Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kupiłeś coś w przeciągu roku i masz konto starsze niż 30 dni to błąd w Steamie. Chyba, że zmieniałeś hasło, wtedy musisz odczekać. W innym przypadku czasem się to buguje. Zrestartuj Steama albo zaloguj się na innym komputerze.

Bundle się wliczają?

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Nie znalazłem dedykowanego tematu, więc napiszę tutaj:

 

Dzisiaj wszedł online patch 2.3 do gry Awesomenauts (na razie tylko PC). Dużo zmian, jak na razie same na plus:

 

- nowa postać: lisica Penny Foxy

- możliwość dołączenia do wcześniej opuszczonej gry

- filtr ekranu sprawiający, że obraz wygląda miękko. Cieszy oczy bajecznymi kolorami :)

- zmiany w UI (oznaczenia obrażeń, zdobytego solaru etc.)

- podciągnięta rozdzielczość, bardziej przejrzysty obraz

 

 

To, jak do tej pory, największy patch do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Nowa postać tylko dla posiadaczy Starstorm. Ja nadal czekam na przecenę, bo jakoś nie pali mi się do gry ostatnio, szczególnie po tym jak się naczytałem jaki OP jest ten cały Ted McPain.

 

Niemniej jednak rozbawiło mnie to - http://store.steampowered.com/app/230889 ;p

(Tak, głos postaci podkładał TB)

 

EDIT:

Raelynn

-Health reduced from 135 to 130

-Flashy glasses, price increased from 60 to 120 Solar

Ech, nerfią mi postać :\ Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Wypadaja mi jakies tam karty od czasu do czasu. Luz, w sumie mam to gdzies, nawet nie sprawdzam. Teraz wypadl mi jakis kupon na znizke 75% na FM2014. Raz ze mam juz te gre, dwa czy mozna komus podarowac/sprzedac czy cos w tym stylu taki kupon?

Napisane jest, wymienialne, niezbywalne. WTF?

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ok dzieki, teraz tylko jak sie tym wymienic? Znalazlem opcje sprzedazy roznych kart ale nie widze opcji jak sie wymieniac.

Bo generalnie jestm gotow go odstapic komus ogarnietemu kto pogra w FMa za byle co. Nie chce mi sie w jakies centy bawic jak cinkciarz pod kantorem ;>

 

Juz w ogole pomine fakt dawania mi kuponu na gre za ktora juz kiedys zaplacilem ;/

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...