Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem godzinę w tego Elite i :obama:

 

Gdyby nie to, że jutro na rano do pracy pewnie byłaby zarwana nocka. Klimat i udźwiękowienie niszczą. Odgłosy wysuwanych działek, przeładowywanych minigunów, strzałów czy eksplozji to poezja. Jak przywaliłem w asteroidę to myślałem, że mi łeb urwie (grałem na słuchawkach). Do tego dochodzi kapitalna muzyka przygrywająca w tle.

 

Już teraz widzę, że gra jest mocno wymagająca i rozbudowana. Samo sterowanie jest w cholerę trudne, ale za to wygrany pojedynek daje mnóstwo satysfakcji. Lekko tylko liznąłem walkę w tutorialu, ale już atak z dwójką skrzydłowych na statek transportowy wrzucił ciarki na plecy :banderas:

 

A jeszcze handel, misje, interakcja z innymi graczami, walka o wpływy, robienie zakupów. Czuje, że będzie to straszny pożeracz czasu.

 

e: PS. Dzięki za tipy Kymel, trzeba będzie jutro się trochę doedukować w temacie bo lama za mnie niezła, przez godzinę rozwaliłem ze 4 statki i padłem z 3 razy w tutorialach xD

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Elite łatwe nie jest a za zgony kara bardziej niż seria Souls: tracisz całe cargo na statku (o ile wcześniej nie wyfrunęło w kosmos i nie ukradł go inny gracz lub pirat npc), znikają wszystkie niesprzedane dane eksploracyjne, znikają wszystkie skończone, ale nieoddane questy a pozostałe są uznawane za nieudane. Jakby tego było mało jeszcze trzeba zapłacić ubezpieczenie za odzyskanie zniszczonego statku i jego modułów + parę dodatkowych nieprzyjemności jeżeli nas nie stać.

No i w jakiej innej grze zobaczyć można coś takiego:

 

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie tego ground zeroes. Mam gierkę w plusie i pewnie kiedyś ją przejdę. Czy pomiędzy PS4 a PC jest tak duża różnica jakościowa jak w przypadku innych multiplatform? Bo coś mi się obiło o uszy, że port na ps4 chodzi w stałych 60fps i wygląda porównywalnie do wersji pecetowej. Zawsze to by 5 ojro w kieszeni zostało, ale jak różnice są spore to biorę na steamie.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...