Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc pewnie pamieta, ze swego czasu spamowalem temat pewną grą do której zrobiłem soundtrack. Kairo długo leżało na Greenlightcie aż w koncu znalazlo wydawce i w koncu pojawilo sie na Steamie. Wiecej info na stronie bo nie bede powtarzal, ze to tajemniczy puzzler z widokiem FPP osadzony w dziwnym, mistycznym swiecie.

 

newLogo.png

http://store.steampowered.com/app/233230/

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ShBY08Rp4D0

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pewnie zauważyliście, że na Steamie jest paczka Dirtów za 15 ojro. Niby fajnie, ale trójka to ulepszona i bardziej skupiona na rajdach dwójka, a Showdown podobno jest kupą. No to super, bo sam Dirt 3 też jest w promocji! Niecałe 7 ojro. No więc teraz uwaga, można go wyrwać jeszcze taniej, mianowicie za E4,95 :)http://www.mcgame.com/de/store/game/10520023-dirt-3 Sklep po niemiecku, ale można normalnie PayPalem zapłacić (mi wyszło 21,49 zł dokładnie), dostajemy kluczyk na Steam. Rewelacji nie ma, bo na Allegro po 25 ziko są, no ale to jednak jest najtańsza w tym momencie opcja.

Odnośnik do komentarza

Krew mnie zalewa. Kupiłem sobie GRID-a i nie mogę grać. Normalnie dostaję "Program GRID przestał działać" od razu na logu GRID, jak wywalę pliki konfiguracyjne to gra włącza się w 640x480 i wykrzacza się przy próbie wejścia w ustawienia ekranu. Zna ktoś ten problem?

Odnośnik do komentarza

Masz chyba to samo, co ja miałem z Ghost Recon: Advanced Warfighter, co dziwne też od Codemasters. Sprawdź w wymaganiach, czy Twój system jest obsługiwany przez grę. Ja niestety przez to niedopatrzenie wydałem dychę w błoto, bo w GRAW 1 na siódemce pograć nie można.

 

Fakt :O. W liście wspieranych systemów nie ma siódemki. What. The. Fuck. Codemasters brzmi tutaj co najmniej groteskowo.

Odnośnik do komentarza

Wieci co pomogło? Odłączenie głośników O_______o.

Tylko szkoda, że teraz nie mam dźwięku (obwjusli).

 

E: Wywaliłem z system Realtek HD Audio Manager, gra rusza bez problemu z dźwiękiem. FUCK LOGIC.

Cholera, jednak nie działa. Włącza się, ale nie pozwala zmienić żadnych opcji grafiki.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Wieci co pomogło? Odłączenie głośników O_______o.

Tylko szkoda, że teraz nie mam dźwięku (obwjusli).

 

E: Wywaliłem z system Realtek HD Audio Manager, gra rusza bez problemu z dźwiękiem. FUCK LOGIC.

Cholera, jednak nie działa. Włącza się, ale nie pozwala zmienić żadnych opcji grafiki.

sprawdz jak odlaczysz glosniki i wtedy przelacz dzwiek aby szedl po hdmi i wepnij glosniki do wyjscia w monitorze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...