Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no, żenada w ch,uj ;/

 

Przez kilka godzin jak się uczyłem w pasku zadań miałem trzy aplikacje więcej niż zwykle, a na koniec dnia 5 euro w portfelu Steam. Jak będzie SSS będę miał jakąś gierkę za darmo dzięki temu. Żenujące...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba django troszkę zabolało w pośladku. ;) Bo niby czym są te karteczki jak nie właśnie innymi zero-jedynkami na koncie?

 

Poza tym sprzedawanie tych kart też jest częścią całego przedsięwzięcia - ktoś musi pozbyć się swych kart, aby ktoś inny miał komplet. Skoro z każdej gry wypada tylko połowa kart (w dodatku mogą się powtarzać), to nie jest możliwe skompletowanie całości bez albo wymiany, albo sprzedaży. A skoro są ewidentnie ludzie, których wirtualne karteczki nie fascynują i nie są zainteresowani jakąkolwiek wymianą, to równie dobrze mogą to co zyskali przekazać tym zainteresowanym, zyskując przy tym trochę grosza (dosłownie...). W tej kwestii nie widzę nic żenującego.

 

A że całość jest zbędna i stworzona właśnie dla takich podatnych na sugestie, co będą zbierać, kupować nierzadko całe gry tylko dla kart, handlować, dając przy tym Valve zarobić, to osobna historia, ale nie będę już przynudzał powtarzając się.

Odnośnik do komentarza

Po prawej na dole, "Powiązane gry". Wystarczy włączyć i czekać.

 

http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/

 

Potem oczywiście karty trzeba wystawić na rynku i czekać aż ktoś kupi.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie parę kart opyliłem, kupiłem item Compendium do DOTA 2, opyliłem zawartość poza kurierem, bo akurat ten mi się podoba, wyszedłem na zero odnośnie stanu konta i teraz siedzę na prawie 20 ojro ww Steam Wallet.

 

 

Poczebujem moar frajerów co to będą kupować karty ;p

 

 

*patrzy na swoją FL kto ma wysoki lvl Steam*

Odnośnik do komentarza

od roku nie kupiłem nic na steam to handlować nie mogłem, dobra to za 2€ co miałem w portfelu stimowym se zakupiłem fortix :D (bo najtańsze ;p) i... (pipi) dalej nie moge, (pipi)y zamiast napisac, że trza DOLADOWAC konto napisali, ze trza kupic, co nie jest prawda... jembani oszusci.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba django troszkę zabolało w pośladku. ;) Bo niby czym są te karteczki jak nie właśnie innymi zero-jedynkami na koncie?

 

Poza tym sprzedawanie tych kart też jest częścią całego przedsięwzięcia - ktoś musi pozbyć się swych kart, aby ktoś inny miał komplet. Skoro z każdej gry wypada tylko połowa kart (w dodatku mogą się powtarzać), to nie jest możliwe skompletowanie całości bez albo wymiany, albo sprzedaży. A skoro są ewidentnie ludzie, których wirtualne karteczki nie fascynują i nie są zainteresowani jakąkolwiek wymianą, to równie dobrze mogą to co zyskali przekazać tym zainteresowanym, zyskując przy tym trochę grosza (dosłownie...). W tej kwestii nie widzę nic żenującego.

 

A że całość jest zbędna i stworzona właśnie dla takich podatnych na sugestie, co będą zbierać, kupować nierzadko całe gry tylko dla kart, handlować, dając przy tym Valve zarobić, to osobna historia, ale nie będę już przynudzał powtarzając się.

 

No jak jeszcze wyjasnisz skad niby mialbym miec butthurt to dostaniesz lizaczka a pozniej przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

 

Jakiekolwiek grindowanie uwazam, za mocno smieszne - czy to 'spedzanie' setek godzin w TF2 bo moze wypasc rzadki kapelusik czy teraz idle'owanie dla sprzeday kart. Co innego pozbyc sie czegos niechcianego z czym niestety taka akcje pomyliles.

 

Protip: na TF2 mozna zarobic wiecej. Do boju.

Odnośnik do komentarza

Każda gra dropi gry jak jest włączona. Nie ważne czy grasz aktywnie, nabijasz acze, czy siedzisz w main menu i fapiesz do "New Game". Każda gra ma limit X kart jakie możesz wydropić. Jest to zawsze 50% kompletu, zaokrąglane w górę.

 

DOTA 2 ma blokadę i dostajesz limit +1 karty za każde wydane w sklepie 8 euro. Bez względu czy grasz czy fapiesz do Drow Rangerki.

