Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No i mają polaczki. W zeszłym roku zakładali masowo nowe konta z jakimiś tanimi gierkami, by exploitować węgielki (publicznie się tym chwaląc), to w tym roku nie dostaniemy nic. Ech.

 

Steam Mobile? No to jeden achievement jest poza moim zasięgiem. ;>

 

Start jakiś taki... meh. Kwestia gustu oczywiście kto na co czeka, ale tylko 6 gier + flash, a większość tego co mam na wishliście raptem 25-50%.

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje czy te wszelkie obniżki są jakieś takie... mało okazyjne? Zarówno w daily jak i flashach strasznie dużo przecen typu 50% czy 66%, a nawet i 33%. Także pośród gier, które zdaje się bywały już dużo bardziej przeceniane, zarówno na Steam jak i w innych serwisach.

 

Dziwi także dobór promowanych pozycji. Dungeon Defenders podczas gdy całość jest w HIB? Dota 2, która ma być darmowa? Jakieś indie wcale nie nowe, a tylko o połowę przecenione? W ogóle bez szału.

 

Nie aby brakowało naprawdę dobrych pozycji, ale tak patrzę na swoją wishlistę i albo nadal coś za drogo, albo w ogóle nie mogę się doczekać promocji od nie wiem jak dawna (Puzzle Quest 2 anyone?).

 

Valve chyba wyczuł, że wszyscy tylko na obniżki czekają, to się teraz wstrzymuje ;>

Odnośnik do komentarza

XCOM, Dishonored, Borderlands 2 - to są nowe tytuły z września. Więc nie można powiedzieć, że Steam dał liche promocje. Ja bym powiedział, że to raczej inne sklepy nadganiają.

Dwa, MUVE jest polskim sklepem, wiec ciężko porównywac go do Steam. Na MUVE w dniu premiery za grę płacisz polską cenę, nie światową. Trza to wziąć pod uwagę też.

Odnośnik do komentarza

Niestety jeszcze długo przyjdzie nam poczekać aż ceny na steamie w dniu premiery będą na takim poziomie jak u nas w kraju lub to My dogonimy świat pod względem zarobków.

Wolalbym to drugie :P.

Swoja droga w obecnych wyprzedazach nie moglem znalesc nic ciekawego dla siebie (lub za maly upust) :/.

Odnośnik do komentarza
Spokojnie - przecież to dopiero początek. :)
Nie chodzi o to tylko, że promocji mało, ale także, iż te co są nie powalają. Death Rally tylko 50% skoro można było już za nawet 1$ kupić w innych miejscach? Głosowanie, aby Resident Evil 5 został przeceniony tylko -66% skoro bywał już -75%? Rozczarowuje po prostu ta zimowa promocja.
Odnośnik do komentarza

http://www.empik.com...50,multimedia-p

 

Steamworks. Troszkę droższe niż ostatnim razem, ale tylko o parę złotych, a i tak taniej niż gdziekolwiek indziej w cyfrowej dystrybucji (szczególnie jak na dość nową grę).

 

Przeszedłem niedawno i siedziałem z bananem na twarzy praktycznie non-stop. Świetny i zróżnicowany rollercoaster. Szczerze polecam - nawet single jest na tyle dobry, że sobie od czasu do czasu włączam jakąś losową misję dla szybkiej zabawy. Fabuła jak na tematykę dobra, dialogi solidne, w każdej misji jakiś inny patent. Miodzio.

 

A że z moim zdaniem w tym przypadku nikt pewnie się nie liczy, bo to jednak Transformery a ja mam opinię miłośnika "mecha", to macie TotalBiscuita:

http://www.youtube.com/watch?v=3qDOanJdcD4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...