Skocz do zawartości

Darksiders: Wrath of War


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

1306090000.jpg

 

Pierwsza recka

10/10

 

http://community.darksiders.com/forums/topic/1343

 

Info o grze:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9859

 

 

Pierwsze 10min

http://www.msxbox-world.com/xbox360/news/article/11460/Exclusive-first-10-minutes-of-Darksiders-

Na GameTrailers znajdziecie reszte filmikow - przeciwnicy,bla bla

 

Osiagi: http://www.xbox360achievements.org/game/darksiders-wrath-of-war/achievements/

 

 

Kolejny maszer w 2010 - Baya, to, Dante, GOW3 dla PS3. Spoczko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wczoraj szukałem tematu, ale znalazło mi tylko w dziale PS3. O gierce dowiedziałem się niedawno przeglądając Ultimę. Obejrzałem filmiki i jestem nakręcony. Najbardziej mi się podobają elementy w stylu Zeldy. No i klimat. Trochę pechowo wypadła premiera (8.01), Bayonetka ma pierwszeństwo. Trzeba tylko poczekać na więcej recenzji, ale myślę że Darksiders warte będzie zakupu.

Odnośnik do komentarza

Wpis, z tym że ja lubie Dżaponię.

Ale Bayo TOTALNIE mnie nie interesuje !

Generalnie nie lubie WoW'a (a ta gra pod pewnymi względami nieźle nim zajeżdża, tym "specyficznie Amerykańskim" stylem), tą gre jednak musze spróbować - te filmiki całkowicie mnie przekonały do zakupu :)

Odnośnik do komentarza

W styczniu premiera, Baya jest fajna ale chyba tylko jako postac, gra srednio interesuje ze wzgl na duzych bossow ktorzy maja po kilka paskow energii, mase sekretow, poziomy trudnosci stworzone dla tych japonskich masterow. Nic dziwnego ze od Fami dostalo 40 bo Baya jest sexi laska, wykonuje erotycznie ruchy nawet jak idzie powoli, big boss, tworca DMC (gra byla dla mnie trudna, sprawdzalem 3 ja na PC i pierwszego Bossa nawet nie ukonczylem a demo 4 mnie niechecilo do gry), dziesiatki ubranek odslaniajacych cialo Bayi oraz wysoki poziom trudnosci (dla nich to hard=easy bo opanowuja kazdy kombos :>). Japonczycy sa w raju, dostaja hot laske + pieski mimo ze realne dziewczyny sa lepsze

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

@szaden

świetne określenie - jarmarczne efekciarstwo. długo szukałem czegoś, co tak trafnie opisuje wszelkie slashery japońskie.

dzięki za podrzucenie idealnego określenia : ]

 

co do gry - Bayo nie wydaje się być tak trudna jak DMC. z demem nie miałem kompletnie żadnego problemu, żeby dostać platynkę. natomiast DMC3 dawał mi ostro w kość już na normalu.

podobnie jak Scorpion, DMC4 odrzuciło mnie raptem po kilkunastu minutach. z jednej strony to za krótko, żeby oceniać grę, ale z drugiej strony niewiele się od czasów poprzednika zmieniła, zatem wiedziałem, czego mogę się spodziewać... zdecydowanie nie czegoś, co przypadnie mi do gustu. i to nie tylko jeśli chodzi o poziom trudności, bo każdą grę można opanować.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie lubię japońskie podejście do gier, kicz, jarmark i tandetę. A w ogóle ich gry są dla mnie niesamowicie grywalne i zawsze przechodzę co najmniej dwa razy. Bayonetta jest podobno grą długą co również mnie cieszy. I jak słusznie zauważył przedmówca, gra nie będzie trudna i na zwykłym poziomie trudności każdy sobie poradzi.

 

Ale wracając do tematu, dajcie znać jak znajdziecie jakąś recenzję bądź nowe video.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

W demie Bayi sa to pierwsze poziomy :). Wiadomo ze ktos na normalu skonczy, z biegiem czasu nauczysz sie grac w ta gre. Dla leniwych jest easy mode ;). Poza Normalnem sa jeszcze 2 poziomy trudnosci.... Sprawdzalem z ciekawosci ratio na TA tej gry to na ponad setke graczy to calak jest warty z 1300 :). Niby prosty bo malo punktowany ;). NG1 byl trudny, 2 zapewnie tez taka jest ale Wolverina mi sie swietnie gralo, nie bylo trudno, calak wpadl. Licze ze Darksiders bedzie przyjemniejszy zwyklemu graczowi.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie lubię japońskie podejście do gier, kicz, jarmark i tandetę. A w ogóle ich gry są dla mnie niesamowicie grywalne i zawsze przechodzę co najmniej dwa razy.

Nie napisałem, że nie lubię japońskiego podejścia do slasherów. Po prostu nie ciągnie mnie do Bayonety po przejściu wszystkich części DMC, bo Baya wydaje mi się zbyt podobna do nich. Nie jestem onanizującym się przy postaciach z grach Japończykiem żeby od razu kupować, w mojej opinii, na maksa odtwórczą grę.

