Skocz do zawartości

PSX Extreme #149


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy to ja ostatnio podczas posiedzenia na klopie ze śmiechu oplułem str. którą akurat czytałem ? ... nie pamiętam. Jedno jest pewne dziś poczułem namiastkę debilnego klimatu jak za starych dobrych lat. Wiem wiem, jesteście już za starzy na wygłupy, wesołe kamery, plucie z wieży ajfla czy inne wyścigi na krzesłach po ulicy. Ba nawet jakbyście chcieli to i tak wam się to nie uda "starej ekipie" nie dorównacie a walka z sentymentem to jak walka z przysłowiowymi wiatrakami , i taką sentymentalną podróż wstecz dał mi bełkot Myszaqua . Paradoksalnie, świąteczny numer a zawartość iście "ogórkowa" i stąd pewnie ten bełkot jako zapchaj dziura :D . Tak czy inaczej mnie się podobało i jako że akurat zatwardzenie miałem to się ze śmiechu pos**łem :laugh:

 

Pozdro!

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

ocena Avatara mocno zawiodła. Ale grę i tak kupie i ocenie sam.

 

Myszu znów daje rade (pisz więcej choooopieee),

 

Zawiodla ocena Avatara czy gra Avatar? Bo jak mogla zawiesc ocena - mialem dac wyzsza niz zasluguje ten tytul?

 

Dzieki za opinie o tekscie Gamingowy Bohater... Wielu sie podoba, kilku nie za bardzo. Coz - rozne gusty, nastroje, zyciowy progres. Ja tam mysle, ze tekst byl mocno w klimatach "starego extrima" - cokolwiek to znaczy :)

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi, bo tak optymistycznej zapowiedzi, chwalacej grafike i rozplywajacej sie nad mechanizmami zaimplementowanymi do rozgrywki mozna sie spodziewac, ze szykuje sie naprawde mocna rzecz, a tu skwitowanie calosci po postacia 8.

Odnośnik do komentarza

Mam czasami podobne wrażenie czytając zapowiedź/reckę. Żadnych zarzutów, same spusty nad każdym elementem gry i człowiek, nie widząc końcowej oceny pomyślałby, że ma do czynienia z dziełem skończonym. W przypadku recenzji Saw, dopiero pod koniec dowiadujemy się, że gra ma jakieś wady (i to raczej dotyczące spraw technicznych, niż samego gameplayu) i stąd ocena, mieszcząca się tuż nad granicą niegrywalnego crapa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ciezka kapujacy jestes? Wydzwiek ogolny zapowiedzi jest na ocene napewno wyzsza niz 8. Nie ma zadnych wad wymienionych, zadnego ich domniemywania. 8 to dla mnie np tylko gra dobra.

 

co z tego że gra zapowiada się ciekawie skoro żadnym (pipi)ym przełomem nie jest, ciężko zrozumieć pewne kwestie c'nie?

 

"tylko dobra gra" to faktycznie słabo, serio ckm jesteś bo ironią to już po pysku dostajesz a nadal nie chwytasz

 

nie dziwię się ścierce że nie chce mu się o pewnych kwestiach gadać po raz enty, pewno chłopa już szczęka i palce bolą od tego

Odnośnik do komentarza

8 to dla mnie np tylko gra dobra.

 

 

Dla mnie też. Wbrew temu co głosi oceniaczka i część zgredów (np HIV) gry "na 7" uważam za przeciętne a poniżej "siódemki" za słabe.

 

 

A najlepsze jest to, że choc zgredy twierdzą, że gra na 7 czy 6 to gra warta uwagi....ale recenzje konstruują tak jakby nie była.

 

 

Pytanie do Kosa: narobiło się plotek, że niby odchodzisz z PE, że zaczynasz z Playem jakiś projekt. Powiedz, że to nie prawda.

 

Ściera, daj mu podwyżkę jak coś, stać was, ogólnopolski miesięcznik może sobie pozwolic na to.

Odnośnik do komentarza

Trochę wejdę na inne tory ale myślę że za niedługo, Psx Extreme może się stać kolosem na glinianych nogach lecącym dzięki sile rozpędu.

 

-odejścia redaktorów (przyczyny rożne)

-starzenie się i co za tym idzie wedle coraz to częstszych opinii ,,humor nie ten sam"

-brak wyrazistej, charakterystycznej nowej krwi wśród zg(red.)ow

 

Zaraz ktoś powie, ,, nie pasuje nie kupuj" tez prawda, ale jednak przywiązanie zostaje, bo trochę już ten szmatławiec czytam. Przyznam że zaniepokoiła mnie trochę wypowiedz Kosa, odnośnie braku możliwości rozwoju w Psx Extreme, dla mnie świadczy to trochę o samej kondycji magazynu, może nad interpretuje, i mam nadzieje ze tak jest. Mam również nadzieje ze to nie jest początek końca, i ze za niedługo wszyscy zaczną się rozwijać w innych magazynach, portalach.

Odnośnik do komentarza

Duzo racji w tym co mowisz, niestety.

 

 

Myszaqa prawie już w PE nie ma, to samo Kaliego,Hiv też ju ż raczej gościnnie, Star odszedł dawno (choć Zax wg mnie daje radę)ALE NIE PIER...CIE , że odejdzie Koso.

 

To twarz PE, zdecydowanie naj zgred. Zna się na wielu gatunkach gier (sportowe, action-adventure, przygodówki piont-click) , świetnie pisze (nie tylko suche bla bla bla, kolo jest oczytany to i rzuci pasującym nawiązaniem do literatury, filmu , sztuki) .

 

bez kitu, nie wierzę, że Nacelny dał doopy w takim stopniu i pozwolił odejść Poznaniakowi.

 

Juz widzę recenzję PES 2011, gdzie Roger wypisuje duby smolone a trzy grosze do Fify pisze Kali (huh, no offense Maciek, akurat ciebie bardzo lubie;-), który jeszcze kilka lat temu na pytanie "jakiego gatunku gier nie lubisz" odpowiadał : "sportowe".

 

Kurde, recenzja np takiego AC II w wykonaniu Kosa była esencją numeru.

 

Nie, ja nie mam słów. Koso powiedz coś.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nie lubię filmów Saw, uważam je za tępe i bez sensu, jednak po przeczytaniu recki nabrałem ochoty na grę O_o

Myq ty mendo;]

 

Beziol, ale zanim zagrasz w gre nadrob chlopie zaleglosci i zobacz wszystkie czesci, serio. Gierka dla mnie jako osoby obeznanej z seria i jakby nie bylo fana ino lekko znuzonego juz 6 czescia - rewelka, chociaz strona techniczna to nie pierwsza liga, ale w "Manhunta" dalej lubie zagrac wiec dla mnie drugorzedna sprawa, klimat daje radyyyy. :diablo:

 

BTW. Marcin odchodzi z PSX-E i juz nie bedzie pisal? Jesli to prawda to pozdrawiam serdecznie, ja bym tam Kosowi dal i 20 pln/netto za kb tekstu byleby chlopak pisal dalej. Shiva odszedl wieki temu, Hiv pi.e.r.d.zi coraz mniej, Koso odchodzi, kto zastapi Poznaniaka? Ciasteczkowy potwor?? ;\

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...