Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy odpalić, a potem zminimalizować. Karty będą same wypadać. :)

Wiem, że wystarczy, ale mnie tutaj chodzi bardziej o sam fakt, że grę już zdążyłem jakiś czas temu ograć na wszystkie możliwe sposoby, zdobywając komplet achievementów itp. a żeby otrzymać karty musiałem ją mieć odpaloną (nawet w tle) przez kolejne parę godzin. Niby nie problem, ale mógłby system jakoś brać pod uwagę ten czas już spędzony i na przykład jakoś szybciej te karty przydzielać jeśli ma się kilka(naście) godzin na liczniku, w przeciwieństwie np. do gry dopiero co zainstalowanej i nigdy wcześniej nie odpalanej.
Odnośnik do komentarza

Odpowiedz amazona :

Victoria II – 9.99$ – Steam 
Sacrifice – 4.99$
L.A. Noire DLC Bundle – 5.99$ – Steam 
Endless Space Emperor Special Edition – 10.20$
Hotline Miami – 2.50$ – Steam 
BioShock Infinite – 29.99$ – Steam 
Scribblenauts Unlimited – 4.99$ – Steam 
Defiance Digital Deluxe Edition – 23.80$
Defiance – 13.60$
Defiance Digital Deluxe Upgrade – 10.20$
Mars: War Logs – 13.39$ – Steam 
Call of Juarez: Gunslinger – 10.04$ – Steam 
Don’t Starve – 11.99$ – Steam

Dodatkowe 15% obniżki z jednorazowym kodem gooncave

 

czyli amazon wyrownuje ceny steam i dorzuca 15% znizki. Ciekawe jak bedzie na nastepnych dniach :D

Odnośnik do komentarza

Kolejne gry dostają karty. Widzę m.in. Skyrim i Bastion. Jak tak dalej pójdzie, to ze wszystkiego to będzie lecieć...

 

Przy okazji, z promocji stałych - Half Minute Hero za niecałe 2 Euro (-75%), polecam. Zabawne podejście do "jRPG".

 

Także Super Hexagon za 1 Euro. Taka niepozorna gierka na dwa klawisze, a widzę mam już 15h na liczniku przegrane...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

jak jakas gra ma te karty to gdy w nia grasz (a raczej masz uruchomiona na steam) to co jakis czas ci wypadnie az zuzyjesz swoj limit na dana gre.

te karty mozna potem sprzedac albo uzyc do zrobienia odznaki ktora podnosi level twojego profilu i moze dac jakies dodatkowe tla i emotki.

 

kurde na tym sale to ladnie w rogu gry widac czy dropia z niej karty czy nie, dlaczego nie moga tak zrobic z grami w library?

bo jak wchodze w badges to nie widac tam wszystkich gier ktore mam a to dropia (np magiki sie tam dzisiaj nie moge doszukac)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Kurde, dopiero się zaczęło, a ja już kupiłem CS:GO, Puzzle Quest 2, ślinię się na Scribblenauts, Bastion, Strike Suit Infinity (btw wieczorem karty były po 0,8e, gra była czystym zyskiem, już niestety nie :D). Najlepsze jest to, że na razie nie wydałem prawdziwego grosza na ten cały burdel i jak dobrze zamieszam, to tak pozostanie :teehee:.

 

e: A, jeszcze sobie AoE II HD za $3,5 na Amazonie sprawiłem, ale to taki bonus, bo miałem coupon na -$5 właśnie na tą grę.

 

W ogóle z kartami czuję się oszukany :(. Gdyby wszystko działało to miałbym z tego 10 euro jak nie więcej, chyba napiszę zażalenie z prośbą o odszkodowanie :P.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...