Skocz do zawartości

PSX Extreme #149


Rekomendowane odpowiedzi

Na szybkiego numer słabszy niż miesiąc temu jeżeli chodzi o recenzje ale to z przyczyn wyższych-oczywistych.

 

Komiksy o wiele lepsze niż ostatnio.

 

Powrót do przeszłości, coś pięknego. Mało się nie poryczałem, wracając do wspomnień z Amigą.

 

I osobiście (z tego co czytam to większość) jestem za ankietą, za zwiększeniem ceny= za zwiększeniem STRON.

 

ZGRENTGEN obowiązkowo w każdym numerze, przynajmniej 2-3 gry pod lupą w miesiącu.

Odnośnik do komentarza

A ja się swojego hobby nie wstydze,mam całą jedną ściane zawaloną plakatami mangi(najstarsze pochodzą jeszcze z animegaido) i z gier,inna sprawa że tych z gazety bym nie powiesił bo mi się nie podobają(to chyba jedyny nr od 4 lat którego nie kupie)Może po prostu znajdź sobie dziewczyne wyrozumiałą,która nie ocenia ciebie na podstawie tego co masz na ścianie?Ja mam taką która zawsze mnie dopinguje podczas sesji online.

 

Hobby swojego bynajmniej się nie wstydzę, ale plakaty to tandeta i zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza

Jaki ku.rwa plakat? Kup sobie coś na bazarze i powieś na ścianie. I kup sobie też kalendarz i zauważ, że mamy rok 2009 (a już 2010 puka do drzwi) i wieszanie kartek papieru na ścianach swego mieszkania pozostało już niemal jedynie domeną cyganów. Im to robi za tapetę, zresztą sam nie wiem.

 

 

Felieton Myszaqa rewela. Uśmiałem się solidnie. Kurde, Myszu , pisz więcej....

 

 

dyskusja na temat PEs vs Fifa- można lubić jedną bądź druga grę, ale na litość boską- Roger, jak możesz takie farmazony opowiadać...PES ma lepszą grę ciałem? Ma lepszą grę głową (co trzecia bramka wpada z dośrodkowania, wspaniały patent)? Zadowala cię drybling 360 w PES? Sam Seabass stwierdził, że jest gorszy niż w Fifie bo....nie może być taki sam (lub lepszy) bo gracze używający d-pad'a nie mieliby szans z tymi używającymi analogów. Ale nieważne, to na marginesie.

 

 

komiks "z Mikołajem" to powrót do "starych dobrych czasów". W zeszłym numerze były pod tym względem smuty.

 

 

Na razie tyle :rolleyes:

 

O 360 stopniowym dryblingu napisałem tylko w kontekście nowości, wspominając w dalszej części o tym, że póki co nie sposób go docenić, bo mechanika gry na to nie pozwala. FIFA zrobiła ogromny postęp i w końcu gotów jestem polecić ją jako alternatywę, dla PESa. Ale sam pozostaje przy produkcji, Konami, która w wielu aspektach podoba mi się wciąż bardziej od gry elektroników.

Edytowane przez Roger777
Odnośnik do komentarza

Za plakaty podziękuję, ale więcej tekstów i stron za wyższą cenę przywitam z otwartymi ramionami.

Dokładnie. Zamiast poczytać sobie dwa dodatkowe felietony mogłem co najwyżej obejrzeć z dwóch stron osrany plakat. Jestem na nie jeśli plakaty mają zabierać miejsce na publicystykę.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

 

Felieton Myszaqa rewela. Uśmiałem się solidnie. Kurde, Myszu , pisz więcej....

 

 

 

Dzieks, jak Sciera strone da to cos skrobne jeszcze :)

 

Coraz lepsze żarty :).

 

UWAGA!!!!!!

Myszu napisze do następnego numeru stronę. JA MU JĄ JUŻ DZIŚ DAJĘ. Myszu, czekamy na ten tekst.

 

Ale żeś się wkopał. :D

Muuuszisz napisać. W końcu strona czeka. Hahahaha. Tylko się nie wykręcaj, że nie zdążyłeś albo pies Ci zjadł zeszyt.

