaraz pod Waszą Kartą.

 

Zastanawiamy się także nad profitami do danego rankingu. Pewne już jest to że Ranking Lokalny będzie miał nieco inne Gamecardy, a z czasem inne opcje powiązane z forum. Ranking Globalny będzie miał również inne opcje, nad którymi pomyślimy na spokojnie ale już teraz zostały usunięte z Kart Gracza buttony rozwijające listę gier. Domyślnie do listy mozna dostać się klikając na GC.

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niewielkie zmiany !

Po kliknieciu w Local Ranking na button bu.png rozwija się lista gier w które graliście. Po kliknięciu na tytuł gry, przenosi Was do nowego panelu w którym macie przedstawione szczegółowo jakie trofeum jakiego dnia i o jakiej godzinie zdobyliście.

 

Ważne! jest to w chwili obecnej w trakcie testów, zatem niektóre gry mogą nie mieć pobranych danych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ważna informacja

 

Aktualizacja Trophy Ranking jak i Gamecard zostaje chwilowo wyłączona. Powodem są zmiany po stronie Sony, o których dowiedzieliśmy się przed chwilą a które mają wpływ na automatyczną aktualizację danych w Waszych GC jak i Trophy Ranking. Problem zostanie rozwiązany w najbliższym czasie, o rozwiązaniu poinformujemy.

 

McDrive z tego powodu co wyżej napisałem :confused: , pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu !

Odnośnik do komentarza

Ważna informacja

 

Aktualizacja Trophy Ranking jak i Gamecard zostaje chwilowo wyłączona. Powodem są zmiany po stronie Sony, o których dowiedzieliśmy się przed chwilą a które mają wpływ na automatyczną aktualizację danych w Waszych GC jak i Trophy Ranking. Problem zostanie rozwiązany w najbliższym czasie, o rozwiązaniu poinformujemy.

 

McDrive z tego powodu co wyżej napisałem :confused: , pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu !

Spoko, bez problemu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...