Odnośnik do komentarza

No jak jeszcze wyjasnisz skad niby mialbym miec butthurt to dostaniesz lizaczka a pozniej przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

Określanie podejścia odmiennego niż własne za "żenujące" czy tam "bekę" podpada pod spinę. Dawaj lizaka. Czytać raz jeszcze mi się nie chce.

 

I wyluzuj trochę czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Zarabianie na steam – co musicie wiedzieć
- Aby zacząć zbierać karty musicie dołączyć do bety Steam Trading Cards. Zaproszenie możecie dostać od innych graczy, bądź zakupić na Steam Marketplace (koszt ok. 0.05 Euro)
- Beta zakończy się najprawdopodobniej przed Letnią Wyprzedażą. Może to się zdarzyć na dniach. Póki co, karty dostępne są w 37 grach, aktualną listę znajdziecie tutaj. Po zakończeniu fazy beta, lista gier z kartami z pewnością się powiększy.
- Steam marketplace jest dostępny tylko dla userów, którzy zakupili cokolwiek w sklepie steam za prawdziwą gotówkę w przeciągu ostatniego roku. Pierwsza z tych transakcji musiała mieć miejsce co najmniej miesiąc temu.
- Oprócz zwykłych kart, trafić możecie również na karty „foliowane”, które są dużo rzadsze i ich wartość jest jakieś 10 razy większa. Foil cards nie dają nic poza „lepszą” odznaką i większym przyrostem doświadczenia. Meh…
- 15% zawsze idzie do Valve…
-  Czasami otrzymać możecie również „booster pack”. Jest to zestaw trzech kart z gry, w której zdobyliście już maksymalną ilość „znajdziek”. Booster packi otrzymuje się losowo, a warunkiem jest bycie zalogowanym na steam. Osobiście polecam ich nie rozpakowywać, bo cały pack jest warty więcej niż 3 karty osobno. No chyba, że wierzycie w swoje szczęście i liczycie na kartę foliowaną – wówczas wartość zestawu będzie wyższa.
-  Jedynym fajnym „ficzerem” w tych zabawach z kartami jest możliwość spersonalizowania swojego profilu i stworzenie własnej gabloty. Można tam ustawić własne rekomendacje gier, pochwalić się osiągnięciami czy dodać ekspozycję przedmiotom „na handel”. Aby uzyskać dostęp do gabloty potrzebujecie 10 poziom na steam. Da się go dostać bez marnowania pieniędzy na „craftowanie” kart. Liczą się także wielkość biblioteki oraz odznaki uzyskane w czasie poprzednich wyprzedaży.

 

 

 
Odnośnik do komentarza

@django: W TF2 też za nic nie robienie wpadają itemki, za które robi się siano? Masz niesamowity bul dupska, nie wiem o Ci chodzi. Człowiek wykorzystał to, co mu dali by mieć pięć erło na gierkę, a Ty robisz szyderę jakbym niewiadomo jak się starał z tymi kartami. Cała magia polegała na uruchomieniu czterech aplikacji na kilka godzin. Faktycznie, nerdzenie na najwyższym poziomie. A, tak btw, w kwestii komputerów wszystko można zniżyć do poziomu zerojedynkowego.

 

@Szewczyk

W prawym górnym rogu klienta Steam zobaczysz, że powiększył Ci się stan konta.

Odnośnik do komentarza

Jak wystawiłeś za najniższą cenę to zejdzie praktycznie od razu, jak wystawiłeś za trochę więcej to zależnie od tego jak dużo więcej od średniej ceny sprzedaży to możesz chwilę poczekać. Zazwyczaj warto ustawić trochę niżej niż najwyższa cena z całego poprzedniego dnia i zejdzie, choć niektóre karty się tak nie zachowują. Najlepiej się sprzedaje wieczorem tak btw, teraz hamburgery śpią ;D.

Odnośnik do komentarza

Jak wystawiłeś za najniższą cenę to zejdzie praktycznie od razu, jak wystawiłeś za trochę więcej to zależnie od tego jak dużo więcej od średniej ceny sprzedaży to możesz chwilę poczekać. Zazwyczaj warto ustawić trochę niżej niż najwyższa cena z całego poprzedniego dnia i zejdzie, choć niektóre karty się tak nie zachowują. Najlepiej się sprzedaje wieczorem tak btw, teraz hamburgery śpią ;D.

narazie mam odpalony tylko Super Meat Boy. Jak wróce to odpale z 10gier :D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...