Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W10 wprowadził mini-apkę xboxową do każdej gry, która pozwala na nagrywanie filmików z gry/robienie screenshotów itp. Teraz jak masz oryginalnego pada od Xboxa 360, to wciśnięcie loga xboxa powoduje pokazanie się tego właśnie menu. Wygląda na to, że steam nie ma override'a tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście można to wyłączyć bezpośrednio w ustawieniach tej apki xboxowej. 

 

 

In Steam, press Win+G or Xbox button to open Game bar (choose "Yes, this is a game.")

Open the settings (cog icon) on Game bar and uncheck "Open Game bar using [Xbox logo] on a controller"
Uncheck "Remember this as a game" and Game bar should close

 

Odnośnik do komentarza

MGS: Revengeance jest steamworks i nie był dostępny na fizycznym nośniku

MGS V: GZ jest steamworks i nośnik dostępny jest tylko w UE

 

Jeśli chodzi o MGS V: PP, to póki co na https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_using_Steam_authenticationjest info że tylko steam, bez nośnika.

Odnośnik do komentarza

Kontaktował się ktoś z supportem? Jak długo trzeba czekać na odpowiedź? Napisałem kilka dni temu i do tej pory nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi.

Support steam jest (pipi)owy i znimi to zawsze loteria,wiec mozesz nawet czekac kilka tyg na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiekp44

Wszystko zrobione jak należy. Problem z kontem - zapomniałem hasło, a nawet nie wiem, na jaki adres mailowy założyłem konto. :facepalmz:  Nie grałem na PC dobrych kilka miesięcy i w tej chwili nic nie przychodzi mi do głowy. Żeby jeszcze podczas próby odzyskiwania podawali ostatnią literę tego adresu e-mail... Nie wiem jak (czy w ogóle) oni takie problemy rozwiązują, ale COŚ odpisują chyba zawsze?

 

Głupota, no ale trudno, jeśli nic z tego nie będzie założę nowe. Często do ogranych tytułów nie wracam.

Odnośnik do komentarza

No ja niedawno z kuponem -20 zł na Allegro (były do 23.08) kupiłem kod NVidii za 112 zł. Całkiem spoczko. Gra już czeka przypisana do konta.

 

BTW dzisiaj wyczytałem gdzieś newsa, że na Steamie jest 6 000 gier. Czyli to by znaczyło, że mam >10% wszystkich gier na STEM O__o

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko. Mianowicie czaję się na MGSV w wydaniu pudełkowym. Jak wiadomo CDP olało sprawę i nie wydadzą tytułu w naszym dzikim zaścianku. Znalazłem za to sklep sprzedający pudełkową edycję z europejskiej dystrybucji.Jak sądzicie kodzik z pudełka będzie śmigał bez żadnych problemów na moim PL koncie czy może będzie jakaś blokada na konkretne kraje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...