Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Torczlajt 2 jak walną 75% to bedzie 4,75 euro, chyba niższa cena za tę grę to już złodziejstwo.

 

Oby ME tera wygrało, a potem o 19 poproszę The Swapper -50%.

 

W ogóle jestem ciekawy czy będzie jakikolwiek sale na FEZa, bo nawet nie ma aktualnie -10% ani nic.

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Suavek, od grania w Super Hexagon nie dostałeś padaczki ani oczopląsu? Przecież te pulsujące kolory... gierka pod względem konceptu wygląda super, ale boję się o moją głowę :D.

 

e: Saints Row 3 i The Walking Dead dostały karty. Czy ja wreszcie będę miał czas by pograć? Na razie człowiek bez przerwy musi idlować :P.

 

Ech, GTA IV wygrało... a liczyłem na promkę na ME.

 

ieYakj7.jpg

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Suavek, od grania w Super Hexagon nie dostałeś padaczki ani oczopląsu? Przecież te pulsujące kolory... gierka pod względem konceptu wygląda super, ale boję się o moją głowę :D.

Nie dostałem, o dziwo. O wiele gorzej działał na mnie Hotline Miami czy też większość FPSów - nawet tych z wysokim FOV. Gierkę opisywałem w temacie o indykach. Skoro zwykły śmiertelnik taki jak ja zdołał "przejść" całość, to znaczy, że nie jest tak ciężko jak może się wydawać. Kwestia wprawy i przystosowania obrazu pod siebie. Ja na przykład gram w oknie, gdyż o wiele więcej w ten sposób ogarniam niż na full screenie. Także o wiele lepiej mi się spisywała klawiatura sprzed kilkunastu lat (głębokie przyciski), aniżeli na laptopie. Odrobina praktyki i wyczucia i nawet szósty level można ogarnąć. Inna sprawa, że mimo wszystko trochę szczęścia i "wczucia" jest potrzebna.

 

Gra mi się spodobała głównie dlatego, że nie jest to zapamiętywanie poziomów jak np. w jakichś trudnych platformówkach, czy też inne wałkowanie ciągle tego samego aby przejść jakiś trudny moment pod koniec poziomu, tylko czysta zręczność i skupienie. "Przejście" poziomu wymaga minuty, a ilość "game over" jakie się słyszy jest powalająca. Mimo tego jednak gra się dalej, i dalej, i dalej, z klasycznym komentarzem "jeszcze jedno podejście". Tak jak przy Super Meat Boy'u się tylko frustrowałem i irytowałem, po czym rzuciłem grę w cholerę, tak tutaj nawet polegając bawiłem i nadal bawię się przednio.

 

e: Saints Row 3 i The Walking Dead dostały karty. Czy ja wreszcie będę miał czas by pograć? Na razie człowiek bez przerwy musi idlować :P.

No comment... Graj normalnie, a niech karty wpadają przy okazji. Jeszcze trochę i co druga gra na Steam będzie miała karty, a ich wartość już i tak jest śmiesznie niska, więc czy to ma sens tak teraz wszystko na hurra? Osobiście idluje tylko w tym co mam na dysku ograne, albo co nie wymaga dużej instalacji. Nie babram się np. w instalowanie TF2 aby dostać 4 karty warte pół euro... Walking Dead ogarnę jak kupię 400 Days.
Odnośnik do komentarza

nie wiem co za debile glosuja na sale -75% na gta4. zamiast portala/me 

 

No dokładnie. Cholerna gra jest co sezon w promocji, a Mirror's Edge nie za bardzo. Co zrobić :(.

 

gooncave miał być jednorazowy

 

@Suavek: po prostu założyłem sobie, że nie wydam prawdziwej złotówki na tym SSS, tylko wszystko z kart się postaram. Na razie idzie całkiem nieźle :D. Chociaż teraz jak kupiłem FEZ-a i Super Hexagon (a oba nie mają kart), to portfel zjechał prawie do zera. No cóż, i tak darmowych gierek mam już chyba z pięć albo sześć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...