Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mówię sobie wezmę Trine dla aczika po sylwestrze.... patrzę a tu kosztuje już 2,74 euro... pff, to już wolę pograć na wersji ps3, którą mam :) Ogólnie większość kuponów jakie mam stały się lipne, bo gry dostawały -75%, więc kto chciał to wziął i raczej nikt nie będzie chciał -50% kuponów po 02 stycznia... L4D1 też lipa, bo był za 3 euro :) więc pewnie sobie sam otworzę prezent...

 

Chyba oleję ostatni dzień i wezmę sobie Oddworld Stranger's Wrath HD na ps3 ~_~

Odnośnik do komentarza

Gabe to troll z tymi -25% i -33% Valve kuponami (szczegolnie ze tylko to sie dostaje po 31/12)

ja zrobilem 16 achievementow a kupilem tylko jedna gre (Sequence) wiec w tym roku steam sales to nic super w porownaniu do ostatnich lat, widac ze chcieli posprzedawac indie gry

Odnośnik do komentarza

Hmm...

Orcs Must Die + DLC

You Monster DLC do Defense Grid

Batman: Arkham Asylum GOTY

Star Trek Online Digital Deluxe Edition (bo wersja Steam za grosze daje 30 dni abonamentu nawet dla istniejących już kont, trochę bonusów oraz 500 Cryptic Points)

 

Nie liczę symbolicznego giftu na święta. Za to udało mi się za achievementa dostać GRID, którego wymieniłem na Costume Quest. I tak miałem prędzej czy później to kupić, więc się opłaciło.

 

Tracę już nadzieje na dzisiejszy dzień, ale chciałem jeszcze kupić Transformers: War for Cybertron. Promocja tylko -25%, gra była w zeszłym roku jako daily, a teraz cisza coś...

 

Generalnie szału nie oczekiwałem i tak, gdyż ostatnio kupuję tylko to, na czym mi zależy, lub w co wiem, że będę w najbliższym czasie grał. Staram się już nie brać gierek tylko dlatego, że są tanie. A i z tym różnie w tegorocznej promocji, jak już wspomniałem, gdyż ciężko uznać za okazyjne obniżki rzędu -33% czy -50%, których było wyjątkowo dużo.

 

Świąteczny event na plus i minus. Na plus, że mimo wszystko były szanse na darmowe gierki. Minus, że człowiek siedzi nad tymi achievementami, a dostaje węgiel, który po wykorzystaniu daje -33% na... gry Valve. Czyli strata czasu, innymi słowy, bo o ile część kuponów na resztę producentów MOŻE się przyda, tak te valvowe są po prostu bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza

Ja sam skusiłem się na:

 

Total War Shogun 2 z Amazona, bo wyszedł za 25zł, gdzie na Steam przy -75% był za ponad 40zł

Orcs Must Die!

Recettear: An Item Shop's Tale

Bastion

Tomb Raider Anniversary i Legend

Metro 2033

 

I dałem się nabrać na Universe Sandbox =x

 

Od Valve dostałem

L4D1 GOTY

 

I kupę bezużytecznych kuponów, może jakby był LA Noire z -33% do marca to bym użył ten -50% .... a tak dupa...

 

Zastanawiam się jeszcze przed końcem wyprzedaży nad tripple packiem Broken Sword i Dark Void Zero dla lulsów....

Odnośnik do komentarza

The binding of Isaac + OST - ostatnio się spóźniłem więc wziąłem teraz

Just Cause 2 + DLC - chciałem kupić podczas letniej ale odpuściłe, później czytalem jak Stona się podniecał rozbudowanym światem więc postanowiłem poczekać i kupilem teraz

Bunch of heroes - sam nie wiem po co to kupiłem

Orcs must die! + DLC - kupiłem w ciemno a okazała się najlepszą grą na twj wyprzedaży

Sequence - dla spróbowania co moglo wyjśc z miksu rpg i ddr

Solar 2 - lubię takie odstresowywacze

Shogun 2 + DLC - gdybym tylko wiedział o promocji z Amazonu... a tak kosztowało mnie to ok 70pln

 

a dostałem jakieś śmieszne kupony na gry, których bym nie kupił nawet przy -90%

 

 

mam nadzieję, że dzisiaj pojawi się Valve pack w jakiejś śmiesznej cenie, bo -50% za produkty z 2004 mnie nie urządza

Odnośnik do komentarza
Trzymam kciuki, zeby dzisiaj sie powtorzylo Orcs Must Die bo ominalem ._.
Było trzy, czy nawet cztery razy w przeciągu ostatniego miesiąca, a Ty "ominąłeś"? ;>

 

Ale przyznam, sam wziąłem to dopiero na winter sale i w sumie nie żałuję, choć dużo nie grałem. Przyjemny tytuł na odprężenie. Jedynie mysz można sobie rozwalić przez brak autofire.

Odnośnik do komentarza
Trzymam kciuki, zeby dzisiaj sie powtorzylo Orcs Must Die bo ominalem ._.
Było trzy, czy nawet cztery razy w przeciągu ostatniego miesiąca, a Ty "ominąłeś"? ;>

 

Ale przyznam, sam wziąłem to dopiero na winter sale i w sumie nie żałuję, choć dużo nie grałem. Przyjemny tytuł na odprężenie. Jedynie mysz można sobie rozwalić przez brak autofire.

 

Mialem mocno wy(pipi)ane na to, plus brak wersji OSX = nie kupilem. Okazalo sie, ze kumpel zajarany tym, poogladalem jakies wideło... może być. Jak nie bedzie nic ciekawszego to chetnie wezme.

Odnośnik do komentarza

Portfel krzyczy z bolu wiec to chyba dobra oznaka, zeby konczyc.

 

Dla mnie w tym sejlu:

Alien Breed 3: Descent (bo co-op)

Anomaly Warzone Earth (dzisiaj dostalem mejla od steama w ktorym dziekuja mi za kupno, lulz. A niby nie przeszlo nic i mieli mi kase zwrocic)

Braid

Costume Quest

Indiana Jones and the Fate of Atlantis

Machinarium

Portal 2

Psychonauts

STALKER: Clear Sky

Serious Sam 1&2 HD

SimCity 4

 

+ Shogun z Amazona i DLC do Just Cause 2 (ktore nadal nie dziala, bosko)

Gabe_01-200x300.jpg

 

Thank you based Gaben

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: The Missing Link

Deus Ex: Explosive Mission Pack

Deus Ex: Tactical Enchancement Pack

 

Total War: SHOGUN 2

 

Dragon's Age 2

 

Dungeons of Dreadmor

 

Renegade Ops

Renegade Ops: Coldstrike Campaign

Renegade Ops: Reinforcement Pack

 

L.A. Noir: Complete Edition

 

Bunch of Heroes

 

Lara Croft: The Guardian of Light

 

Magicka: The Stars Are Left

Magicka: Horror Props

Magicka: Holiday Spirit Props

 

Dungeon Defenders: Great Turkey Hunt

 

 

 

 

 

Tyle pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza

Mogło pójść gorzej

Shogun 2 + dlc

lara croft coś tam coś tam

Renegade Ops

x-superbox

dis(pipi)les 3 - obie gierki

serious sam hd gold

payday the heist

bunch of heroes z wymiany

defense grid

magicka

dino d-day

day of defeated source

terraria

supreme commander 2

dungeons steam special edition

avadon black fortress

eye

sequence

space pirates and zombies

Razem ze stuffem wykupionym na promocji gogu powinno starczyć do kolejnych przecen

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...