Skocz do zawartości

Darksiders: Wrath of War


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj zakupiłem tą gierkę i po 5h gry mogę powiedzieć ze gra ma moc i to coś .Nie można się oderwać bo ciągle chcesz zobczyć /sprawdzić co będzie dalej . A sama rozgrywka bardzo przyjemna , trochę sieki ,trochę zagadek .

Więcej napiszę jak ukończę całość .

 

P.S. Zacząłem grać na poziomie APOKALIPTYCZNYM ,da się zrobić calaka za jednym przejsciem ? Ile h zajmuje wogole kończenie gry ?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem grę na normalu. 15 h bez spinki, bez szukania wszystkich znajdziek.

Moje wrażenia z gry: naprawdę solidna pozycja - baaardzo solidne 8.

Twórcy zaczerpnęli mnóstwo patentów z Zeldy, czy God fo War ale mix wyszedł naprawdę dobrze.

Bardzo podoba mi się design gry, styl graficzny (jak ktoś zauważył - a'la Warcraft). Historia wiadomo, że ponaciągana jak twarz Cher, ale mimo wszystko mi przypasowała tak przedstawiona wersja wojny i piekła.

Szczególnie nieźle prezentują się zagadki w późniejszej części gry.

Ogólnie rzecz biorąc dostałem to czego się spodziewałem. POLECAM.

 

@canuks - tak można, ale są momenty w grze nie do powtórzenia, w których trzeba coś zrobić (np. zabić okresloną ilośc przeciwników, strącić helikopter itd.) ponadto nie wiem ile będziesz musiał grać, żeby wymaxować wszystkie statsy.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem grę na normalu. 15 h bez spinki, bez szukania wszystkich znajdziek.

Moje wrażenia z gry: naprawdę solidna pozycja - baaardzo solidne 8.

Twórcy zaczerpnęli mnóstwo patentów z Zeldy, czy God fo War ale mix wyszedł naprawdę dobrze.

Bardzo podoba mi się design gry, styl graficzny (jak ktoś zauważył - a'la Warcraft). Historia wiadomo, że ponaciągana jak twarz Cher, ale mimo wszystko mi przypasowała tak przedstawiona wersja wojny i piekła.

Szczególnie nieźle prezentują się zagadki w późniejszej części gry.

Ogólnie rzecz biorąc dostałem to czego się spodziewałem. POLECAM.

 

@canuks - tak można, ale są momenty w grze nie do powtórzenia, w których trzeba coś zrobić (np. zabić okresloną ilośc przeciwników, strącić helikopter itd.) ponadto nie wiem ile będziesz musiał grać, żeby wymaxować wszystkie statsy.

chyba sie pomyliles 15 godzin to jest nie mozliwe nawet na normalu ,nie ma mozliwoscim skonczyc tej gry w tak krotkim czasie ,fabula jest taka ze nie da sie tego zrobic nawet bez szukania znajdziek w 15 godzin ;)
Odnośnik do komentarza

No tak... swoja miara mierzyc wszystkich i oceniać co jest możliwe a co nie... przed ostatnią walką mam na liczniku 14h 40 in 43 sek, więc jednak myśle, że 15h jest jak najbardziej możliwe <_<

 

aaa i jeszcze nawiązując do tego, co ktoś wcześniej powiedział - rzeczywiście głosy postaci są przeza(pipi)iste !

Odnośnik do komentarza

to ja dorzuce swoje 3 grosze.

przejscie w 15h jest mozliwe, aaale... nie jak idziesz sam.

niektore zagadki sa naprawde niezle zajmujace (sam mam na liczniku chyba 28h).

smiem wiec stwierdzic, ze sie da, ale z pomoca jakiegos poradnika.

a w koncu to jak kto gra i co sprawia mu przyjemnosc jest jego osobista sprawa ;)

Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu świetna. Spróbowałem jak każdą inną grę powyżej 'ósemki' i bardzo miło się zaskoczyłem. Fajne 'gadżety', przyjemny system walki, fabuła trzyma się kupy i świetna zapowiedź drugiej części, którą łyknę bez dwóch zdań. Jedna z najlepszych gier w mojej gamerskiej karierze.

Odnośnik do komentarza

to ja dorzuce swoje 3 grosze.

przejscie w 15h jest mozliwe, aaale... nie jak idziesz sam.

niektore zagadki sa naprawde niezle zajmujace (sam mam na liczniku chyba 28h).

smiem wiec stwierdzic, ze sie da, ale z pomoca jakiegos poradnika.

a w koncu to jak kto gra i co sprawia mu przyjemnosc jest jego osobista sprawa ;)

 

Ok to już będzie moja ostatnia wypowiedź w kwestii czasu przejścia tej gry, bo widzę że inni wiedzą lepiej ile mi to czasu zajęło...

Grę na normalu pokonałem w 15 godzin, wbrew twierdzeniom cytowanego kolegi nie korzystałem z poradników (chociaż faktycznie czasem krew mnie zalewała). Z resztą nie wiem po co miałbym ściemniać... ktoś się pytał ile zajmowało przejście gry to odpowiedziałem. Widać rozpiętość czasu przejścia gry to między 15 a 35 godzin. To tylko świadczy o ilości możliwych znajdziek i innych pierdół, a także o tym, iż niektóre zagadki mogą zabić ćwieka na długi czas.

@ Jiloo- co do poziomu zagadek to fakt, że w porównaniu do God of War czy Zeldy mogą być nieco trudniejsze, ale nie zmienia to faktu, że mechanizm jest w większości podobny ergo raz wyczajony patnt pomaga na szybsze kombinowanie przy następnych zagadkach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie mam pojęcia jak ta gra mogła uciec mej uwadze, ale jestem pod wrażeniem. Pozycja z rodzaju "nie potrzebujesz żadnego debilnego DLC by się dobrze bawić i mieć kompletną pozycję". Świetny główny bohater, świetna stylistyka i świetny wątek. Black Hammer zaciągający irlandzką wymową zajefajnie się wkomponował w całość. W ogóle postacie brzmią świetnie. Praca dźwiękowców i aktorów z najwyższej półki. I po co komu zapowiadane hity skoro można tak dobrze się bawić przy nierozdmuchanej i jakże solidnej grze.

 

Końcówka napawa mnie mega optymistycznie na kontynuację.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wręcz odwrotnie - gra pożyczona, na liczniku ponad 2 godziny i całe szczęście, że 0GS i mogłem to z historii wyrzucić. Kompletnie nie poczułem bluesa, nic mi się w niej nie podobało. Dochodzę do wniosku (już takie przemyślenia miałem przy Dantes Inferno), że slashery to nie są gry dla mnie. :confused:

Odnośnik do komentarza

Gra może się podobać choć brak opcji "new game +" zdziebko mierzi. Lokacje, zagadki, przeciwnicy (ci więksi) i cała historyjka sprawiają, że Darksiders mają swój klimat. Cieszę się, że powstają takie gry bo wszystkie "hity" pompowane już na kilka lat przed premierą nieczęsto okazują się tylko dobrymi bądź przeciętnymi produkcjami. Z tą grą tak nie jest bo nikt się nie spodziewał kokosów, zamiast tego jest gra bardzo pozytywnie zaskakująca.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No i skończone. Ponad 19 godzin na normalu. Świetna gra, końcówka jest dobra kiedy

War mówi, że nie stoczy tej wojny sam i widzimy jak w tle lecą jego trzej bracia. Wyobraźcie sobie 4 takich madafakerów, War pewnie jeszcze jest najsłabszy :P

 

 

Nic nie pozostaje jak polecić grę innym :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...