Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wziąłem za taką cenę przy ostatniej promocji i szybko wywaliłem. Gra sama w sobie nie jest tragiczna, ale wbrew pozorom wcale też nie powala. Brakuje jej jakiegoś "kopa", że się tak wyrażę. Muzyka taka, że równie dobrze mogłoby jej nie być, a rozjeżdżanie zombie nie sprawia nawet w połowie takiej radochy, jak przejechanie kibica w Death Rally.

 

Mnie osobiście jednak dobiła kamera. Mam taki "grymas" z niektórymi grami, że robi mi się niedobrze (spora część FPSów). Tutaj co prawda można wybrać trzy rodzaje kamery (w tym statyczną), ale mimo wszystko ilość kółek jakie trzeba kręcić szybko przyprawiła mnie o mdłości. No ale to tylko ja.

 

Zagraj w Death Rally lepiej (nawet po raz n-ty). Gierka zupełnie za darmo, a pomimo tylu lat wciąż bardzo zabawna. Ten jej sequel z telefonów ma niedługo pojawić się także na Steam za 10$.

 

Btw. wszystkie znaki na niebie (czyt. zniecierpliwieni plotkarze szukający dziury w całym) wskazują na to, że Summer Sale zacznie się albo już dzisiaj, albo dopiero 12 lipca.

Odnośnik do komentarza

Tak, dokładnie, chodzi o FoV - jeśli masz niedopasowany, to będzie Ci się robić niedobrze, bo mózg dostaje pierdolca. FoV powinien być "naturalny" czyli taki, jakbyś patrzył przez okno, jakby monitor był oknem. Dlatego gry konsolowe mają inny FoV, niż pecetowe, bo z założenia gra się w nie siedząc daleko na kanapie, więc i FoV powinien być mniejszy. Znalezienie odpowiedniego FoV wymaga małej kombinacji, ale później możesz go już ustawiać w ciemno w każdej grze i będzie dobrze (o ile gra sama w sobie nie jest skiepszczona). Można to też wyliczyć wzorem, ale to musiałbyś sobie mierzyć odległość od monitora i inne takie, ja wolę na czuja ;)

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy to FoV, czy co innego, gdyż w moim przypadku sporo zależy od gry z jaką mam styczność. Jedne FPP potrafię męczyć godzinami bez najmniejszych problemów (Unreal Tournament, Deus Ex, Oblivion/Fallout/Skyrim), podczas gdy innych nie byłem nawet w stanie przejść przez tę przypadłość (np. Half Life 2). Może i śmiesznie to zabrzmi, ale jedną z pierwszych gier, która bardzo mocno na mnie wpływała zawsze był... Wolfenstein 3D (FoV? Tam prawie nie ma grafiki ;p), podczas gdy Doomy itp. mnie nie wzruszały).

 

Nie przeczę, że to to, ale chwilami mam wrażenie, że sporo zależy też od innych czynników, jak częstotliwość odświeżania itp. No i ogólna pogoda - teraz w te upały gra w Skyrim męczy mnie po 5min.

 

Co do Zombie Driver, tu akurat bardziej męczący był fakt, iż trzeba było kręcić sporo kółek, aby rozjechać zombiaki, przez co samochód był w centrum ekranu a cała reszta po prostu wirowała. Statyczna kamera natomiast mi niezbyt odpowiadała.

 

A co do kwestii Summer Sale:

One quality piece of evidence would trump that entire list. 99% of it is quite possibly shopped or just bugs for the sake of being bugs. There's a lot more legitimate evidence pointing to July 12.

 

- TF2 Pyromania items expire July 11th.

- July 12th to 23rd leaked by an indie dev.

- There are no indie (humble) bundles running in that time frame.

- There are promotional prices on released games running until at least the 9th.

- There's a game being released on July 4th, and then not another one until July 24th.

Odnośnik do komentarza

Z tego, co piszesz jest jeszcze jedno rozwiązanie - poczytaj sobie o simulation sickness - to w skrócie coś jakby choroba lokomocyjna wśród graczy. Kiedy oczy widzą ruch, ale Ty go nie odczuwasz, to mózg nie ogarnia i chce wywołać wymioty, bo myśli, że się czymś zatrułeś i przez to masz jazdy.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

czy steamowy przelicznik jest korzystny dla euro ,czy tez mamy tak jak zawsze 1$=1ojro ?

 

da się jakoś ewentualnie zmienić walutę w sklepie czy muszę nowe konto zakładać ?

1 dolar = 1 euro.

 

Co do konta:

Steam sprawdza z jakiego kraju jest IP, więc może i kupisz za dolary jakoś, ale potem musisz się liczyć z możliwością blokady konta, jeżeli będziesz grał w Polsce na tym koncie.

Znacznie lepszym wyjściem jest znalezienie kogoś w USA kto Ci będzie kupował gry i dawał jako Gifty a TY mu będziesz kase oddawał.

Odnośnik do komentarza

Podobno summer sale ma wystartowac 12 lipca. Swietnie po prostu akurat jak wyjezdzam na urlop, gdzie dostep do internetu bede mial tylko z telefonu ._.

Steam Mobile podobno umożliwia zakupy z komórki.

 

Co do cen to jest chyba steamprices gdzie przedstawia ceny z różnych regionów. Najbardziej opłaca się Rosja, więc jak ktoś jedzie w tamtą stronę na wakacje to za grosze moze kupować.

Odnośnik do komentarza

Podobno summer sale ma wystartowac 12 lipca. Swietnie po prostu akurat jak wyjezdzam na urlop, gdzie dostep do internetu bede mial tylko z telefonu ._.

Steam Mobile podobno umożliwia zakupy z komórki.

z tego co pamietam to forcesc2 mowil o tym ze kupujesz wtedy zdalnie na swoim pc i jest to bez sensu bo zapomnieli dodac zdalne wlaczenie kompa i steama w tym

Odnośnik do komentarza

Skoro jestesmy juz przy SG, to jak tam panowie wam idzie? Zwiekszacie liczbe zwyciestw czy tez daliscie sobie spokoj? :>

Ostatnio udało mi się trafić Civilization V, ale chyba tylko dlatego, że było 394 chętnych (group giveaway). Prawda jest taka, że aby mieć szanse na jakąkolwiek grę, to trzeba albo korzystać z group giveaways, albo z losowań dla darczyńców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...