Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał pograć w jakiegoś RTSa to polecam Wargame: Red Dragon.. Na cdp dużo taniej niż na Steam. W pudełku płyta oraz klucz na Steam.

Single w tej części nie grałem, tylko multi. Bardzo przyjemnie się gra na serwerach z duża liczbą graczy, np. 10vs10 i mała liczbą pkt startowych. Dodatkowo pod względem grafiki to czołówka wśród gier strategicznych.

Odnośnik do komentarza

Zayebisty :P

 

Kupilem dzisiaj DreadOut i Astebreed bo wygladaja zachecajaco. Czaje sie na Banished i mysle o serii Final Fantasy ale jednak -50% to troche słabo, a szkoda bo bym sobie odswiezyl wszystkie czesci i pogral w 1440p.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

To od Ciebie zależy gdzie kupisz, G2a, Kinguin, to takie jakby "allegro" z kluczami od różnych osób z całego świata. W opisach aukcji kolesie piszą, czy trza używać VPN. Nie wiem co to, bo nie używałem, ale wydaje mi się, że to do oszukania regionów. Także aukcje z VPN radziłbym omijać. A sam klucz nie zadziała od razu, trza kombinować. Kumpel w sumie się tym bawi i konta mu nie zbanowali, no ale lepiej uważać, niż stracić konto z 300-oma gierkami.
No i nie zapomnę jak kupiłem klucz do WatchDogs, wpisuję i nie działa. A okazało się, że mam go wpisać na stronie sklepu Ubisoft, po uprzednim, dodaniu gierki za 200zł do koszyka. I dopiero cena się obniżyła :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś w kupowaniu kluczy na takich stronkach jak instant-gaming, G2A czy podobnych polecanych na łowcygier.pl? Skąd u nich tak atrakcyjne ceny? Te klucze są do końca legalne? Możliwe jest wyłapanie bana na steamie za korzystanie z takiego źródła?

Generalnie jak kupujesz klucze poza steamem to unikaj jakichkolwiek, do których aktywacji potrzeba VPN. Na g2a kupiłem kilka GLOBAL i nie ma problemu. Niektórzy nawet kilka razy kupowali przez VPN i żadnego bana nie dostali. Jak czytałem w necie to ludzie pisali, że w regulaminie steama jest informacja, że konto może zostać zbanowane, ale zazwyczaj jak valve interweniowało to usuwało po prostu samą grę.

Odnośnik do komentarza

<nie mam co ubrać/nie mam w co pograć.jpg>

---

kolekcjonowanie "wirtualnych" gierek, jest jak niegdyś zbieranie pokemonów z dzieciństwa (też był taki komiks)

---

A z innej beczki, wczoraj kupiłem GemCrafta, zwróciłem go po 10 minutach i dziś już kasę oddali. Ktoś tu też zwracał grę i ma czekać do dwóch tygodni. Wydaje mi się, że u mnie tak szybko, bo wybrałem zwrot kasy, nie na paypala, a na konto steamowe.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A z innej beczki, wczoraj kupiłem GemCrafta, zwróciłem go po 10 minutach i dziś już kasę oddali. Ktoś tu też zwracał grę i ma czekać do dwóch tygodni. Wydaje mi się, że u mnie tak szybko, bo wybrałem zwrot kasy, nie na paypala, a na konto steamowe.

 

 

No ja zwróciłem Crysisa, bo jednak stwierdziłem, że wezmę zestaw z Warheadem i była informacja, że w ciągu tygodnia (lub dwóch, nie pamiętam już) zwrócą mi kaskę. Wybrałem zwrot do portfela steamowego i po póltora dnia kaska wróciła na konto :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Czy naprawdę potrzeba wam tysiąćsześćsetdwadziewięćset gierek na steam? To już chyba pod uzależnienie podchodzi...

 

Odpowiedz bekowa:

 

Bede kupowal dopoki nie dorownam ilosci gierek Nintendo na półce :sir:

 

Odpowiedz serio:

 

Czasami mam wrazenie ze zle robie bo nigdy tego wszystkiego nie ogram, ale czasami jest moment jak mam wolny dzien, przegladam biblioteke gier na Steam ktore juz posiadam i akurat mam ochote np na Finala, patrze "o kupilem kiedys za 4 euro", a mam mega chcice zeby ograc i sie ciesze ze go posiadam. Teraz sobie postawnoilem ze jak cos kupie, to musze to ograc w przeciagu tygodnia od zakupu, dlatego odpalam gierki z wyprzedazy i az w szoku jestem ile tego grania jest, czasu nie starcza :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...