Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej wkur,wiające jak jakaś gra trafia do promocji gdzieś i ludzie zaczynają wrzucać karty o dobre kilkanaście eurocentów niżej niż najniższa dotychczas, bez sensu zaniżając cenę. Jełopy jedne ;/.

Odnośnik do komentarza

Hm, jest jakaś opcja, żeby karty dropowały dalej jak się już skończyły dropy? Sprzedać/wymienić karty?

 

Kupić booster packa od kogoś bądź czekać aż może sam Ci wpadnie (raz na tydzień są rozdawane losowe packi losowym osobom). Miej jednak na uwadze, że booster packi są droższe niż same karty wzięte w kupę ;).

Odnośnik do komentarza

A długo czekasz aż zejdą? Jak czytam stategie niektórych to faktycznie głupio robię wystawiając coś koło minimalnej ceny. Oh well :).

 

Tak BTW, Czy Orange Box zawsze schodzi -75% podczas SSS? Mam niesamowitą ochotę na HL2, a cholera dawno nie była w promocji, a na allegro drogo.

Odnośnik do komentarza

nigga plz, przecież cały dzień pracy komputera to jakieś 2-3 zł, a gierki włączasz do idlowania jak oglądasz śmieszne posty na forumku, nie musisz zostawiać go na noc

 

 

aż tyle? Ja w ogóle nie wyłączam komputera, chyba że burza idzie =/

 

 

 

A długo czekasz aż zejdą? Jak czytam stategie niektórych to faktycznie głupio robię wystawiając coś koło minimalnej ceny. Oh well  :).

 

niezbyt długo, większość schodziła w kilka godzin, jedna wisiała koło 20h

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wchodze na steam a tam Binding of Isaac Booster Pack xDDD

Ale chodzi po niecałego eurosa, ale wystawię za 1,9 ojro, może akurat pójdzie, mi się nie spieszy

Aha, wcześniej zrobilem odznakę z BoI, może dlatego dostałem

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

To jest randomowe losowanie. Nie wazne czy masz odznake czy tez nie. Trzeba tylko dropnac wszystkie karty.z gry by miec szanse na boostera. Ja dostalem paczuszke z Faerie Solitaire.

 

 

Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack containing 3 additional cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.

 

Odnośnik do komentarza

Killing Floor za 2,99 eurobaksów. Warto? <skąpiradło>

 

Pytam, bo metascore na to coś to 'zaledwie' 72/100. No i mam już oba l4d, a i jak oglądam gameplay na Youtube to całkiem podobny. Choć z drugiej strony widać, że jest więcej przemocy w starym dobrym stylu a i mniej bieganiny a'la The Benny Hill Show. Taka rozterka.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego, że Killing Floor =/= L4D. W Killing Floorze masz poziomy podzielone na fale przeciwników, coś jak tryb hordy w GoW, uwieńczone na samiutkim końcu bossem. Do tego możesz sobie kupować i upgrade'ować bronie, a nie tylko polegasz na znajdźkach. Do tego strzelanie jest dużo bardziej satysfakcjonujące niż w L4D

W Killing Floora mam przegrane pewnie parędziesiąt godzin, ze znajomymi się w to świetnie gra, jak pewnie w każdą grę w co-opie. Jeśli chcesz grać w pojedynkę, to polecałbym jednak L4D, bo samemu gra staje się bardzo wymagająca i "bieganina a'la The Benny Hill Show" pojawia się w bardzo dużych ilościach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Za te 2 ojro to się opłaca. Imo genialna gierka, choć oczywiście jeśli trafi ci się ekipa debili to daleko się nie zajdzie.

Do tego zawsze eventy jak są święta i lato, a wraz z tym darmowy update z mapką, jakimiś broniami i za zdobycie określonych trofek skin dla postaci do odblokowania. Poza tym fajny klimacik i design mapek na świetnym poziomie. Gameplay i samo strzelanie z gunów dość specyficzne, jednym się spodoba innym nie bardzo. Ale za tak śmieszne pieniadze warto obadać.

Myślałem nad kupnem L2D ale po namyśle i zobaczeniu gameplay'ów na YT jakoś zrezygnowałem.Wolę jednak marnować czas w jednej gierce z wybijaniem zombiaków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...