Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś polecić jakieś "gry ekonomiczne"/strategie w których prowadzimy swój biznes itp? Mam ochotę się w coś takiego pobawić na komputrze a, że wyprzedaż jest to szukam jakiegoś tytułu i nie wiem na co się zdecydować. 

 

Moze Patrician IV ? Mi sie bardzo podobalo.

Odnośnik do komentarza

Wpierw narzekałem na tegoroczne SSS ale jak tak przeglądam listę życzeń to znalazłem całkiem sporo fajnych przecen.

Póki co mam tylko Double Dragon Neon i Long Live Queen ale pewnie jeszcze coś wpadnie.

Co się zaś tyczy samego eventu to z roku na rok coraz gorsze robią. Najlepszy event to był ten z wykonywaniem zadań w różnych grach.Nawet okolicznościowe trofiki za to wpadały.

Odnośnik do komentarza

Mnie nawet tegoroczny SSS odpowiada. Głównie z tego względu, że codziennie pojawia się znacznie więcej gier, lepiej rozłożonych w czasie. Tj. daily co 24h i flash co 12h + to, co ludzie odblokują z gierki. Także widzę dużo niszowych pozycji się pojawia we flashu, a nie Dark Souls dwa razy dziennie, czy inne Skyrimy co drugi dzień. Przynajmniej na razie, znaczy się...

 

Dziś chyba czeka nas właśnie Elder Scrolls, Capcom, Transformers/Activision, czy DeusEx, jeśli wierzyć aktualizacjom na SteamDB.

 

Nadal czekam na Ikaruga, ale i tak kupię za pół ceny, jeśli do końca promocji nie zejdzie do -75%. Na oku mam jeszcze - tradycyjnie - nowe stoły do Pinball FX2 oraz Legend of Heroes.

 

 

Póki co kupiłem tylko HuniePop, ale nie żałuję. :obama: W dodatku ma karty warte 0,20-0,30€, a do tego z zalegających w inventory Gemów wykrafciłem Booster pack, z którego wypadła Folia, więc prawie trzy euro się zwróciły z zakupu.

Odnośnik do komentarza

Już domyślna wersja jest "+18" i to wcale nie dyskretna. Łatka raptem usuwa "cenzurę" w postaci majtek i dodaje "jogurt" na fotkach.

 

Jeśli jednak ktoś rozważa zakup gry tylko ze względu na goliznę, to niech oszczędzi sobie zachodu i pieniędzy i od razu włazi na google.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...