Ps. Coś ten początek roku zapowiada się strasznie slasherowo( Bayoneta, Darksiders, Dante's Inferno).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Darksiders to chyba jedna z ciekawszych gier 2010 roku, jak już kiedyś pisałem na poly, moim zdaniem Darksiders designem i podejściem do tematu (pomysłem) przebija Dante's Inferno i God of War 3.

 

Ciekaw jestem jak tam z systemem rozwoju postaci, bo slashery generalnie mnie w ogóle nie kręcą poza Too Human i pierwszym Diablo, które mnie przyciągnęły właśnie ze względu na customizację postaci. Na ten przykład pierwszego God of War rzuciłem po 5h bo mnie po prostu wynudził, dwójki nawet nie ruszyłem mimo, że zakupiłem i obie stoją na półce teraz jako ozdoba :P Dlatego liczę, że jak któryś z maniaków zakupi na premierze to obszernie opisze czy dużo jest możliwości rozwoju postaci i jak tam z róznymi wariantami broni i zbroi.

 

Liczę na szybki spadek ceny na Allegro podobny do ODST :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/darksiderswrathofwar

 

na Metacritic pojawia się coraz więcej recenzji, jednak średnia wszystkich ocen wciąż trzyma się na wysokim poziomie. widać, że mamy do czynienia z mocnym tytułem, który co poniektórzy chyba za szybko skreślili, a jeszcze inni o nim za wiele nie mówili. premiera już niedługo, a ja zacieram rączki na tą myśl : D

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, przegapiłem w ogóle informacje o tej grze, a zapowiada się za(pipi)iście :) Taka namiastka God of War, ale wygląda efektownie i aż chce się grać! Pechem tej gry jest to, że wychodzi w najgorszym momencie - I kwartał obfituje w takie hiciory, że gra utonie w zalewie hitów. A myślę, że jakby wypuścili ją w wakacje mogłaby namieszać :) Kupię jak kiedyś stanieje.

 

Recka IGN:

 

W nowym Neo-Plus bardzo grę chwalą - dostała 8.4/10 i w "3 groszach" 9/10.

 

http://neogo.pl/newsy/styczniowe-neo-plus-w-kioskach-od-07-01-2010/

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche, gdzies kolo 3.5h, przeszedlem pierwszego duzego dungeona i nie jest zle :)

 

Na poczatku troche brakowalo kombosow, bo zaledwie tylko xxx, mozliwosc wyrzucenia przeciwnikow w powietrze i skoczenia za nimi i 2 komba w powietrzu... Czulem sie troche zawiedzony, ale coz gralem dalej i tym dalej tym lepiej. Mozna kupowac pozniej kombosy, ze walka staje sie znacznie ciekawsza, mozna dokupic nowa bron - kose, dostajemy glewie/shurekina/bumerang, czy co to tam jest :P i sie robi coraz lepiej :D Dodatkowo sa czary, levelowanie broni, dokladanie do niej dodatkow (mam narazie tylko jeden, ktory dodaje dmg od atakow rzeczami z otoczenia np lampami :P) A jeszcze dalej w grze to bedzie jeszcze wiecej urozmaicen :P

 

 

Gra wsumie chodzi dosc dobrze, czasami sie przytnie na chwilke, ale wsumie to nie przeszkadza az tak bardzo w rozgrywce, ale gram z plyty a nie dysku, wiec moze nagranie gry by poprawilo troche jej dzialanie.

 

Porownujac do dmc, nie ma tu zbyt duzo znaczenia timing, tak jak w dmc, gdzie mozna bylo szybko doladowac miecz w odpowiednim momencie naciskajac doladowanie podczas ataku :P, kombo w ktorym jest 'pause' miedzy x'ami latwo sie robi, za to counter zrobilem tylko raz i wiecej nie probowalem, bo trudno zrobic, a latwiej poprostu dashowac w bok i napieprzac wrogow niz bawic sie w countery :D

 

W odroznieniu od innych slasherow (dmc, ng) jest tu troche elementow typu zelda - trzeba napierw pojsc tam, dostac klucz, wrocic do innych drzwi, zdobyc nowy gadzet (glewia) by moc dalej sie przedostac, wsumie nie jestem fanem takich 'dungeonowych zagadek itp' ale narazie nie jest zle, moze byc gorzej pozniej jak dungeony beda skomplikowane i bede sie gubic gdzie isc :P

 

 

Gram na normal i chyba wiecej zginalem spadajac gdzies przez przypadek, niz podczas walki, naszczescie gra nie karze nas za to az tak bardzo, nie cofa gdzies na poczatek dungeonu, tylko w miejsce gdzie bylismy przed skokiem :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

 Eee, Darksiders to nie slasher? Bliżej mu do God of War, a jeszcze bliżej do Zeldy. Tutaj system walki nie jest jakiś och, ach, ale jest dużo fajnych zagadek, dużo eksploracji itd.

 

Edit: Wpiszcie sobie ten kodzik na kosę jak najszybciej, bo Harvester jest za darmo, zbiera więcej soulsów, a jak wpiszecie kod po kupieniu kosy to jej combosy przepadają. Kodzik to The Hollow Lord (case sensitive), a kosa do kupienia u Vulgrima.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.