Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś rzetelne informacje dot. dropów w CS:GO? Co na nie wpływa, ile na dzień/tydzień? Bo ostatnio leci mi jak z fontanny. W niedzielę skin, kapsuła i skrzynka zimowa, w poniedziałek skrzynka fenix, wczoraj skin, kapsuła i walizka zimowa. Mam nadzieję, że nie wykorzystam limitu do końca miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza

Tanioszke tam w Polsce macie :)

Raczej normalna cena nowej gry na PC. To jest, o ile nie jest to gra od Activision. To raczej zagraniczne sklepy z naszego punktu widzenia mają drożyznę, szczególnie po tych nieszczęsnych zmianach z dolarów na euro lub funty.

 

Złożyłem pre-order na SP w gram.pl. Mam nadzieję, że po północy z automatu dostanę klucz, to bym sobie pograł póki mam możliwość.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś rzetelne informacje dot. dropów w CS:GO? Co na nie wpływa, ile na dzień/tydzień? Bo ostatnio leci mi jak z fontanny. W niedzielę skin, kapsuła i skrzynka zimowa, w poniedziałek skrzynka fenix, wczoraj skin, kapsuła i walizka zimowa. Mam nadzieję, że nie wykorzystam limitu do końca miesiąca ;)

Drop resetuje się co czwartek. W zależności od szczęścia może Ci wypaść chyba minimum 4 itemów tygodniowo. Poniżej link do fajnego licznika.

 

http://josh3d.com/csgo/

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to bym przede wszystkim poczekał aż będą przynajmniej 4 epizody, jeśli nie komplet 5. Nie widzę sensu płacić teraz za raptem dwa, żeby potem czekać miesiącami na pozostałe.

 

A promocje z pewnością jeszcze będą. Nie zdziwię się jeśli jeszcze przed premierą ostatniego epizodu ujrzymy -50% czy nawet -66%.

 

Jak grałem w pierwszy sezon, to chłonąłem wszystko stosunkowo szybko, gdyż mnie historia wciągnęła. Zapewne gdybym miał robić sobie przerwy kilkumiesięczne między kolejnymi epizodami, to by mnie szlag trafił, a całość historii nie wywarła takiego wrażenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja rowniez czekam, az stanieje 50-66% (jedynka tak miala) albo beda chociaz wszystkie eppki juz.

Wkurzalo mnie oczekiwanie na kolejne eppsy - jedynke kupilem od razu jak wyszla.

Gra wciaga i troche lipa jak sie czeka. Chociaz z drugiej strony i tak nie mam zbytnio duzo czasu na granie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na piecach, ale na androida zmieniają wygląd menu kupna. No i teraz za każdym razem wywala mi błąd jak chcę dokonać zakupu. Miejmy nadzieję, że do jutra naprawią ten bajzel :|

Spróbuj kupić jako gift dla samego siebie. Czyli Gift wpadający do Twojego Inventory. Też mi wywala error często, i ta metoda pomaga.

 

 

Jako, że przejście tWD trwa dzień/dwa to ja zawsze czekam aż wyjdzą wsie odcinki. To samo z The Wolf Among Us.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...