Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Rozumiesz, ze wymog 8 poziomu zostal wprowadzony, bo wczesniej mozna bylo bardzo latwo farmic karty na dodatkowych kontach.

No i fajnie... ja na swoich 79grach tez moge "latwo farmic" karty...

 

Jak mam w pizdu gier to nie powinienem miec takiej restrykcji.

 

Widac Steam uwaza, ze przy takiej ilosci bundli (i darmowych tytulow) zbyt latwo mozna zwiekszyc liczbe gier na koncie i nabic poziom, wiec daje malo expa za to. :P

Sprawdzilem z ciekawosci twoj profil i stwierdzam, ze zrobienie tych 2 brakujacych poziomow to kwestia ~ 30 minut* (albo i mniej). Szkoda, ze wczesniej o tym nie wspomniales.

 

 

* - Wystarczy, ze zrobisz ponizsza odznake:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198003740969/badges/2

 

Dostalem reward za Red Team Win (do tego mnie wrzucilo).

Level 8 XP 809.

Problem: nie dostalem moich zaleglych kart, ktore rzekomo mialy wpasc ;).

 

Anyway dzieki za tipa.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem, że podczas SSS sporo gier dostaje karty. Sprawdziłem właśnie ile mogę ich wykraftować... Całą wuchtę O_o. Chyba z 12 gier doszło z kartami. Trochę późno się zorientowałem xD.

 

Rozszerzenie mi policzyło: całe 1,6 euro z kart mogę mieć!1 Ten dzień stał się lepszy.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

jutro premiera Divinity, brać? Kupił ktoś? Mam dosć mocnego hajpa

http://sklep.gram.pl/?#s/query/divinity/

 

fajna cena ale to polska wersja i klucz dostanę 18 lipca dopiero

 

Kurcze, zastanawiam się nad Shadowrun Returns. Grał ktoś? Po aktualizacji jest dobrze z systemem zapisu?

Grałem, jak podoba ci się ten klimat to bierz. Oprócz samej kampanii jest sporo bardzo fajnych scenraiuszy na workshopie (czasem ciekawszych niz ta kampania). Z systeme zapisu nie miałem problemów więc chyba jest git.

Odnośnik do komentarza

źle nie było, trochę tytułów kupionych które powinny starczyć do winter sales, 60 pkt zebranych dla drużyny niebieskiej ktora w żaden dzień nie wygrała (pewnie wina Suavek-a)
karty z wyprzedaży sprzedane wiec wpadł jeszcze dollar, chyba jutro znikają

lista zakupów:

The Witcher 2
Far Cry Franchise Pack
Assassin's Creed 3 Standard Edition
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed Brotherhood
Bioshock Infinite    
Batman Arkham Origins
Hitman Absolution: Elite Edition
The LEGO Movie Videogame Steam
Saints Row IV
Borderlands 2
Can't Stop Laughing Bundle
Final Fantasy VIII

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze mam tak że w każdej większej wyprzedaży na Steam coś kupuję, ale nigdy nie przesadzam. Są to zazwyczaj jedna lub dwie gierki. Na tej wyprz również było podobnie. :)

 

Wziąłem Shadowrun Returns z dodatkiem i Banner Sagę. Grałem już prawie dwie godziny w tą drugą pozycję i wykręciłem się całkiem nieźle. :P Gierka ufundowana przez kickstartera, po polsku i póki co bez jakichś większych baboli. Nieźle. Klimat spoko, fabuła wciąga, a podejmowane decyzje faktycznie mają wpływ na to czy ktoś w danej chwili przeżyje czy nie. Jak ktoś lubi klimaty wikingów, ew. Gry o Tron to polecam. :) (Muzyka też jest grzechu warta).

Odnośnik do komentarza

Tym razem nic nie kupiłem. Byłem blisko zakupu Shadowrun i Stronghlod Crusader HD ale pierwszego odpuściłem a drugą gierkę wyrwałem z HB.

Prawie 3 ojro się uzbierało na eventowych kartach,coś pewnie jeszcze wpadnie z gierek jakie je mają. A z tego co widzę to jeszcze sporo tytułów mam nie wyfarmionych z nich. Na święta powinna się uzbierać jakaś fajna sumka.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...