Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paczta jaki śliczniutki Steam Machine.

 

40581bcb0de2ab36med.png

 

To dopiero prototyp ale gdyby nie cena to pewnie bym to kupił bez zastanowienia :)

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-11-26-ujawniono-wyglad-jednego-z-prototypow-steam-machine

 

Rozwaliła mnie nazwa modeli. Gordon oraz Freeman XD

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Steam teraz ma taką konkurencję z tymi promocjami, że równie dobrze można odczekać dzień i te same gry znajdziecie taniej (chociażby dlatego, że w dolarach) na jakimś Amazon, GMG, czy Humble Store.

 

W sumie nie mam nic szczególnego na oku co bym chciał już teraz zaraz kupować, a to co bym chciał, to na pewno nie zostanie przecenione do sensownego poziomu.

Odnośnik do komentarza

IMO fajne promocje na start, szczególnie Rogue Legacy które gorąco polecam. Niestety nic dla mnie, bo albo wszystko mam albo mnie nie interesuje. Znowu promocje co 8h, będzie trzeba je ciągle sprawdzać ;/. I GDZIE SĄ KARTY SIĘ PYTAM.

Odnośnik do komentarza

Skyrim Legendary za 10euro bym wzial, tak to mi szkoda, bo i tak gra by lezala.

Tylko jedna gra z mojej listy nie jest przeceniona, Duck Tales.

Transformers 37 euro, drogo, co te gry tak wolno tanieja?

Tony Hawk tylko 25%

Agarest 40%

Dishonored niby 66% ale bywało już taniej na innych stronach

reszta tez bez szału, przeczekam, nie ma ciśnienia, no i price match amazon pewnie za pare godzin.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

@Raven

Jak już wspólnie ustaliliśmy tu na forum, kilka dni wcześniej, to że jakąś grę masz nie oznacza, że nie możesz jej kupić ponownie :>:>:>

 

 

 

Skyrim Legendary za tę cenę to grzech nie brać, jak ktoś zamierza zagrać. Setki godzin zabawy przed Wami.

Ja myślę nad wspomnianym Rogue Legacy. To że chcę to wiem. Pytanie czy chcę "teraz".

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie.

 

Ubisoft = uPlay = je,bać ich

Do tego przestali wspierać grę i skupili się na kolejnej odsłonie, ludzie mają jakieś problemy na które nie ma rozwiązania. Takich devów nie nagradza się pieniędzmi. Ja wiem, że to dobra gra, ale na PC IMO nie ma co brać. Na X360 jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...