 

sciera

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

 

Felieton Myszaqa rewela. Uśmiałem się solidnie. Kurde, Myszu , pisz więcej....

 

 

 

Dzieks, jak Sciera strone da to cos skrobne jeszcze :)

 

Coraz lepsze żarty :).

 

UWAGA!!!!!!

Myszu napisze do następnego numeru stronę. JA MU JĄ JUŻ DZIŚ DAJĘ. Myszu, czekamy na ten tekst.

 

Ale żeś się wkopał. :D

Muuuszisz napisać. W końcu strona czeka. Hahahaha. Tylko się nie wykręcaj, że nie zdążyłeś albo pies Ci zjadł zeszyt.

 

sciera

 

 

Trzeba to gdzieś zapisać sobie w kajeciku i przypomnieć w temacie o numerze #150 :)

Odnośnik do komentarza

 

UWAGA!!!!!!

Myszu napisze do następnego numeru stronę. JA MU JĄ JUŻ DZIŚ DAJĘ. Myszu, czekamy na ten tekst.

 

Ale żeś się wkopał. :D

Muuuszisz napisać. W końcu strona czeka. Hahahaha. Tylko się nie wykręcaj, że nie zdążyłeś albo pies Ci zjadł zeszyt.

 

sciera

 

 

a prosze barddzo, podejmuje wyzwanie :)) napisze, ale zawsze moze zniknac w przepastnej czelusci netu jak bede wysylal maila :)

Odnośnik do komentarza

Ściera, dla Ciebie również jest zadanie. :ninja:

 

Specjalnie to sprawdziłem i w numerze 111, w Hyde Parku napisałeś "Myszaq dalej zgłębia fenomen, "nic nie mogę napisać przez 27 dni, ale mogę w ostatnie 3" (kompromitujące rozmowy z GG opublikuję w 150 numerze)."

 

No to do roboty. :potter:

 

Czy Ty musisz czytać archiwalia? Zajmij się porządkami przedświątecznymi :)

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Czy jakiś redaktor mógłby skomentować propozycję co po niektórych forumowiczów nt. zwiększenia ilości stron kosztem ceny? Chodzi mi głównie o informację, czy coś takiego jest w ogóle możliwe (ludzie i ich czas), czy zrobicie ankietę, czy rozważacie tę propozycję.

 

Też jestem za zwiększeniem ceny do dyszki.

 

Numer jutro kupię, więc się później wypowiem. Kusi recenzja Bayo (mam nadzieję, że Myszaqa, do dziś pamiętam jego recenzję DMC2 ;) ) i Darksiders oraz (jak zwykle) publicystyka.

 

Wesołych świąt życzę.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Kusi recenzja Bayo (mam nadzieję, że Myszaqa, do dziś pamiętam jego recenzję DMC2 ;) ) i Darksiders oraz (jak zwykle) publicystyka.

 

Ja też doskonale pamietam recenzję DMC2 i boli mnie ona aż do dziś. Najgorsza recenzja jaką w życiu czytałem. Było tam wszystko, tylko nie recenzja gry. Naszczęście inne recenzje Myszaqa zdecydowanie różnią się od tamtej.

Odnośnik do komentarza

Ja (jak zwykle) się przyczepie do paru mniej lub bardziej istotnych szczegółów:

- W artykule "Piractwa miecz obosieczny" autor zdaję się lekko bronić artykuł sprzed miesiąca ("O banowaniu...") albo przynajmniej lekko rozmywać temat chociaż stwierdzenie pojawiające się w najnowszym numerze ("Dane, które udało nam się zdobyć wskazują, że polityka MS w praktyce sprawdza się i że osoby ze zbanowanymi konsolami decydują się na zakup nowego, nieprzerobionego egzemplarza") zdaje się zdecydowanie potwierdzać argumenty "krytyków" zeszłomiesięcznego artykułu (felietonu?)...

