Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

w Mark of the Ninja grałem z padem od PS3 bez problemu. a w czym problem jest ogolnie ? Nie wykrywa pada czy przyciski poyebane ?

 

Nie wykrywa pada w ogóle. Ściągnąłem program Joystick Mapper i przypisałem manualnie inne mapowanie przycisków według tych z klawiatury i pad działa spoko, przez jakieś pół minuty. W menu jest ok, zaczynam grę od nowa, podskoczę i pokręcę się chwilę i kontroler wariuje. Albo postać kuca i nie mogę nic zrobić, albo biegnie w jedną stronę cały czas. Nagle przyciski same się rozkalibrowują. To samo miałem przy Mark of the Ninja, kontroler PS3 nie był wspierany, nie wiedziałem jak to rozwiązać i gram na klawiaturze. Guacamelee na klawiaturze chyba odpada.

 

u mnie tez tylko pad od ps3 i nie mialem jeszcze problemow z takim mark of ninja, super meatboy czy bastionem, dustem, agarest i wiele innych

motionjoy i wszystko jest ok bo windows mysli ze to pad od x360

 

Ale ja mam Maca. Z FEZem jest wszystko ok, MotN i Guacamelee wariują mi z padem. 

 

 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Q-Jot, nie wiem jak na Macu, ale nie polecam Motion Joya, usuń to, jak i Joystick Mappera.
Poniżej coś dla wszystkich, którzy grają na Steamie padem z PS3:
http://67.227.255.239/forum/showpost.php?p=72211926&postcount=153

Działa to tak zaje.biście, że po wciśnięciu przycisku PS, pad sam się włącza, nie musimy nic uruchamiać. Oczywiście gry "myślą", że mamy pada z Xboxa. W poprzedniej wersji Steam, po wciśnięciu logo PS, Steam odpalał się w trybie Full Screen. Działa to nawet z bluetooth w kompie. Poloecam wszystkim, naprawdę nie instalujcie syfnego MotionJoya, który odpala reklamy w tle.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ace Combat: Assault Horizon przeszedł dziś (połowicznie) z G4WL na Steam. Do 1 kwietnia można nawet przenieść swoje save'y i achievementy - http://steamcommunity.com/games/228400/announcements/detail/1534903873486601379

 

Po pierwszym kwietnia gra będzie używała 100% steamworks.

 

Feels good...

Odnośnik do komentarza

Brać Orion: Dino Horde za niecałe euro? Metascore jest na żenującym poziomie, ale recki nie są jednoznaczne.

Wbiliśmy się z kumplami ekipą i ubaw był niezły ale każdy z nas przyznał, że to jedynie gra na darmowy weekend. Niby jest fun ale wystarcza go na dosłownie 2 godziny gry, później robi się nudno.

Z drugiej strony to kosztuje teraz grosze więc nie wiem właściwie co ci doradzić.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: The Fall trafi na Steam - http://eu.square-enix.com/en/blog/deus-ex-fall-pc-edition-heads-steam

 

No in-game purchase options

28 Steam achievements

Adjusted AI

Steam Trading Cards, Badges and (TBC)

Revised tutorial

Full keyboard and Mouse control optimisation

Rebalanced game economy taking into account no IAP

Microsoft Controller support

Removal of auto target options

Reduction in aiming recital size

Choice in cover style as DXHR (HOLD or Toggle)

Resolution options

Anti Aliasing option

Vsync

Control maps for keyboard and gamepad

Niby fajnie, ale coś mi to śmierdzi tanim portem. Screenshoty takie jak ten nie napawają optymizmem (brak możliwości zmiany klawiszy?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...