Skocz do zawartości

The Big Bang Theory


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Do finalu jeszcze 3 odcinki

6x22 "The Proton Resurgence" 3 maja

Opis odcinka:

 

 

The host of the children's science show Professor Proton is available for children's birthday parties, so Sheldon hires him since he was one of his childhood heroes. Howard and Bernadette watch Raj's dog for the weekend and she runs away.

 

 

6x23 "The Love Spell Potential" 10 maja

Opis odcinka

 

After an aborted girls' trip to Vegas, they are all playing Dungeons and Dragons together. Raj leaves after he finds that Lucy is free and he pushes her to do things that scare her. In the game, Penny casts a love spell on Sheldon and Amy's charactors which gets Amy very upset because they are treating her and Sheldon's relationship as a joke.

 

 

 

6x24 "The Bon Voyage Reaction" 17 maja

Opis odcinka

 

Leonard joins a team on a four month overseas expedition. Raj invites Lucy to meet his friends and attend a going away party.

 

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

jestem po odcinku 6x22 i chyba trzeba kończyć ten sezon bo Raj, Barnadetta, i żyd stają się upierdliwi i ich role przestają mnie śmieszyć. Reszta jak zawsze bez zarzutu, z Penny się uśmiałem i żałowałem że jej zachwyt nad eksperymentami nie został bardziej rozwinięty w odcinku, przecież można było wyciąć tego (pipi)onego psa !

Odnośnik do komentarza

Ubolewam, że serial coraz bardziej od klimatów nerdowskich idzie w kierunku jakiś głupich damsko męskich rozkmin jak np. ta Wolowitza z Bernadette o dziecku. Czy oni w tym sezonie chociaż raz zagrali na konsoli albo byli w sklepie z komiksami?

 

Coraz mniej mnie ciągnie by obejrzeć nowy odcinek. Odpalam jak akurat nie ma co robić.

Odnośnik do komentarza

Ten serial zawsze był również o głupich damsko-męskich rozkminach. W ogóle tylko ja mam wrażenie, że Penny ma jakieś takie większe cycki- co oczywiście jest istotne dla fabuły?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek za(pipi)ioza. Troszkę go źle poprowadzili bo laski faktycznie powinny były trafić do Vegas i zayebać taką imprezę, że śmierdziało by rozwodem lub zerwaniem kontraktu, ale Horward jako Cage i Pacino sprawił, że spłynąłem pod stół.

 

Jeśli zaś chodzi o Amy...jej postać wprowadziła wiele dobrego do serialu i powiedzieć, że nie jest śmieszna to tak jak powiedzieć, że laska Raja jest. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaś chodzi o Amy...jej postać wprowadziła wiele dobrego do serialu i powiedzieć, że nie jest śmieszna to tak jak powiedzieć, że laska Raja jest. 

 

Na tle pokraki Raja bateria jest śmieszna.

 

Ostatni odcinek, to taki standardowy poziom tego serialu, kąciki ust parę raz mi drgnęły. 6/10 tak jak cały sezon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...