Skocz do zawartości

Darksiders: Wrath of War


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Serpentsy to opcja podróży. Idź do Vulgrima i naciśnij Y.

 

@Trufs

 

Bo GoW to nie slasher, to action-adventure. Slashery to NG, DMC czy Bayo.

Tak sie niby nazwya, ale oprocz paru drobnych zagadek (przez co czasami akcja niepotrzebnie zwalnia) nie znajdziesz tam nic poza mashowaniem przyciskow. Blizej GoW do Bayo, niz do Uncharted 2...

Dlatego dla wiekszosci gry tego typu jak GoW, Bayo, Darksiders, Dantes Inferno, Ninja Gaiden, Ninja Blade sa bezustannie do siebie porownywane i okreslane zwyklym slasherem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Całkiem fajna ta gra. Dość długa, choć graficznie nie wymiata ma w miarę ciekawie opowiedzianą historię (choć to szczyt kreatywności też nie jest). Ciekawi mnie tylko co się stało z

Samaelem, który w pewnym momencie gry znika i go już nie widać, ani o nim nie słychać

, czyżby jego wątek miał być kontynuowany w następnej części gry?

Edytowane przez ‮loljezus
Odnośnik do komentarza

Myslalem ze moze DS znudzi mi sie po chwili, ale ostatnio gram od czasu do czasu i bardzo mi sie gierka podoba.

 

Kombosow do miecza duzo nie doszlo, to co jest + mozliwosc upgrade'u, ale walke urozmaicaja dodatkowe bronie -> kosa i piesc + bronie dystansowe -> pistolet, glewia, rog i hak :P No i 4 czary :) A i forma demona :D

 

Doszedlem juz chyba do ostatniego 'dungeona' (zamek) i musze podsumowac ze to swietny mix slashera (jest duzo walk) z zeldową exploracja/zagadkami :P Balem sie ze bedzie za duzo backtrackingu i bedzie to nuzace, irytujace i nie bede wiedzial gdzie isc, ale wsumie tego duzo nie ma, trzeba wrocic od czasu do czasu, ale wszystko jest jasne i dlugo to nie trwa.

 

ps. gralem w gowa tylko na psp troche i dla mnie to byl tylko slasher, moze na ps2 bylo wiecej action-adventure dunno :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

bardzo dobra gra jak dla mnie mocne 8 :)

 

Nikt jeszcze tutaj nie zwrócił uwagi na świetne głosy postaci, szczególnie głos Szatana wypas, sam bass.

 

Oby wyszła 2ka która poprawi system walki, da więcej przeciwników podczas gry by nie było tak pusto i kilka mniejszych poprawek i będzie wypas.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Ty Lemon to zrobiles, ze skonczyles gierke w 15 godzin.Czapki z glow przed Toba! ;) Ja skonczylem przed chwila i zajelo mi to 27 godzin na Normalu. Gdybym jeszcze probowal szukac brakujacych znajdziek to pewnie bylo by jeszcze dluzej.

Gra naprawde znakomita. Nie spodziewalem sie, ze taka bedzie ogladajac wczesniejsze filmiki z rozgrywki.Moze troche zbyt wolno rozkreca, ale jak juz to zrobi to lapie za gardlo i nie puszcza! :D U mnie nawet Mass Effect 2 zszedl na drugi plan ;)

Dwojke kupuje na milion procent.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...