- Dopiero w dalszej części tekstu jest wyraźna informacja że cały artykuł (jak i zapewne jego poprzednik) w sumie odnosi się praktycznie tylko i wyłącznie do polskich realiów, chociaż większość słów w nim (nich) używanych brzmi jakby chodziło o rynek ogólnoświatowy. Może to czepialstwo ale jest różnica między "przeciętny polski gracz w tej sytuacji..." a "przeciętny gracz w tej sytuacji..." (nie są to cytaty z tekstu, a tylko przykłady).

- Ocena za grafikę dla Bayonetty to jakiś żart (9 dla X360, 8 dla PS3) - powinno być raczej 8/7 albo wręcz 7/6. W sumie jedynym plusem grafiki w tej grze jest płynne 60 klatek i ciekawy design paru miejscówek. Biorąc jednak pod uwagę mocno "korytarzową" konstrukcję gry i wynikające z tego ułatwienia dla programistów (prawie pełna kontrola nad ilością obiektów na ekranie itp. itd.), bardzo ograniczoną zniszczalność środowiska oraz oceny jakie uzyskiwały inne gry (9 dla cudnie wyglądającego AC2, 7 dla Sabouter, 8 dla COD:MW2, 7 dla T6) tak wysoka ocena zdaje się być pomyłką jeszcze większą niż 10 dla grafiki w R&C:CIT

- Skoro już wspomniałem o T6 to (słusznie zresztą) został on zjechany miesiąc temu ze kiepską oprawę graficzną (ocena 7) tymczasem w "kąciku bijatyk" w najnowszym numerze Mashter swoją wypowiedź o T6 zaczyna między innymi od stwierdzenia "Omamieni genialnym A/V..." - WTF ??!! Czy ten koleś coś bierze czy tylko tak, delikatnie mówiąc, głupio gada ??!! Żeby nie było za pięknie druga bzdura od tego samego autora:

- W wyżej wspomnianym "wywiadzie" możemy wyczytać ze w sumie to T6 nie jest aż tak tragiczny w stosunku do T5, ale w stosunku do T3/TTT to już jest tragedia. Na logikę można by uznać że w takim razie najlepszy był T3/TTT, potem (daleko w tyle ze względu na za mało skillowy charakter) jest T5, potem randomowy T6 i na końcu znienawidzony przez większość T4 z trzema płaskimi Jin'a ^^ (to już ode mnie komentarz :P). Wszystko ładnie pięknie tylko parę stron wcześniej w recenzji T6 na PSP można przeczytać że "Dark Resurrection na PSP [...] był chyba najlepszą bijatyką w historii. Nie przesadzam." Nie pisze nigdzie najlepszą bijatyką na PSP. A więc najlepszą bijatyką "w ogóle" mam rozumieć ?? A co z TTT ?? <lol>

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie prenumeratę i właśnie dzisiaj listonosz zapukał do drzwi z paczuszką. Narazie numer prześledziłem na szybko, a najbardziej zainteresowała mnie recenzja Avatar'a. Myślałem, że to będzie hit i już chciałem zamawiać na allegro, a tu 6+ i nie zbyt pochlebne słowa. Jednak wstrzymam się trochę z zakupem :lol: Za to bardzo chętnie przetestuję Bayonette :yes:

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie numeru 150. Czy może on być, z okazji jubileuszu, grubszy o kilkanaście stron i droższy o powiedzmy 2zł? Jakieś szanse na taki, lub zbliżony do takiego, scenariusz?

Ja juz nie mowie o stronach dodatkowych, fajnie jakby cokolwiek ciekawego bylo, a nie tak jak numer 100 z king kongiem na okladce :/

Odnośnik do komentarza

A co bys chcial zobaczyc na tych dodatkowych stronach gooral?

 

 

O jej, jest wiele możliwości, Dłuższe recenzje, więcej felietonów, obszerniejsze kąciki, wiekszy dvd region (yeah!!!!!!!!!!!!) .. A, że to numer jubileuszowy- jakies texty o redakcji, o powstawaniu PE.

 

Przygotujcie jakąś niespodziankę. Może być płyta z filmikami, ide o zakład, że przez te lata nazbierało się troche nateriału (filmiki oczywiście "z życia redakcji" )

 

W końcu to 150 miesięcy jesteśmy razem z wami. Chyba warto to uczcic, czyż nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...