Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Warto tego countera global offensive za 5,49 euro? ^^

 

Edit. Ehh dobra kupione razem z chivalry, znając steam i że to gra Valve pewnie będzie niedługo miliard razy w promocji za jeszcze taniej ale niech mają :D

Wiedziałem, że wkonću na jakiś dzień tych promocji i mnie jeszcze złapią.. ;>

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Nowa Indie Gala - http://www.indiegala.com/

 

Min 1$:

- You Are Empty

- Trine (Steam)

 

BTA:

- Cities in Motion (Steam)

- Deponia (Steam)

- Magicka (Steam)

- Painkiller: Black Edition (Steam)

 

Bonus:

- Magicka: Vietnam (Steam)

- Unlock (pewnie kolejne DLC do Magicka)

 

 

Tymczasem w kolejnym CD Action dodadzą steamowe Anomaly: Warzone Eearth oraz Front Mission Evolved.

Odnośnik do komentarza

Na game.co.uk jest Morrowind GOTY+Oblivion GOTY+Skyrim (z Dawnguard i Heathfire) za Ł20,61, czyli jakieś 105 zł!! Ja się nie mogłem oprzeć, mimo, że mam Skyrima na X360 i Morrowinda w wydaniu płytowym na PC. Jedna uwaga: musicie mieć kogoś zaufanego w cywilizowanym kraju jak UK, USA, DE albo proxy, by móc grę aktywować na swoim koncie. Druga uwaga: kupujcie jako goście, kod dostaniecie od razu. Zarejestrowani użytkownicy narzekają, że oni niejako są w kolejce do kodów, niektórzy po 12h czekają i nic, jeszcze inni mają swoje zamówienia anulowane z niewiadomych przyczyn.

 

EDIT: WTF!?

 

granienapc.png

 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dwa razy już pobrało jakiś uszkodzony plik, wciąż to samo...

 

EDIT: Podobno zmiana języka na angielski pomaga, zaraz zobaczymy.

EDIT2: Pomaga, zdecydowanie. Wszystko działa.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Heloł, chciałem sobie przetestować mapki do portala 2 robione przez community ale steam workshop odmawia współpracy...Czy to ja coś robię źle czy steam ma jakiegoś uber buga? Tak to wygląda:

 

211m7h0.png

 

 

Nie ma znaczenia w którą zakładkę kliknę lub jakie "tagi" wybiorę, nie sprawdzałem każdej gry ale z tych popularniejszych co widziałem oprócz Portala 2 też nic się nie wyświetla, będąc bezpośrednio w grze również pojawia się powiadomienie, że nic nie znalazł..

Znajduje tylko mój poziom stworzony na próbę.

 

Wujek Google nie słyszał o takim przypadku

 

 

EDIT> Ehh jak sie dopiero wkurze i napisze posta to się naprawi ^^ a tak z dobre kilka dni tego nie było, akurat jak chciałem sprawdzić te mapki. Tak czy inaczej, chyba naprawili albo tylko mi się coś odwiesiło, jak ktoś przypadkiem sprawdzał dzisiaj lub wcześniej czy miał to niech napisze.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Jak się Steam skapnie, że gra była kupowana przez IP z wysp i przy pomocy ich waluty, a gra jest odpalana w PL z naszym IP to się może skończyć albo zabraniem gry z konta (w najlepszym razie) albo banem całkowitym i strata konta.

Czasem sprawdzają, czasem nie. Ot ruletka jak to będzie u was. Ale od okolic lata ponoć zwracają większa uwagę na takie rzeczy z powodu Rusków.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@django - brat ma mojego lapka, którego zostawiłem w PL, na którym jest założone przeze mnie konto. Przebywając w IRL loguję się na storesteampowered, na swoje konto i kupuję w eurosach przecenione gierki. Przy czym nie mam tu jeszcze sprzętu, który by dał radę z zakupionymi pozycjami.

 

@Kazuun - w jakiej walucie kupuje się w PL? W zł czy też w €? Co kraj to inna promocja/cena? Nie rozumiem dlaczego valve miałoby robić z tego tytułu problemy. Czy jeśli zabrałbym lapka ze sobą na wyspy, tu zakupił kilka gier, później na urlopie w PL ciorał sobie w jakiś tytuł, to też jest możliwość, że zbanują mi całe konto? Czy na swoją kill listę mam wpisać Newella? Gabe why? :/

Odnośnik do komentarza

Jak się Steam skapnie, że gra była kupowana przez IP z wysp i przy pomocy ich waluty, a gra jest odpalana w PL z naszym IP to się może skończyć albo zabraniem gry z konta (w najlepszym razie) albo banem całkowitym i strata konta.

Czasem sprawdzają, czasem nie. Ot ruletka jak to będzie u was. Ale od okolic lata ponoć zwracają większa uwagę na takie rzeczy z powodu Rusków.

czyli jak kupie sobie gierki tutaj a wyjade z polski to strace gierki ? :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...